Прибрахме се!

  • 2 233
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
добре дошла у дома и малкото сладурче много да те слушка!!

# 16
  • Мнения: 6 206
Добре дошла!
Дай снимка на малкия! Да го целунеш от мен!
Като не гледа свекървата, ще хващаш кумата. За какво иначе са адашчета.

# 17
  • Мнения: 229
Много поздрави и на двама ви с бебока. Да сте живи и здрави и много щастливи, както и другите членове на вашето семейство.

А за свеки, при нас положението е сходно. Заради името ли заради що ли, моята свекърва е видяла детето 3 пъти откакто се е родило - на изписването , на погачата и още веднъж преди 3 мес. / сега е на 5 и 1/2/, а живеем в един град. Това и е първо внуче и е толкова сладко и добричко Simple Smile  и прилича на сина и. Много ми е чудна. Но тя губи. Да си гледат работата лошите свекърви и без тях ще минем  Wink  Wink  Wink .
Поздрави Simple Smile

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Здравей, Ерика!
Честито бебе Юли.
На свеки й кажи, че и дъщеря ти няма да гледа, щом е толкова нахална - който иска, да си роди бебе и да си го кръщава както ще Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 629
Добре дошли в къщи!   bigdance2
Желая ти бързо възстановаване! А на Юли да е жив и здрав!

# 20
  • Мнения: 5 500
Честит ти син пак Sign Exclamation Да ти е жив и здрав Grinning
А как обичам такива свекърви box  box  box  box  box

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Barzo vastanoviavane ti pozelavam a na malkia da e ziv i zdrav.Oste vednaz tsestito.

# 22
  • Мнения: 5 253
Добре дошла
На свекърва си и кажи  

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Честито!Радваме се че си сред нас.Бързо възстановяване.

# 24
  • Мнения: 4 242
Ерика още веднъж честита рожба мила!
Да растете здрави, лесно да се гледате!

Завиждам ти благородно че вече сте заедно у дома и се гушкате passifier . Е хайде дано си посурнала крак та и ние да се насладим на такова щастие скоро!

# 25
  • Мнения: 6 324
Честито и от мен.
Аз съм пристрастна към Юли-тата  Laughing
Да сте живи и здрави, приказно детство и безброй сбъднати мечти желая на малкия Юли!

А за свеки..... м....та й (без извинение). Честно - никога не съм разбирала такива хора.

Бъдете щастливи и не позволявайте чужди хора да съсипват радостта и щастието ви!

# 26
  • Мнения: 289
Чудесно име, Ерика!

И аз мечтая за бебе Юли, при нашите второ и трето бебета се мъчех да лобувам за това име, но и двата пъти се оставих да ме разубедят. А четвърто бебе едва ли ще ме огрее вече... Ти си постъпила правилно. Много здраве и щастие на момченцето с това хубаво име!

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито, Ерика!
 Внимавай, че въпреки, че ти е по-лесно от миналия път, все пак си трябва почивка след операцията, карай по-полека. Свекито може и временно да е изперкала и може да се вразуми, ако не - да си гледе работата, не и се връзвай. Гледай си бебчето (и детенцето), пази си силите и не обръщай внимание на разни дразнители  Wink .

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Още веднъж- много благодаря на всички за милите думи! Чудесни сте!
На мамчетата, които скоро чакат щастливото събитие- успех и горе главата. Мери, мила, всичко ще бъде наред, още съвсем мъничко остана!
ДеанаЗ, Julie няма да се оттърве от гледането, пък и не и липсва ентусиазъм  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 006
Ха,добре дошла с новия 4лен на фемилито-много радост да ви носи и да ви радва  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт