Това схващане ще ме побърка!

  • 19 967
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Масажът облекчава, но не лекува !

Абсолютно съм съгласна. Аз съм с ошипяване на гръбначния стълб и плексит /ей сега като го написах се почуствах като бабичка  newsm12. / Ходила съ ма лекар. Биха ми кортикостероиди, пих лекарства и временно се поправят нещата, но по това време пак започва да боли та не се трае. То аз съм си виновна - излизам на терасата по тениска и така ми настива гърба. За себе си му хванах цаката - нощем като не се спи от болка влизам под душа и се напарвам там, където ме боли, после се обличам и увивам в едно одеало или нещо плътно и вълнено и така спя. На сутринта положението е ехееееееееее къде по човешко  newsm10, а плексита е изчезнал. И така да следващото простудяване.

Айде отивам да се абонирам за вестник "Трета възраст"  smile3503

Мен масажа ми облекчи шиповете за доста дълго време. А не съм чула някой да ги лекува напълно.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Масажът облекчава, но не лекува !

Абсолютно съм съгласна. Аз съм с ошипяване на гръбначния стълб и плексит /ей сега като го написах се почуствах като бабичка  newsm12. / Ходила съ ма лекар. Биха ми кортикостероиди, пих лекарства и временно се поправят нещата, но по това време пак започва да боли та не се трае. То аз съм си виновна - излизам на терасата по тениска и така ми настива гърба. За себе си му хванах цаката - нощем като не се спи от болка влизам под душа и се напарвам там, където ме боли, после се обличам и увивам в едно одеало или нещо плътно и вълнено и така спя. На сутринта положението е ехееееееееее къде по човешко  newsm10, а плексита е изчезнал. И така да следващото простудяване.

Айде отивам да се абонирам за вестник "Трета възраст"  smile3503
О-о наборе, с теб съм! И аз съм на това дередже  Laughing Но съм и с високо кръвно при това Peace Тия кортикостероиди не са ли противопоказни при хипертония? newsm78

# 17
  • Мнения: 17 407
Масажът  има  лечебен ефект - повлиява редица  физиологични процеси в организм. Масажната яка  е сред най-предпочитаните средства за лечение  на шийната остеохондроза(  ошипяване), разбира се в комбинация с други физикални фактори Peace Пълно излекуване няма, поне аз не знам да има.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Пълно излекуване няма, поне аз не знам да има.

взе ми думите от клавиатурата  Laughing

Всяко костно изменение би могло да се задържи на даден етап, но не и да се възвърне началната позиция от преди деформацията.

# 19
  • Мнения: 17 407
Е, тези клетъчни храни дето ги рекламира госпожата може  да разтапят шипове и да възстановяват хрущяла, нали с а панaцея уж Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 942
О-о наборе, с теб съм! И аз съм на това дередже  Laughing Но съм и с високо кръвно при това Peace Тия кортикостероиди не са ли противопоказни при хипертония? newsm78

Мене никой не ме пита за кръвното. newsm78 Само ме предупредиха да не съм бремена за ренгеновата снимка и лекарствата и аз само за това бях сигурна - що светила с прескърбия са ми съобщавали, че дете няма да мога да имам  Confused, аз за всеки случай 2 теста си направих /отрицателни/ и тогава се снимах - усмихната  Mr. Green А то се оказа, че съм бременна ... Та това лечение добре го помня, 9 месеца го оревах и оревах ..........  Rolling Eyes

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
що светила с прескърбия са ми съобщавали, че дете няма да мога да имам  Confused
Laughing И при мен така.
Утре ще ходя на лекар.

# 22
  • Мнения: 1 942

Утре ще ходя на лекар.

Айде стискаме палци. Пиши после какво са ти открили и казали  Laughing То дано нищо не открият де .....  Praynig

# 23
  • Мнения: 843
Масажът облекчава, но не лекува !

Абсолютно съм съгласна. Аз съм с ошипяване на гръбначния стълб и плексит /ей сега като го написах се почуствах като бабичка  newsm12. / Ходила съ ма лекар. Биха ми кортикостероиди, пих лекарства и временно се поправят нещата, но по това време пак започва да боли та не се трае. .

Айде отивам да се абонирам за вестник "Трета възраст"  smile3503
Същата работа.. Оказаха се шипове на вратните прешлени и износен диск и от там  - плексит.
В момента съм със силна болка в раменете и дясна ръка.., че и поизстинала.  Уфф, как ще се спи тази нощ..
   Помага ми физиотерапията... за няколко седмици или месец - два. Най  - добре  се почувствах след 10 процедури  в Санаториума в Поморие. С кал и луга и  какво ли не още.. родих се направо. Цели 4 месеца си движех съвсем свободно главата, не ми изтръпваха ръцете.
 За да спя тази нощ  ще се намажа с "Румалая"  или "Волтарен" / с малко масаж/
Хубаво е да знаеш от какво е Simple Smile) Стискам палци при доктора.
 Но масажът при всички случаи ще те облекчи. Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 39 765
Ау какви думи... "3та възраст"... аз тогаз отдавна да съм гушнала чемширчето ве Simple Smile
Найка е казала за физиотерапията и санаториумите. Какво каза чичо д-р? Simple Smile

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ДжиПката не може да ме приеме- графикът й е запълнен с пациенти с грип.
На масаж за сега не мога да отида, понеже няма кой да гледа децата.
Обаче си купих Фастум гел и наистина помага. Вече спя нормално. Но дали ще изчезне напълно тази болка... newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 39 765
Знам ли дали ще изчезне напълно. На мен фастум-а ми действа бавно, почти никакк. Аз се мажа с Финалгон и пия Неуробекс.

# 27
  • Мнения: 17 407
ДжиПката не може да ме приеме- графикът й е запълнен с пациенти с грип.
На масаж за сега не мога да отида, понеже няма кой да гледа децата.
Обаче си купих Фастум гел и наистина помага. Вече спя нормално. Но дали ще изчезне напълно тази болка... newsm78

Има и по-добри препарати, но с който и да е болката може да намалее, да изчезне и пак да се появи след време. Ако няма кой да гледа децата, можеш да си извикаш масажист у дома. Друг вариант е да си платиш преглед при физиотерапевт или невролог, както и рентгеновата снимка, ако ти назначат такава.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще пробвам и Финалгон. Предполагам, че и на лекар да отида- ще ми изпишат нещо да се мажа; вероятно и рентгенова снимка, но аз вече си знам, че имам шипове (заради тях ме боли и главата). На всичко отгоре и плексит ме мъчи... Старост- нерадост! Embarassed

# 29
  • Мнения: 17 407
Да, и главоболието, и плекситът се дължат на шипове. Много е неприятно и не минава лесно. Именно за това ти препоръчвам физиотерапия няколко пъти годишно, нямам предвид само масажи.

Общи условия

Активация на акаунт