Зоната- тема 3

  • 25 446
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
ако мразя нещо повече от първия учебен ден, то това е само последния учебен ден  Twisted Evil

вече се изпокарахме кой, кога, какво и защо  Crazy

накрая ще взема да стана една детска учителка  Crossing Arms
по математика  Naughty
spoko hug
С малките или с големия? Mr. Green

Сиси, не зачезвай така, или поне се обаждай. Crossing Arms
Бела, да се оправя детето.
Нещо е настинал ли? Това променливо време е така, кофти работа.

# 46
  • Мнения: 35 962
с всички - на общо основание  Joy

размина ми де  Flutter

малката ми е голяма кокона, плетох плитки по клип в тубата 45 минути и накрая й направих каквото мога и с което исках да започнем  Joy
такива ми бяха ядовете, но понеже съм нетърпелива и нервна, се влудявам лесно, когато някой си избира чорапите около 10 минути  Joy

# 47
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Имам син, и не ми беше капризно дете, така че мога само да ти съчувствам и да призова към търпение.

# 48
  • Мнения: 35 962
голямата е доста по-изтърпима в това отношение и вкусът й е доста по-близък до моя - за това и редовно пребърква гардероба ми  Grinning

# 49
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тревожи ме несигурността, в която живеем. И здравословни притеснения в семейството.
Понякога ми се иска просто за миг всички да ми се усмихнат и да ми кажат, че всичко ще е наред, а не да очакват от мен аз да го правя.

Сиси, сигурно нямаш търпение вече, стискам ти палци  Praynig

Белла, тревогата по децата е понякога парализираща. Бързо да се оправя сладуркото  Hug. Както ми казваше една лекарка- преди да се ошашкаш, поеми си въздух и се опитай да мислиш рационално. Е как става този номер, още не мога да го направя. С времето се понаучих да съм малко по-спокойна, но в главата ми все 'филми'.

Бубанка, по-голям ефект ще има според моя опит, ако си по физика или химия  Twisted Evil

Аз съм от учителско семейство /мама, баба и дядо/. Нямах търпение майка ми да се прибере с букетите, направо грейваше цялата къща. Как ги пренасяше не знам, пътуваше с влака, а аз излизах на улицата да я посрещна.

# 50
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Белла, тревогата по децата е понякога парализираща.
Говори ми...... ooooh!
Дори и да кажа сега на Бела, няма да ме разбере, малки деца - малки ядове, големи деца - големи ядове.
И съответно тревоги.
Моят син е на 24, живее в Сф, самостоятелен, но не спирам да го мисля, в тези гадни днешни времена си е тревога. Аз съм и малко по-.... Crazy, та и се вживявам понякога, но си е грижа, докато сме живи.
Бела, пиши как е детенцето.
На всички родители с ученици пожелавам спорна учебна година и много здраве и късмет и на деца, и на тях самите.
Спокойствие и добри оценки.

На Тонка специално честита първокласничка.
На Шаги също спорна година, за друг учител не се сещам.

Бубс, дай някоя снимка на госпожицата де.

# 51
  • Мнения: X
Малко остана, нямам търпение вече наистина.  Praynig

Никакви плитки не ме бива да плета, изобщо такива женски работи са ми далеч далеч от мен. Mr. Green

Най - злобните даскалки са по математика.  Peace

demmy Надявам се да се оправят здравословните проблеми в семейството ти.  Hug

Белла, как е малкия?

Мери, как си мила?

# 52
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Най - злобните даскалки са по математика.  Peace

smile3521 newsm10 newsm48
Сиси, добре, мерси, мани ме мен, действай, че ми се изчака чакалото.

# 53
  • Мнения: 35 962
Най - злобните даскалки са по математика.  Peace

нали  Mr. Green

по-кофти са само тези по музиката, но в тази област хич не ме бива, а математиката ми се отдава много добре  Mr. Green

Мери, голямата изчезна твърде рано и твърде бързо, не я снимах, но малката ще ти я пратя на лс  Wink

ДемиHug

# 54
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702


Най - злобните даскалки са по математика.  Peace
Ох, не знам аз. Моят кошмар беше първата ми учителка по физика, която беше доста строга /в което няма лошо/, но и злобничка. Изобщо не ми вървеше, дай ми на мен езици и литература, в точните науки не ме търси. Та на един тест в седми клас, всички се бяхме ошашкали здравата и нали знаете как в междучасията ходехме да разпитваме предния клас какво е имало на теста, как е минало. И едно момиче ни 'издаде' най-трудната задача и нашата отличничка я реши и ни я обясни. Голяма радост беше, че ни се падна същата задача и всички я бяхме решили. Върна ни след седмица тестовете госпожата и на мен 3ка. Аз наистина не заслужавам по принцип повече от 4, но на този тест бях решила всичко! /Благодарение на добрата ни съученичка, но все пак/ И тя на всеослушание обяви, че няма как да не съм преписала, затова и оценката. Накара ме да изляза на дъската и да я реша пред всички, да я обясня, и аз се справих, просто я бях разбрала задачата. Не и не, преписала съм била. Прибрах се много разстроена вкъщи, после ходихме с майка да говорим  с учителката. Изобщо не ми беше за оценката, а за обидното отношение. И дотам бях с физиката. А химията - не я ли схванеш от самото начало, няма оправия. Е, познайте схванах ли я  Flutter


Момичета, благодаря ви  Hug

Мери, не мога да си представя как ще съм след години. Пък за баща ѝ още повече, той по-голямо шашкало и от мен  Tired Сега не спим заради сополите, след години живи и здрави, ще я чакаме да се прибира от незнамсикъде. Оф, не ми се мисли даже  Tired

# 55
  • Мнения: 9 475
Ами искам да ви кажа, че сама си овладях положението с Панадол, витамин Ц и физиолигичен разтвор за носа. То па бива ли за всяко нещо да търча при лекарката. Ако питате майка ми обаче направо за спешното да съм тръгвала  Crazy

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 295

Мери, голямата изчезна твърде рано и твърде бързо, не я снимах, но малката ще ти я пратя на лс  Wink

ДемиHug
Оффф, не мога да ти отговоря, нещо форумът днес е ужасен.

# 57
  • Мнения: 35 962
наистина има някакъв проблем - в кутията ми съобщенията непрекъснато са +-10 - ту се появяват, ту изчезват тези от последния час + всякакви други бъгове

# 58
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Прибрах се и ви изчетох. Болните да оздравяват. На всички с ученици - пожелавам ви здрави нерви и повечко търпение!
Ходих да си видя бившите колежки. Определено много ми се зарадваха, а шефката ми каза сериозно да си помисля дали искам да се върна. И аз съм учителка. Така де, бивша вече, ама то май си е диагноза това, не професия. Така че все още не мога да скъсам с навиците  Joy. Мило ми стана, когато минах през градината ни.
За учителките по математика - явно тази, която учеше щерката в основното училище, е изключение. Невероятна жена!
Мери, децата, колкото и големи да станат, винаги ще ги мислим. Твоят син поне си е в България. А ние сме пръснати в три държави, да живее нета, вайбър, скайп и фейсбук.

# 59
  • Мнения: 35 962
обожеобожеобожешаомра!
дъщеря ми се прибра с котка!
знаех си, че днес не ми е ден!
освен другите грижи, сега и Белла няма да иска да си играе с мен!

Общи условия

Активация на акаунт