Уроки

  • 3 030
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте
Някой знае ли как се премахват уроки в домашни условия?
Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 1 718
Чувала съм няколко варианта.Аз не вярвам,та зензнам дали работят  Rolling Eyes
-Поливане на урочасаният с мъничко вода през брава.Водата да тече върху дръжката и под нея човекът.
-В чаша с вода се гасят 3 клечки кибрит и урочасаният пие малка глъдчица или се маже по челото с водата.

# 2
  • Мнения: 65
Аз знам че това с клечките кибрит е за да се види дали си урочасан. Взимат се 3 клечки кибрит. Първата я наричаш на жена, втората на мъж, третата на момиче. Като се запалят се държат над порцеланова чаша с водата докато не изгорят почти до пръстите ти, след което се пускат във водата. Човека на който се прави това отпива глътка от водата и след това която от клечките потъне, значи от такъв човек е урочасан ( жена, мъж или момиче). И после вече се търси някой който знае да бае против уроки.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,аз знам,имах баба,която баеше против уроки,от нея знам и съм го правила на моя син,когато беше бебе-учудващо,но се успокояваше.
Вземаш купичка,пълниш я с вода,вземаш 5 стотинки,слагаш купичката над  главата на човека,на който баеш,започваш да пускаш стотинката в купичката,пускаш,вадиш и пак пускаш и говориш:
Както се пръска тази вода,така да се пръснат уроките от...........(името)-3 пъти
Започваш да местиш купичката надолу по тялото и казваш"Както се пръскат пръските на тази  вода,така да се пръснат приските от глвавата на......(името),изреждаш от гърдите,дробовете,коремчето,някои интимни места(неудобно ми е да го напиша),от дупето,краката...
Накрая пускаш стотинката във водата,бръкваш и пръскаш човека с вода по лицето и казваш 3 пъти:Срали го,пикали го кокошките,пу,пу,пу"(извинявам се,но е стара селска"басма")

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С удряне на главата в нещо твърдо, докато проумее, че няма такова нещо.

Общи условия

Активация на акаунт