Още малко не остана скоро ще съм Декемврийска мама

  • 35 742
  • 394
  •   1
Отговори
# 60
  • Добрич
  • Мнения: 400
viaratodorova-е момичето на ,което трябва да пишете да ви приеме във фейс групата
Нарочно писах с червени букви.

# 61
  • Мнения: 395
Много съжалявам, че дискусиите се пренасят във Фейсбук. Аз не искам да се присъединявам там и само проверявам дали тук няма нещо ново, но явно повечето предпочитате Фейса.

# 62
  • Мнения: 3 063
Аз следя и двете места, но във фейсбук е доооста активно. Някой като пита нещо и на поста му се отговаря с коментари, така всеки пост си е на отделна тема и следиш това, което си коментирал или си последвал. Аз късно се включих и не знам кой ник от тук на кое име от фейсбук отговаря, но не ми и трябва. Много е положителна групичката, всъщност е с малко над 100 души, но е скрита.
Аз края на седмицата съм на преглед, вече нямам търпение да видя младежа колко е пораснал  Crazy и днес се записах за трета фетална морфология, но тя ще е чак през октомври.
Спокойна нощ!

# 63
  • Мнения: 130
Здравейте от нас. Аз.чакям.с нетърпение 3 ФМ в края на месеца. Иначе.във фейса голяма.активност. Аз искам.да попитам има ли мама, която е решила да ражда в Окръжна болница "св. Анна" в София. Да се запознаем, а може и да се.засечем Simple Smile

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 400
Във фейса комуникацията ни става по-бързо и по-лесно.Има и търсачка,ако нещо те интересува по-лесно го намираш от тук.То сме много-няма как да се ориентираш кой кой е.Иначе всички мацки сме много готини.На мен ми е по-забавно там.Пък и няма "гости",които да любопитстват.Успех с прегледите. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 269
villyh и аз не съм привърженик на фейсбук и не съм се включила в групата. Каквото се пише тук го чета и пиша, но щом повечето предпочитат там няма проблем. Всеки си решава за себе си Peace

# 66
  • Мнения: 395
О, разбира се, че всеки сам си решава!  Peace
Просто ми е мъчно, че така се изместиха нещата. С близнаците, преди 6 години, групата беше много оживена. Чак след като родихме и организирахме първата среща, се създаде Фейсбук група и тази тук западна. Иначе, да, отчитам предимствата на скритата група и използвам такива с различни цели, но някак си БГ МАМА си е тук и не ме привлича идеята за ФБ група.
Благодаря на всички, които все пак наминават да пишат и тук по някой ред!   bouquet

# 67
  • Русе
  • Мнения: 154
И на мен във ФБ ми е малко объркъно,не успявам да следя всичко.И аз следя темичката тук и също ми е жал,че не върви много.И във ФБ има емоция,но някак не мога да я сравня с емоцията от форума от преди 8 г.

# 68
  • Мнения: 1 540
Добро утро и тук момичета,аз напоследък съм по-активна във фейсбук,но и тук ви хвърлям по едно око.  bouquet

# 69
  • Мнения: 395
Търся си доктор, който би предпочел да ме изроди естествено, въпреки секциото. Обмислях варианти дори за раждане в чужбина, но здравната каса го покрива само ако е по спешност (т.е. преди термина). Никъде нищо не е упоменато за раждане на термин или след това, но то не се води "спешна и неотложна помощ". А като си знам, че си доносих близнаците, не вярвам да го пусна сега мъничето по-рано. Та остава варианта за лекар тук, но много искам да родя нормално. 
Вече съм болнични, но си имам и болен ученик, та още не мога да си разполагам напълно с времето, та да ровя из нета за отзиви. Затова приемам идеи.

# 70
  • Мнения: 151
Привет, villyh ако си за задължително секцио едва ли ще намериш лекар, който да те изроди естествено. Аз пък се чудя кое е по-добре да се избере за раждането - лекар или акушерка. Има опция да се избере и само акушерка и е доста по-евтино от лекар, а и ако всичко с раждането е ОК тя е тази, която ще е с мен през цялото време. Вие какво мислите по въпроса?

# 71
  • Мнения: 2 015
Една позната каза, че си е платила първия път на доктор. През цялото време до нея е била акушерката, а доктора е дошъл 5 мин. преди да роди. За второто е решила и си е платила на акушерката. И втория път доктора се е появил 5 мин. преди раждането. Каза, че е по-доволна, когато е платила на акушерката.

# 72
  • Мнения: 38
Търся си доктор, който би предпочел да ме изроди естествено, въпреки секциото. Обмислях варианти дори за раждане в чужбина, но здравната каса го покрива само ако е по спешност (т.е. преди термина). Никъде нищо не е упоменато за раждане на термин или след това, но то не се води "спешна и неотложна помощ". А като си знам, че си доносих близнаците, не вярвам да го пусна сега мъничето по-рано. Та остава варианта за лекар тук, но много искам да родя нормално. 
Вече съм болнични, но си имам и болен ученик, та още не мога да си разполагам напълно с времето, та да ровя из нета за отзиви. Затова приемам идеи.


Здравей,

не си уточнила в кой град си, за да ти препоръчваме лекар Simple Smile Ако си в София има много варианти. А преди колко време ти е било секциото?

# 73
  • Мнения: 151
Благодаря, и аз към избор на акушерка клоня, но не съм решила окончателно.

# 74
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета.

Във фейса честно казано не мога да проследя всичко,трябва цял ден да стоя там и да не изпускам коментар Mr. Green

За раждането -аз си платих първия път за екип.Лекар,анестезиолог,акушер и мед сестра.Сега пак ще е така,но честно казано много искам нормално,а първия път беше секцио.Доки каза пак секцио,ама да видим :tired

Днес купих първата рокля на моята принцеса-няма такъв кеф.До сега само ризки и дънки съм купувала Mr. Green

Да се оплача,не спя по цели нощи.Корема ми се стяга,ребрата ме болят Tired

И накрая ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт