Още малко не остана скоро ще съм Декемврийска мама

  • 35 746
  • 394
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 19
В болницата нали дават списък с неща който трябва да ни донесат ?  newsm78

# 211
  • Мнения: 2 015
Не помня кой и какво ми е давал, но този спрей си го бях купила и бях много доволна. Друго което носех, а много майки не, това беше крем за разранени зърна. На мен кърмата ми тръкна по-късно, но този крем обиколи майките в стаята. Друго, помня че при раждането нацапах нощницата, после при една визитация и втората и сега се чудя между 2 и 3.

# 212
  • Мнения: 19
Аз за гърдите иман крем който е малко но мисля ,че е достатъчен. Пък за нощниците не е ли по добре освен две от тях да  има и една по широка пижама  Blush

# 213
  • Мнения: 164
Аз за гърдите иман крем който е малко но мисля ,че е достатъчен. Пък за нощниците не е ли по добре освен две от тях да  има и една по широка пижама  Blush
Аз съм си приготвила една пижама и една нощница Simple Smile

# 214
  • Мнения: 151
Вчера в Шейново ми казаха, че не позволяват собствена нощница, те ти давали тяхна.

# 215
  • Мнения: 395
Дори когато те ти дават, една нощница няма да е в повече. Миналия път и на мен трябваше да ми дадат, но точно в момента нямало. Добре, че си носех. Но пък не си бях взела връхна дрешка и това беше голяма грешка, че има разходки по коридорите (ако не ви приемат по спешност, де) - изследвания, тонове, прегледи...

# 216
  • Мнения: 19
Дори когато те ти дават, една нощница няма да е в повече. Миналия път и на мен трябваше да ми дадат, но точно в момента нямало. Добре, че си носех. Но пък не си бях взела връхна дрешка и това беше голяма грешка, че има разходки по коридорите (ако не ви приемат по спешност, де) - изследвания, тонове, прегледи...
декември месец, нещо връхно ще ние нужно , че ще е студено

# 217
  • Мнения: 151
Приготвила съм и жилетка и нощница за всеки случай  Grinning

# 218
  • Добрич
  • Мнения: 400
Аз мисля да си взема една блуза от екип и ватиран елек.Памучна ми е нощницата.Пробвах я пред 3 дни-сега ми е студено с нея пък не знам зимата...Само се чудя постоянно ли се стои със сутиена в болницата или си ходиш така?А може ли да си взема и корсажчета,че съм доста зиморничава?

# 219
  • Мнения: 892
Момичета, имам въпрос: По ръцете ми се появи някакъв дребен обрив. Сърби доста и вече два дни не минава. Само по ръцете е. Някаква идея? Четох, че при някои бременни се появявали обриви и сами минавали.

# 220
  • Мнения: 151
Аз имах в началото точно на бикини линията и сам си мина след около седмица.

# 221
  • Мнения: 337
Аз също имах на корема от мазило за стрии и на ръцете от праскови от мъка. Минава сам обрива

# 222
  • Мнения: 19
Zapisvam se i az. Privet na vsichki. Termina mi e ne 28 dekemvri...ne ostana i valneniqta narastvat
__________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 20 окт 2015, 12:43 от AnMary

# 223
  • Мнения: 2 015
Момичета, аз имам няколко въпроса.
Освен лигнин, който мисля да си взема, искам да взема и превръзки. Имало някакви за след раждане. Помня обаче, че предния път бях взела превръзки, но много ме спарваха и ползвах само лигнина. Вие какво ще взимате и какви са тези превръзки за след раждане?
Крем за зърна: аз бях ползвала Гермастан, но сега чух за Ласинох или нещо такова. Той не трябвал да се отмива. Какъв ще взимате вие? Според мен е много необходим.
Имало и някакви загряващи подложки, които също са за улесняване на кърменето. От къде мога да купя такова нещо?
Какви памперси ще купувате? Предния път не бях доволна от Пампер.
Ще ползвате ли стягащо бельо?

# 224
  • Мнения: 1 540
Момичета, аз имам няколко въпроса.
Освен лигнин, който мисля да си взема, искам да взема и превръзки. Имало някакви за след раждане. Помня обаче, че предния път бях взела превръзки, но много ме спарваха и ползвах само лигнина. Вие какво ще взимате и какви са тези превръзки за след раждане?
Крем за зърна: аз бях ползвала Гермастан, но сега чух за Ласинох или нещо такова. Той не трябвал да се отмива. Какъв ще взимате вие? Според мен е много необходим.
Имало и някакви загряващи подложки, които също са за улесняване на кърменето. От къде мога да купя такова нещо?
Какви памперси ще купувате? Предния път не бях доволна от Пампер.
Ще ползвате ли стягащо бельо?

Превръзки за родилки съм ползвала,те по скоро за като памперсите толкова са дебели  Joy,но пак мисля да си взема от тях,проблема при мен е че кожата там ми е много чувствителна и много ме щипе даже и от ежедневните  Cry

Общи условия

Активация на акаунт