Проблем

  • 3 014
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 968
Хора купихме Фендона и напръскахме пише да не сме в вкъщи 24 часа какво да правим?Вече 5 часа минаха какво може да стане?Моля дайте съвети.

# 1
  • София
  • Мнения: 37 487
Е как какво да правите? Изчаквате карантинния срок. Само че, в нета чета, че е един ден, а не 24 часа. Погледнете пак точно колко е.

# 2
  • Мнения: 2 968
на листовката нищо не пише за часове а значи можем да останем в помощението тека ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 37 487
Пръскате, излизате, изчаквате карантинния срок, прибирате се. Ако срокът е 1 ден, това значи да изчакате около 12 часа.

# 4
  • Мнения: 2 968
проблем е че няма къде да отидем!?

# 5
  • Мнения: 1 071
Е, няма къде... Хубаво е времето, все ще измислите нещо. Другите хора, дето го ползват, къде ходят?

# 6
  • Мнения: 2 968
Ако останем какво може да стане?

# 7
  • Мнения: 448
Нищо няма да ви стане, но не стойте на затворени прозорци!

# 8
  • София
  • Мнения: 37 487
Видях, че си писал, че жена ти е бременна. Абсурд е да диша тази миризма. Търсиш място, където да отидете. И защо пръскате с препарат, който има карантинен срок от 1 ден, след като няма къде да отидете за 1 ден?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
проблем е че няма къде да отидем!?


И го разбрахте след като напръскахте  newsm78

Поне да бяхте напръскали в неделя рано сутринта и да се приберете късно вечерта.Аз лично не бих влезнала и стояла в помещението,ако не е изтекла карантината

# 10
  • Мнения: 2 968
Прозрците са отворени и вентилатора в банята е пуснат.

# 11
  • Мнения: 2 968
Аз напръсках много малко утре рано сутрин ще напръскам навсякъде и ще излезнем от сутринта до вечерта дано всичко да е наред!

# 12
  • София
  • Мнения: 37 487
Затворете прозорците след като напръскате. Не пускайте и вентилатора.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Затворете прозорците след като напръскате. Не пускайте и вентилатора.

Те са ги отворили и са пуснати вентилатора,защото са вътре в помещението,след като са напръскали

# 14
  • Мнения: 448
Аз напръсках много малко утре рано сутрин ще напръскам навсякъде и ще излезнем от сутринта до вечерта дано всичко да е наред!

По-добре пръскайте само по едно помещение на ден. За няколко дни хем ще изчистите, хем няма да се чудите къде да отидете.

Общи условия

Активация на акаунт