..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 476
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 779
И аз давам глас за Елена. Страхотна е, но там винаги жените се прескачат. Народ и чудо:)

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Елена също работи добре, и цените й са много по-добри Wink

Бисквитка, обстановка можем ли да сравняваме? Спомените от дома за мода и красота са ми малко по стари от 20-ет годишни Blush

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
А, абсурд Crazy не е мръднало много от твоите спомени Simple Smile - но козметичката наистина е добра/много мои познати са доволни, а аз съм ползвала веднъж услугите й - по спешност/ и е по-евтино за тези ,които търсят по-ниска цена.

# 708
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
А, абсурд Crazy не е мръднало много от твоите спомени Simple Smile - но козметичката наистина е добра/много мои познати са доволни, а аз съм ползвала веднъж услугите й - по спешност/ и е по-евтино за тези ,които търсят по-ниска цена.

Разбрах, то няма начин салона да е "тип Кристина", а цените да са като в битовия комбинат CrazyИмам ужасни спомени от 90-те години на миналия век, които са ясни и пресни Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 1 167
Тръпки ме побиват като си спомня за дома за "красота" над енергото. То цени, цени, ама предпочитам като ида да се разкрасявам да не се опасявам, че ще ми лепнат нещо от предния лежал, или тоя дето стои до главата ми да чака ред.

# 710
  • Мнения: 2
Здравейте, бих искала да ви попитам има ли мами ,които са родили наскоро в обновеното родилно отделение,да разкаже малко какви са промените и дали някой от вас има информация за цената на избор на екип при секцио,вип стая и цената за спинална упойка. Никъде няма информация,нито беше отразен ремонта след приключването му,затова задавам въпроса си тук . Благодаря предварително Simple Smile

# 711
  • Мнения: 1 298
Здравейте, бих искала да ви попитам има ли мами ,които са родили наскоро в обновеното родилно отделение,да разкаже малко какви са промените и дали някой от вас има информация за цената на избор на екип при секцио,вип стая и цената за спинална упойка. Никъде няма информация,нито беше отразен ремонта след приключването му,затова задавам въпроса си тук . Благодаря предварително Simple Smile
Знам само, че секциото с избор на екип е 650 лв, за спинална или пълна май няма разлика, аз вече се уговорих да раждам там с екип, по от раничко и ми каза докторката, че спиналната даже се препоръчва, то в моя случай със сигурност, че имам непоносимост към пълната. Дано и някой с повече информация се включи, че и на мен ми е любопитно.
А дали някой знае дали няма да има ден на отворените врати в Родилното, преди сякаш имаше.

# 712
  • Мнения: 2
Аз направих запитване и казаха уж че ще има ,но нищо не се чува. Аз мия да раждам при д-р Михайлова,много съм доволна от нея.Вие колко време преди раждането се уговорихте за дата и колко дена преди термина?

# 713
  • В.Търново
  • Мнения: 82
Здравейте, и без това сме подхванали темата за козметиците,  аз да попитам за поставяне на гел лак от кого сте доволни и как се движат цените?   Thinking

# 714
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Здравейте, и без това сме подхванали темата за козметиците,  аз да попитам за поставяне на гел лак от кого сте доволни и как се движат цените?   Thinking

Салон Крейзи, 35 лв. работят с Гелиш и Орли Peace Peace

# 715
  • Мнения: 11 569
Здравейте, и без това сме подхванали темата за козметиците,  аз да попитам за поставяне на гел лак от кого сте доволни и как се движат цените?   Thinking

Ani Secret, има ги във фейса- 20 лв. е цената, доволна съм.

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Здравейте, бих искала да ви попитам има ли мами ,които са родили наскоро в обновеното родилно отделение,да разкаже малко какви са промените и дали някой от вас има информация за цената на избор на екип при секцио,вип стая и цената за спинална упойка. Никъде няма информация,нито беше отразен ремонта след приключването му,затова задавам въпроса си тук . Благодаря предварително Simple Smile

Родих преди няма и месец там.
Скрит текст:
Отделението няма нищо общо с това, което беше преди 2 години - чисто, светло, ново. Всички стаи са с по 2 легла, със самостоятелна баня и тоалетна. 2 от стаите нямат санитарни възли, но там настаняват циганките. ВИП стая няма, но доколкото разбрах може да се плати допълнително за обикновена стая, но да не настаняват друг освен теб. Разликата с преди е, че няма възможност за постоянно присъствие на друг човек при родилката и свиждане по всяко време - така както беше преди във ВИП-а. Но за тези неща не съм много сигурна, така че ще трябва да се пита. Аз бях настанена в двойна стая, но през цялото време останах сама без да доплащам. Раждах с избор на екип, пълна упойка заради противопоказания за спинална - 650 лв. Мисля, че и със спинална цената е същата. По принцип анестезиолозите са много "за" спиналната и само в изключителни случаи се съгласяват на пълна. Пълен ценоразпис има залепен на втория етаж, там където се приемат родилките. Аз съм много доволна от обстановката, отношението на целия персонал - лекари, акушерки, неонатолози, санитарки и казвам голямо "Браво!" на доц. Стойков, защото за 2 месеца свърши работа, която другите му колеги не са направили за 25 години. Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте, и без това сме подхванали темата за козметиците,  аз да попитам за поставяне на гел лак от кого сте доволни и как се движат цените?   Thinking

Салон Крейзи, 35 лв. работят с Гелиш и Орли Peace Peace

Аз съм доволна от момичето в козметичния салон на Стоматологията - 15 лв. струва гел лака, има огромно разнообразие на цветове и издръжливостта е почти месец.

# 718
  • с.Добри дял
  • Мнения: 18
Здравейте , мами ! Спешно ми трябва тел. за връзка с добър неврохирург и невролог в Търново! Става въпрос за възрастен човек ! Не познавам такива лекари и затова се допитвам тук вас , дано ми препоръчате някой такъв специалист! Благодаря ви предварително !

# 719
  • Мнения: 14 309
Илка, аз дълго време посещавах д-р Л. Иванов (невролог) в мед. център Аркус (в нова болница). Доволна съм. По спешност сме ходили и при др. Найденов (пак там). http://www.mc-arkusmedical.com/contacts.php

Неврохирург не мога да препоръчам.

Общи условия

Активация на акаунт