♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 7

  • 47 547
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Четворната доза Баръш ,ме разсъни тотално. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 40
Благодаря, дано има повече развитие в следващата серия, че ми скъсаха нервната инсталация вече...
 Banghead

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Тука е много смешна.Как сърцебиенето щяло да се чуе от всички и щяла да се опозори.  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 5 444
"Статуса" пък е по Show tv. И там ли така стоят нещата? Кои са сериалите с лятна почивка?

# 34
  • Мнения: 3 606
Насълсън къзларки? Hug Hug Hug Hug Hug
То според мен няма значение новите сериали по даден канал.По-скоро в кой ден дават сериала и какви други ще дават в този ден по ТВ.
Статуса в събота ли си остава?Тогава какво даваха Войната или Черешите?

# 35
  • Мнения: 7 874
Привет, ягодки,  Hug  bouquet Hug  bouquet

Много пишете, ей, едва ви настигнах.

Нежничка, благодаря за новата тема!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да се изкажа и аз за Статуса- не ми се иска Джан да напуска къщата, но пък, ако това е начинът да се осъзнае с кого трябва да бъде, ще го преживея. Дано не продължи дълго все пак.

Хайде хубава седмица и от мене    bouquet и отивам да гледам това, което е преведено вече на руски.

# 36
  • Мнения: 3 606
Ако се изнесе няма ли по-бързо да се разбере,че брака им е фиктивен?За договора немога да си го обясня,той може да бъде скъсан по всяко време,защото е между тях само.Според мен първо трябва да се разведат.Не ми се вярва обаче той да поеме инициативата затова,само А може да поиска развод в даден момент hahaha hahaha hahaha hahaha
Да видим кой ще каже за договора в медиите?Според мен ще е Мурат Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 12 815
Като видях Баръш и се разсъних много добре. Heart Eyes Crazy

И Баръш ще ни радва още няколко серии..... след това ще му гледаме ината , кой знае колко време .
Дефо така я измъчваше милата когато реши да напусне, че  въпреки желанието не можа да събере куража и разкрие истината за решението.Каква и коя е истината.
И за да ни е още ,, по -хубаво,, да не ни го спретнат във връзка с Ясемин
  Mr. Green тя това само чака....напук на Нериман...на пук на Дефо...на пук  на нас. Grinning
И Исо няма да може да  ни помогне.............
Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 444
В трейлъра, нали Елиф иска да и обещае Джан, че само на хартия ще бъде с Айшегюл. И той обещава. Което следва, че юридически развод може би няма да има. Освен, както казвате, тя , Айшето да поиска такъв.

# 39
  • Мнения: 3 606
Като видях Баръш и се разсъних много добре. Heart Eyes Crazy

И Баръш ще ни радва още няколко серии..... след това ще му гледаме ината , кой знае колко време .
Дефо така я измъчваше милата когато реши да напусне, че  въпреки желанието не можа да събере куража и разкрие истината за решението.Каква и коя е истината.
И за да ни е още ,, по -хубаво,, да не ни го спретнат във връзка с Ясемин
  Mr. Green тя това само чака....напук на Нериман...на пук на Дефо...на пук  на нас. Grinning
И Исо няма да може да  ни помогне.............
Mr. Green
Аз мисля,че няма да имаме много проблеми с Яса,тя с времето ще се влюби в Исо.Проблема ще е Синан.

# 40
  • Мнения: 3 606
В трейлъра, нали Елиф иска да и обещае Джан, че само на хартия ще бъде с Айшегюл. И той обещава. Което следва, че юридически развод може би няма да има. Освен, както казвате, тя , Айшето да поиска такъв.
Елиф не осъзнава ли,че ще бъде втора цигулка,толкоз ли е замаена тази hahaha hahaha hahaha hahaha
А ще поиска в даден момент развод със сигурност,тогава Д ще е осъзнал,че обича А,но ще бъде късно Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Ели ,  Hug
И аз така ги виждам нещата. Като избухне скандала, Йо ще откачи, ще видим всичко, което измамената му гордост и наранено сърце са способни да сътворят.Синан ще се опитва да използва това..може да са приятели, братя, ама и той е влюбен.Абе голяма лудница ще стане  Crazy

# 42
  • Мнения: 2 229
Привет къзларки!!
Още съм бясна от снощи!!!
Като ми мине ще споделя нещо за дървото и фризера!!!

# 43
  • Мнения: 332
Гюнайдън, къзлар  Hug Hug
Неж, благодарности за новата тема и четворната доза Баръш по-нагоре  Heart Eyes

И да си призная - още не съм догледала Статуса - сърдя му се на оня гъз  Crossing Arms

Здравейте и от мен. Аз го изгледах - два пъти с руски субтитри. И вече вярвам, че не е дърво, ами направо сурвачка. От снощи ми се е заглождил един въпрос, че чак ми се е загуцнал? Имаше няколко момента в серията в които Джан направо си призна, че изпитва чувства към Айшегюл:
1. Когато се ядоса на Мурад, че Айшегюл е при него и че Айшегюл му се е обадила - на него, не на Джан.
2. Когато разбра, че има температура - така нежно я погали по челото и под душа и каза "Единствена моя"
3. Когато и се извиняваше, че и е разбил сърцето и не знае цената на това, което има. И накрая, че наистина му е нужна
4. Той сам предложи, ако се наложи да закъснява да и се обажда и я предупреждава. И това - "Айшегюл, за мен никога не си била никоя".
5. Отказа на Елиф концерта - "Тази вечер не мога. Нямам план. Трябва да се прибера в къщи. Айшегюл е много болна"
6. Като видя цветята от Мурат само дето не ги изяде /той също и подари рози по т.102/. "Какво има между вас?". Като му каза Айшегюл, че фиктивния им брак скоро ще приключи и всеки по пътя си и скокна да търси договора. Подписа го без да чете изобщо. Имал само едно условие - 3 години. И каква причина само изтъкна - "Какво ще кажат хората?"
7. Джан се разплака като му обясняваше Айшегюл, че още три години ще има семейство и я прегърна.
8. Когато чистеха и миеха прозорците - тя си долепи бузата, а той я целуна.
9. В интервюто мисля, че беше искрен когато каза - "Сега съм женен и съм много щастлив. И мисля, че Айшегюл е най-прекрасната жена, която можеш да срещнеш. ...когато срещне, този в когото да се влюби".
Та сега се питам - аджеба, защо му трябва да приема предложението на Елиф. Защо го прави? И единствения извод до който стигнах - страхува се от това, което изпитва. Винаги е тичал след Елиф и май му е станало навик. За него отношенията и чувствата, които изпитва към Айшегюл са нещо ново и различно. Нали сам и каза - "Не съм свикнал някой да ме чака".

П.П. Благодаря на тези, които ме изчетоха!

Последна редакция: пн, 07 сеп 2015, 11:05 от vania_61

# 44
  • Мнения: 3 606
Гюнайдън, къзлар  Hug Hug
Неж, благодарности за новата тема и четворната доза Баръш по-нагоре  Heart Eyes

И да си призная - още не съм догледала Статуса - сърдя му се на оня гъз  Crossing Arms

Здравейте и от мен. Аз го изгледах - два пъти с руски субтитри. И вече вярвам, че не е дърво, ами направо сурвачка. От снощи ми се е заглождил един въпрос, че чак ми се е загуцнал? Имаше няколко момента в серията в които Джан направо си призна, че изпитва чувства към Айшегюл:
1. Когато се ядоса на Мурад, че Айшегюл е при него и че Айшегюл му се е обадила - на него, не на Джан.
2. Когато разбра, че има температура - така нежно я погали по челото и под душа и каза "Единствена моя"
3. Когато и се извиняваше, че и е разбил сърцето и не знае цената на това, което има. И накрая, че наистина му е нужна
4. Той само предложи, ако се наложи да закъснява да и се обажда и я предупреждава. И това - "Айшегюл, за мен никога не си била никоя".
5. Отказа на Елиф концерта - "Тази вечер не мога. Нямам план. Трябва да се прибера в къщи. Айшегюл е много болна"
6. Като видя цветята от Мурат само дето не ги изяде /той също и подари рози по т.102/. "Какво има между вас?". Като му каза Айшегюл, че фиктивния им брак скоро ще приключи и всеки по пътя си и скокна да търси договора. Подписа го без да чете изобщо. Имал само едно условие - 3 години. И каква причина само изтъкна - "Какво ще кажат хората?"
7. Джан се разплака като му обясняваше Айшегюл, че още три години ще има семейство и я прегърна.
8. Когато чистеха и миеха прозорците - тя си долепи бузата, а той я целуна.
9. В интервюто мисля, че беше искрен когато каза - "Сега съм женен и съм много щастлив. И мисля, че Айшегюл е най-прекрасната жена, която можеш да срещнеш. ...когато срещне, този в когото да се влюби".
Та сега се питам - аджеба, защо му трябва да приема предложението на Елиф. Защо го прави? И единствения извод до който стигнах - страхува се от това, което изпитва. Винаги е тичал след Елиф и май му е станало навик. За него отношенията и чувствата, които изпитва към Айшегюл са нещо ново и различно. Нали сам и каза - "Не съм свикнал някой да ме чака".

П.П. Благодаря на тези, които ме изчетоха!
Да може би вече я обича,но дразнещото е че не иска да си признае за чувствата.Да не мисли,че с времето те ще изчезнат?Как може да те е страх дори на себе си да признаеш?А няма да го чака вечно.

Общи условия

Активация на акаунт