..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 457
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Неврохирург е д-р Людмил Гецов, работи в Невромедикс. Четох и чух доста добри мнения за него, но от личен опит по-скоро не бих го препоръчала, баща ми има проблеми в момента след предозиране на лекарства, изписани от него.

# 721
  • Мнения: 142
Здравейте, препоръчайте ми  добър дерматолог в Търново. Става въпрос за дъщеря ми.

# 722
  • Мнения: 6 552
Здравейте, препоръчайте ми  добър дерматолог в Търново. Става въпрос за дъщеря ми.
Доколкото си спомням назад в темата беше обсъждано и май се стигна до извод, че в Търново няма добър.
Мисля, че се спомена името на д-р Горанова като добър специалист, но май вече не е в Търново. Виж назад в темата...
А, ако някой се включи с мнение, ще е чудесно. Тъкмо ще добавя в новата тема. bouquet

Редактирам се: виж страница 11.

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте, препоръчайте ми  добър дерматолог в Търново. Става въпрос за дъщеря ми.

Няма, но, ако все пак няма вариант друг град лечението на Теодора Чолакова ми се струва най-добро. Не знам за какъв проблем става въпрос, но доц. или проф. Господинов/не съм сигурна за степента/ е много добър дерматолог. Преглед 60 лв., записване месец по рано Peace

# 724
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Здравейте, препоръчайте ми  добър дерматолог в Търново. Става въпрос за дъщеря ми.
Доколкото си спомням назад в темата беше обсъждано и май се стигна до извод, че в Търново няма добър.
Мисля, че се спомена името на д-р Горанова като добър специалист, но май вече не е в Търново. Виж назад в темата...
А, ако някой се включи с мнение, ще е чудесно. Тъкмо ще добавя в новата тема. bouquet

Редактирам се: виж страница 11.
От д-р Горанова не съм доволна.

# 725
  • Мнения: 142
Дъщеря ми е с дерматит.Ходили сме при Манолова , но искам някой друг.

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Здравейте, препоръчайте ми  добър дерматолог в Търново. Става въпрос за дъщеря ми.

В Горна Оряховица д-р Станимир Петров мисля, че ще ви свърши работа. Много е добър.  Peace

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дъщеря ми е с дерматит.Ходили сме при Манолова , но искам някой друг.

Колко е голяма? С какво я миете, мажете след баня? Кога се обостря състоянието?

# 728
  • Мнения: 142
На 6г ползвам Бочко и за миене и за след баня.Винаги сме ползвали Бочко.Преди две години за около месец смених козметиката и започнаха проблемите.Когато се появиха за първи път мазахме с мехлем и ползвахме за миене и мазане на тялото след баня А-Дерма.Няма определен период в който се обостря,Като се появи петно мажем с мехлема /името не мога да кажа в момента/ и за няколко дни се оправя.

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не разбрах мехлема А-дерма ли е или е някой с кортикостероид?

# 730
  • Мнения: 142
Не разбрах мехлема А-дерма ли е или е някой с кортикостероид?

На А-дерма сме ползвали за къпане и мазане след баня.А иначе ползваме мехлем изписан от докторката ,но в момента не мога да се сетя как се казваше с него мажем само проблемните зони .

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не разбрах мехлема А-дерма ли е или е някой с кортикостероид?

На А-дерма сме ползвали за къпане и мазане след баня.А иначе ползваме мехлем изписан от докторката ,но в момента не мога да се сетя как се казваше с него мажем само проблемните зони .


Вероятно е нещо с кортикостероид или кортизон, ако се сетиш го напиши. Моят съвет е да махвете за известно време Бочко-то като козметика Peace/не, че си ми искала съветите де/

# 732
  • Мнения: 6 552
Дами, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=916303.new#new
 bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт