Размяна на stikeez (стикита) ot Lidl 2015

  • 83 414
  • 892
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 199
Евала, голямо пазаруване е паднало за 14 стикита, пък и от 14 само 4 повтарящи се е добре Simple Smile

# 16
  • Мнения: 223
Момичета, помагайте. Аз, като най-голям ентусиаст (даже повече и от детето) останах и без албумче и без списание. Знаех си, че трябва да мина рано сутринта през магазина... реших да го отложа за след работа и- нъцки- всичко свършило- останали някакви пъзели и тетрадки... Имам Голяма молба:
Ако някой знае магазин в София, където не са свършили и може да ми закупи- нека ми пише на лични да е уговорим.

# 17
  • Мнения: 2 986
Пидетка, утре ще мина в този до Мол-а, ако са останали ще взема.
Иначе и ние зарибени от рано, моят мъж отиде още сутринта, сдобихме се с подводницата, списанието и 3 стикита, като за капак вече имаме едно повтарящо се - Fuzzle / жълтото/. Нямаме много. Размяна в София, център, Възраждане. Записвам се в темата.

# 18
  • София
  • Мнения: 199
И аз минах следобяд и нямаше , но охраната ме увери , че сутринта ще има ново зареждане и ще ходя . А да попитам , на 15 лв ли дават стики или на 5? Аз напазарувах за 15лв , а получих 3 стикита . Дали не бързат да се отърват от тях. newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 2 802
Къде ги тия дето ей така раздават стикита!
Аз днес за 31 лв. получих точно два броя + това от списанието, ама детето си се радва.

# 20
  • Мнения: 223
Тази сутрин мъжа ми е купил от Lidl-a на ботевградско шосе ( Джъмбо) две албумчета и едно списание.
Едното е за някой като мен, който е искал да си купи, но не е успял- ще го разменя срещу цената му в магазина + едно стики Wink
Успех на всички в събирането.

# 21
  • Мнения: 30
Снощи в Лидъл на Ботевградско (Джъмбо) имаше наличности, току-що влизам от Лидл Изгрев, там има и кутии, и списания, и торбички.

До тук - 11 стикита + 2 повтарящи: Суити и Бу

# 22
  • Мнения: 9
Запис Crazy
Сутринта пазар на всякакви боклуци и от 14 стикита-4 повтарящи  се ooooh!
От старата колекция имаме повтарящи се .

danielad, кои са повтарящите ти се стикита?

Иначе, и аз се записвам в темата. Обаче, не съм от София. Имам 8 стикита, от които 2 повтарящи се суитита! Някой знае ли през какъв период ще излиза списанието - всяка седмица или по-често?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, помагайте. Аз, като най-голям ентусиаст (даже повече и от детето) останах и без албумче и без списание. Знаех си, че трябва да мина рано сутринта през магазина... реших да го отложа за след работа и- нъцки- всичко свършило- останали някакви пъзели и тетрадки... Имам Голяма молба:
Ако някой знае магазин в София, където не са свършили и може да ми закупи- нека ми пише на лични да е уговорим.
Аз отидох вчера в Лидл в младост 4 и взеха последното албумче. Питах дали ще има пак - отидоха, провериха в склада и казаха, че няма. Тръгнах си много разочарована, но след 2 часа като минавах покрай магазина, видях детенце с албум. Влязох пак в магазина и се оказа, че има десетки бройки... Thinking Що за служители са това - не знам. Иначе и мъжът ми е бил в лидл Изток и каза, че и там е имало много Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 199
Некомпетентни са, днес попитах за списание 2 , защото имаше само бр. 1 , а разбрах че щели да бъдат 2 бр . и касиерката не знаеше нищо . В същото време следеше с точност до стотинка за да даде стики , а колегата и снощи ми даде 3, вместо 1 за 15 лв.   newsm78

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 214
Хм, на нас за 27,35 лв. ни дадоха 1 стики. Тюююююююю   Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 986
Къде ги тия дето ей така раздават стикита!
Аз днес за 31 лв. получих точно два броя.
Мда, и аз това питам. И при нас така, че дори бях с детето, а то гледа жално-милно, но две стикита съобразно стойността на пазара. Че и за капак се повтарят. Та вече имам за размяна Fuzzly и Chukapi.
Търсим oskar, hi, tuffy,Billy, turbo, winker,roxx, cragy, ollie, Mr.Squid, russl, nohorse, toodalou, kha. 

Последна редакция: ср, 16 сеп 2015, 21:55 от Mira_p

# 27
  • София
  • Мнения: 1 522
Здравейте, от старите стикита имаме повтарящи се Dolfy, Moody, Kittie Simple Smile

Разменям за новите стикита Simple Smile

# 28
  • Мнения: 43
Здравейте! И ние да се запишем. Вече си имаме списание. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 30
повтарящите вече са 3 - бу, суити и гупи

Общи условия

Активация на акаунт