Надежда за обич и новите проекти на Берк, Шюкрю и Гизем - Тема 6

  • 65 820
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 541
 Hug

Eп.2 на "Звездата на пастира" е тежък Mr. Green
Рейтингът много! лош newsm78
Шюкрю и Селин са толкова сладки newsm10. Но какво ги чакааааа Mr. Green

# 691
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Що да е лош бе Лиа? Пак на второ място в тотала, след футболен мач  newsm78

http://www.ranini.tv/reyting/2017-03-09

# 692
  • Мнения: 9 541
Тара Hug, ето какво ме беше подвело Laughing, туитването Wink, аз обикновено хич не се влияя от рейтинги newsm78

Скрит текст:


Ти гледаш ли Шукрю и Селен? Много ми харесва играта им! Peace

https://www.youtube.com/watch?v=muTWQQi8mPc

трейлър на трети епизод, оф, ще е тежък Mr. Green, ама снощи не ми даде да спра hahaha

# 693
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ами не, за съжаление  Sad поради липса на време.., а не на желание. Добре, че си ти да резюмираш сериите  Hug






# 694
  • Мнения: 9 541
 Hug

Довечера съм на това, ако подругите са превели Praynig /ако не ми мине котка път hahaha/



Да, певодът готов bouquet
Скрит текст:

# 695
  • Мнения: 9 541
 Hug

Приказката на "Бурята в мен" продължава. Много приятно, леко, ненатоварващо сериалче. Peace
"Лошата" Мерве, кога има време да се мотае и в Париж?



Това е Берк, нали? Не разбрах..... преди или сега newsm78 Joy

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 13:39 от lia-martin

# 696
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Hug

Това е Берк, нали? Не разбрах..... преди или сега newsm78 Joy


Ами трябв да е сега, защото е с Йълдъз Чааръ Атиксой (Yıldız Çağrı Atiksoy) Wink. Той направо е неузнаваем. Добре, че разпознавам заглавието на сериала  Laughing. Серилът продължава да се снима: "огромно производство, непрекъсната работа и изключително внимание към детайла"...











пп
Приказката на "Бурята в мен" продължава. Много приятно, леко, ненатоварващо сериалче. Peace
"Лошата" Мерве, кога има време да се мотае и в Париж?

Къ' няма да се мотае!? Току-що прочетох, че сериалът и свършва със 7 епизод на 25.03.17  Rolling Eyes

ппп

Не мога да я разбера тази кампанийност в турската дизи индустрия. Сега май са се "отворили" на патриотични екшъни, стил "Рамбо". Мисля, че бях писала по-назад, но освен сериала на Берг, в момента се снимат още два сериала в който са "замесени" специални части: Единият е Söz (Давам дума/Обещавам) по Star Tv, а другият İsimsizler (Безимените/Неизвестните) по Kanal D. Ами как ще гледа публиката едно и също. После ще свършват след 3-5 епизода... Crossing Arms

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 18:10 от tara_lezhka

# 697
  • Мнения: 9 541
Тара Hug Берк сега Shocked, мерси за снимките, направо ми изглежда на току-що постъпило гимназистче #Crazy Отслабнал сякаш и страшно подмладен smile3521

"Бурята в мен" свършва само след 2 епизода, супер! Peace Дали някой ме е чул, че ми омръзнаха безкрайните сериали с огромен пълнеж  Joy Joy Joy Доволна съм Grinning



# 698
  • Мнения: 9 541
 Hug

....още един Берк-воин Heart Eyes


# 699
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз изгледах и втората серия на Венера - ами много жестокост, много нещо!
Иначе ми харесва как играят, ама то само насилие, нищо друго няма засега.
А и като се предполага, че сега влюбените ще бягат, а лошите ще ги гонят...не знам. Ами се гледаше сериал със Шюкрю...

# 700
  • Мнения: 9 541
Светле Hug, така е, тежък е, но аз май ще дам шанс на още серии, пък ще затварям очи на ужасиите Sunglasses....току виж Шюкрю се оказал един Робин Худ Heart Eyes





Музикален поздрав специално за теб Simple Smile: https://www.youtube.com/watch?v=EuSuT93cclY

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 06:54 от lia-martin

# 701
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светле Hug, така е, тежък е, но аз май ще дам шанс на още серии, пък ще затварям очи на ужасиите Sunglasses....току виж Шюкрю се оказал един Робин Худ Heart Eyes





Музикален поздрав специално за теб Simple Smile: https://www.youtube.com/watch?v=EuSuT93cclY

Благодаря, Лиа. Много са сладки и и пеят добре, приятно звучат.

Изгледах третата серия на Венерата - ами много хубаво е направен, ама много напрегнат бе, душичката ми излезе с това преследване.
Шюкрю играе страхотно просто, и Селин е добра, но засега ролята я ограничава с тоя непрестанен страх.
Ами какви гадини има и в този сериал - Шерифе, бащата на Зюхре, да не говорим за баш злодея Зеккяр. Тръпки ме побиват от него.

Очаквам нашите да получат помощ от жената и сина на Зеккяр - от сина, щото май се влюбва в Рювеайда, а от Сърма - защото ненавижда Зеккяр.

# 702
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Въй как сме изпаднали в дъното на втора страница  Shocked

Лиа, Светле, като ви чета чак ме е яд, че не гледам Шюкрю... все още...  На мен ще ми бъде любопитно да гледам Селим Байрактар (Зеккар), за да видя промяната в него. Гледала съм го малко във Великолепният век, като евнуха на харема и беше много забавен, а сега тук главен злодей ....



Продължават и снимките на Берг. Под ръководството на бивш командир от Специалните сили, той и колегите му са преминали курс на обучение в психическа поготовка, боравене с оръжие и стрелба. За да влезе в ролята си на командир на Отряд Меч (Kılıç Timi), Берг е отслабнал с 10 килограма. Berk Oktay, Bordo Bereli eğitimi aldı


Още снимки тук. И в този сериал ще има любопитни превъплащения. "Смотания" приятел на Бурчин от "Милост" Фърат Албайрам (Fırat Albayram) тук ще е барета  Wink




Гиземчето си е намерила нова роля. Тя ще се включи в сериала Черна любов (Kara sevda) и ще изпълнява ролята на Мерджан Gizem Karaca, 'Kara Sevda'da...


пп A-бе къде е Роси? Пак ни заряза  Thinking

Последна редакция: ср, 22 мар 2017, 15:59 от tara_lezhka

# 703
  • Мнения: 11 766
Здравейте!  Hug Извинявам се, че отдавна не съм писала в темата, но нямах време!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Но ви чета редовно и се радвам, че вие сте активни ...  smile3501 newsm76 Two Hearts Благодаря за всички снимки и инфо, които пускате ...   smile3534

Ето и от мен едно ново промо за 1-ви епизод на новия сериал с Берк "Войн" - очаква се да започне скоро по Фокс Турция - изглежда много интересно ...  newsm18 Heart Eyes Flushed ppp Hands Clap



https://www.youtube.com/watch?v=Z01Px7mnFHY

# 704
  • Мнения: 11 766
Ето още невероятни снимки на Берк зад кадър от новият му сериал "Войн" - страхотен е ... smile3525 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves



















Общи условия

Активация на акаунт