Хайде на театър 3

  • 177 005
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 156
Мерсаж  Simple Smile А аз, невежата, търся по заглавията на темите.  Crazy

# 31
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Чудесна тема, обичам театър, с удоволствие ще я следя. Това му е хубавото на София, че имаш голям избор, в другите градове не е точно така Confused

# 32
  • Мнения: 379
Аз ще се повторя, но горещо препоръчвам  " Лив Щайн"! Премиерата беше в Созопол, надмина и най-големите ми очаквания!
Комедия ли е?
Темата е прекрасна!   bouquet Браво, на Викито!

# 33
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
И аз ще следя темата с голямо удоволствие.Много обичам да ходя на театър, но от както съм родила малкия не ми се е случвало, сама не бих отишла, а няма кой да гледа детето, за да отидем с мъжа ми, нямам и някоя приятелка ,която да е съгласна да ходим заедно.Иначе едно време ходехме почти всяка седмица.Сега сме на вълна куклен театър, но се чудя от кога мога да го водя на театър "за големи".

# 34
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Елислава, дъщеря ми от 4-5 годишна идва с мен на театър за големи, но тя е момиче, не знам дали момченцата няма да са по-палави.

# 35
  • Мнения: X
Аз ще се повторя, но горещо препоръчвам  " Лив Щайн"! Премиерата беше в Созопол, надмина и най-големите ми очаквания!
Комедия ли е?
Темата е прекрасна!   bouquet Браво, на Викито!

Не, доста е тежък спектакъла. Става въпрос за известна германска пианистка, загубила сина преди година и готова на всичко, за да научи нещо повече за живота му...Прекрасно певъплъщение на Анастасия Лютова.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 040
Здравейте, препоръчайте ми много смешна постановка.Имаме скоро годишнина с мъжът ми и ми се иска да отидем.Мерси Hug

# 37
  • Мнения: 281
Здравейте, препоръчайте ми много смешна постановка.Имаме скоро годишнина с мъжът ми и ми се иска да отидем.Мерси Hug
По-смешно нещо от моноспектаклите на Камен Донев няма!  Peace

# 38
  • Мнения: 4 204
Ние се смяхме на Вечеря за тъпаци в Сатирата.

# 39
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Ние се смяхме на Вечеря за тъпаци в Сатирата.
+1
Много съм се смяла и на "Още веднъж отзад" в Сатирата с Христо Гърбов, но не знам дали още върви!

# 40
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Здравейте, препоръчайте ми много смешна постановка.Имаме скоро годишнина с мъжът ми и ми се иска да отидем.Мерси Hug

"Госпожа Стихийно бедствие" със Стоянка Мутафова.  Peace
За годишнина според мен е готин и моноспектакълът на Димитър Бакалов - "Шегите, които Бог си прави" - точно за отношенията мъж/жена , деца  Wink

# 41
  • Мнения: 30 961
И аз предлагам "Вечеря за тъпаци"-невероятна постановка. Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 64
Гледах демо версия на "Колега" на фестивала за независими артисти "Орик" и съм очарована от играта на Ованес Торосян и Петко Венелинов.Въпреки че са млади, са изваяни от талант просто!На 26ти ще ида да изгледам цялото представление в Младежкия и все пак го препоръчвам с две ръце!!!   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря Ви, харесах си Вечеря за тъпаци, Шегите, които Бог си прави сме го гледали и много ни хареса.

# 44
  • Мнения: 30 961
Гледах демо версия на "Колега" на фестивала за независими артисти "Орик" и съм очарована от играта на Ованес Торосян и Петко Венелинов.Въпреки че са млади, са изваяни от талант просто!На 26ти ще ида да изгледам цялото представление в Младежкия и все пак го препоръчвам с две ръце!!!   bouquet
Ованес Торосян е невероятно талантлив! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт