ЯНУАРСКА РАЗДУМКА - поредна :)

  • 55 123
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро!
Тук затишието е пълно! Само да се обадя, че сме добре.
Йоето успешно се адаптира в училище, което най-много ме радва.
С две думи, всички мои притеснения, които имах, почти не се оправдаха.
Сега до утре ваканция. Днес имат среща с дечицата от групата от ДГ в едно заведение по случай 31.10., мисля да я заведа за малко. Да се видят, да си поиграят.
Целувки и поздрави на всички! Hug.

# 556
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Тук! С две болни деца съм. Ходих днес до личната за болничен. От утре съм на нова длъжност - Специалист връзки с клиенти. Същия отдел, същия пряк ръководител. До края на седмицата ще се гледаме.

# 557
  • Мнения: X
Здравейте,
извинявам се, че така нахлувам във вашата темичка Simple Smile Имам дете, родено през януари и съм се замислила кога ли ще е по-добре да тръгне в 1ви клас (малка е още, далеч ни е). Но пък, ако реша да е с предния набор, трябва от далеч да си видя опциите-например, ако за сега си кара с набора, може ли сед 3та група да иде директно в 1ви клас? Или след 2ра да прескочи направо в 4та? И изобщо,има ли смисъл да тръгне с предния набор? Вие кой вариант избрахте за децата си, да си вървят с набо bouquetра и да са най-големи, или да тръгнат с предния и да са най-малки? И доволни ли сте от избора си? Благодаря ви, дано някой сподели мнение. То децата са различни, ясно ми е, но ми е интересно все пак опита на минали през тази дилема. bouquet

# 558
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Здравей, nikitto!
Моят случай е от трета група направо в първи клас. Мотивите ми бяха, че исках да е в първи клас докато съм по майчинство с малката, а и на 7г и 8м ми се струваше, че ще е твърде голяма. Аз самата съм тръгнала на 6 и половина на у-ще. Отначало не се чувстваше много добре. Имаше комплекс, че е по-малка от останалите, макар да е най-висока от целия клас. После свикна, дори беше много добре, защото имах възможност да я прибирам на обяд и да ѝ помагам с домашните. Вече е втори клас, аз се върнах на работа и се налага да ходи на занималня сутрин, защото е втора смяна.
Каквото и да избереш, винаги има плюсове и минуси. Peace

# 559
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Зависи от детето,моето не беше готово да тръгне по- рано и за това е с набора си.Според мен колкото по- късно ,по добре.

# 560
  • Мнения: X
Благодаря момичета, дано се включат още мами Simple Smile Със сигурност най-вече трябва да се водим от детето.
Lubito, след 3та група само пак издават удостоверение за завършена предучилищна , така ли? Ако ще се тръгва с предния набор, този вариант май е най-щадящия за детето (т.е. да си изкара с едни и същи деца до края в градината)? Иначе, наистина има плюсове и минуси и на двете решения.

# 561
  • София
  • Мнения: 1 115
Моята тръгна още в 1 група с набор 2008.Питах постоянно дали не върви назад.Но според мене си е до дете.Тя винаги е била по напред малко от нейния набор.
Аз изобщо не съжалявам .Но вие трябва да си прецените най добре

# 562
  • Русе
  • Мнения: 1 760
Благодаря момичета, дано се включат още мами Simple Smile Със сигурност най-вече трябва да се водим от детето.
Lubito, след 3та група само пак издават удостоверение за завършена предучилищна , така ли? Ако ще се тръгва с предния набор, този вариант май е най-щадящия за детето (т.е. да си изкара с едни и същи деца до края в градината)? Иначе, наистина има плюсове и минуси и на двете решения.

Да, издадоха ми без проблем. Но понеже ми трябваше за кандидатстването, след това я изписаха от градината, още от 01.06. Обясниха ми, че ако е четвърта група може да остане до наесен, а понеже сама я отписвам, трябвало да обявят мястото като вакантно. Не знам дали не ме изнудиха, но минало-свършило. И си я гледах цяло лято у нас.

# 563
  • София
  • Мнения: 1
Майчета от години не съм влизала в групата Деца родени 2009 .
Гледам всички познати са тук от първата ни среща през 2008 година , когато още бяхме с коремчетата.
Много се радвам за всички пораснали дечица, да са ни живи и здрави и да следват мечтите си!

Общи условия

Активация на акаунт