♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 6

  • 37 722
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 006
Teмпи, Джан не знам дали е падал на главата си като малък  hahaha  но определено възпитанието от майка му   си е казало думата  ooooh!

Относно договорът - те нито веднъж не отидоха при нотариус, как тогава ще е валиден?! И първият, и вторият  Thinking


И нещо весело  Laughing


 
Изненадааа

# 736
  • Мнения: 9 540
Teмпи, Джан не знам дали е падал на главата си като малък  hahaha  но определено възпитанието от майка му   си е казало думата  ooooh!

Относно договорът - те нито веднъж не отидоха при нотариус, как тогава ще е валиден?! И първият, и вторият  Thinking


Ааааа, тя Медиха като я гледам така, надали се е и занимавала кой знае колко с него... сигурно от малък е бил с бавачки..  Whistling Whistling Whistling Както каза и той на Айшегюл, никога не е живял сам.. но го каза с тъга, а не с радост...  ooooh! ooooh! а и от това, че не обича да има много хора в къщата му /нали затова нае само нея за прислужница/ си вадя тези изводи..   Thinking Thinking Whistling

За договорите и аз това се чудя... реално те са просто едни хартийки с два подписа отдолу... без никаква официално стойност...  hahaha hahaha hahaha а се оказаха центъра на такива бури, че...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 737
  • Мнения: 7 006
Темпи, аз пък си мисля, че е нямал бавачки, а точно майка му е била човекът, който уж го възпитава. Колко обаче - то си личи  ooooh!  Баща му пък вечно е бил дежурен в болницата ( предполагам ) , а може би дядото е заживял с тях на по-късен етап. Оттам и чувството на Джан за празнота в душата му. За сметка на това пък в къщата е била Наджмие, винаги готова да му приготви някоя вкусотийка.

Мои предположения  Peace

# 738
  • Мнения: 9 540

И това е възможно.. някак си много неясно е миналото му.. защо се е отказал от медицината, защо не се разбира с баща си /явно са свързани нещата, ама как точно???/...  newsm78 newsm78 newsm78
За едно съм сигурна обаче- на главата си е падал.. няма как иначе толкова да е куха...  hahaha hahaha hahaha

# 739
  • Мнения: 7 006
Момичета, да се преместим се в Тема#7 .

Нова седмица, Ново начало, Нова тема
Hug Hug Hug






Добре дошли в
Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт