С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 36

  • 31 231
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 555
Дани   Hug  
Снежи  Hug   Себи    Hug   Дани    Hug

 Hug и от мен, мили момичета!

"Не се жени" се очертава интересен. Не помня в тази тема ли коментирахте колко време минава между премиерата на филм и появата му онлайн онлайн, дори и без превод. Има ли някаква закономерност?
newsm78  Сигурно има регламент защитаващ правата на кинопроизводители и разпространители Peace  но нашите наблюдения и за други филми са, че обикновено около 6 месеца след премиерата се публикуват и в и-нет  Grinning
 Rolling Eyes "Нашата история" с Джансел се появи точно след 5 месеца   Heart Eyes Peace

 Gawina   Hug   с "лаенето" на Джансел   Party   има го в края на първия фрагман от 0:40мин.  Grinning   Joy Joy Joy


 Hug Hug Hug
 

Последна редакция: нд, 13 сеп 2015, 20:14 от dai4e

# 61
  • Мнения: 14 509

  Много е приятно днес в темата мили момичета Hug

Чета , гледам и се разтоварвам след една изключително тежка за мен седмица.
12ч на работа с огромно отговорност ми дойдоха в повече Confused
Тук обаче е приятно Hug


Гледам и не мога да се сетя в ролята на кого е Джансел newsm78
Ахмет..... или някой нов герой....
Т newsm78о с тази негова непроменяща се вътшност знае ли човек Shocked





Дайче Heart Eyes,Гави Heart Eyes Дани Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 14 509


  Чувствате ли  Laughing Wink....подгряват ни  Hug


# 63
  • Мнения: 14 509

  А ето ги и на куп главните действащи hahaha hahaha hahaha



# 64
  • Мнения: 9 388
Дайче, много благодаря за отговора за филмите онлайн и на всички други за всичко споделено. newsm51

# 65
  • Мнения: 3 555
Rolling Eyes  Ама не се трае вече без нови перископски снимки или видео на Джансел   #Crazy newsm78  
 Sunglasses   Можеше да ни зарадва с нещо подобно все пак   ooooh!


 Hug Hug Hug


# 66
# 67
  • Мнения: 14 509
Шатци Hug благодаря са превода и субтитрите ,които си наредила ти предполагам.


# 68
  • Мнения: 3 555
Shatzi   newsm74  изненада ни направихте с Barseia   



Себи   Hug 
 Приятен ден   Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 56
Извинявам се за нахлуването,моля хвърлете един поглед в темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=871282.0

# 70
  • Мнения: 3 555
m.s   Hug  благодаря  Peace  bouquet
Извинявам се за нахлуването,моля хвърлете един поглед в темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=871282.0
Grinning  И двамата "сватовниците"  Crazy  като че ли му имат страха  box  на доктор Явуз   Heart Eyes  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 7 893
Този трей е от февруари. То пише в тубето кога съм го качила. Няма значение де. Важното е филма да излезе на екран и както изглежда ще се посмеем.Убедена съм,  че Джансел ще е във вираха си в комедия.

# 72
  • Мнения: 3 555
Shatzi   Hug  
Този трей е от февруари. То пише в тубето кога съм го качила. Няма значение де. Важното е филма да излезе на екран и както изглежда ще се посмеем.Убедена съм,  че Джансел ще е във вираха си в комедия.
Rolling Eyes  Знам и това е 1-вия фрагман на "Не се жени"  Heart Eyes  
 Grinning  В колекцията имаш сложени БГ субтитри и на късометражния филми "Roya" Peace  Много ми се искаше преди няколко дни да го сложа тук в темата, но ...  ooooh!  се поколебах, за което много  smihesorry  Струва си да го направя и сега   Wink "По-добре късно, отколкото никога !" са казали умните хора и си заслужава  Peace  защото е още по-актуален към събитията и днес   ... Naughty  Не беше направен този филм с Ареф на Джансел само по фестивалите да го прожектират  Thinking  дори и наградите му отдавна спрях да броя  Crossing Arms  ама това е друга тема ...  за друг форум   Sick



http://ru.euronews.com/2015/09/02/bodrum-to-kos-latest-drownings … include-children/
НОВОСТИ
Турция: вблизи Бодрума погибли беженцы, включая детей
Автор: Irina Sheludkova | По материалам REUTERS
02/09 14:43 CET


Shatzi   Hug  още от сега ти казвам да си знаеш    33uu  че видя ли и БГ субтитри от теб на "Darbe" хич няма и да те чакам  Stop  ами моментално ги слагам  Rolling Eyes

Приятна вечер   Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  Като гледам и днешния ден ще мине без нова снимка от Джансел   ooooh!  но до края на седмицата трябва да се появи   Wink  20 септември е в неделя   Party  и не очаквам да остави феновете си в неведение   Laughing  ще има изненада отново на 100%   Peace   Joy Joy Joy




 

# 74
  • Мнения: 3 555
 Wink  Големи емоции е имал снощи Джансел   Grinning  на мача Галатасарай - Атлетико Мадрид   Party Joy Joy Joy
#new #galatasaray #atleticomadrid #championsleague #CanselElcin

Общи условия

Активация на акаунт