Сладкарничка за книги - тема 52

  • 31 795
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
........................... както каза Нели, само да взема книжката и тръгвам Party. Първо до Шумен, тържествено обещавам. Сама. За цял ден, та да ни стигне времето Heart Eyes...

Записах!  Naughty Сама и цял ден звучат прекрасно! А времето пак няма да ни стигне. Но ще е само наше. Обичам те, прегръщам те и го чакам този ден!  Heart Eyes  Hug

 Преди малко забравих да кажа, че "Приятели" не ми харесва и на мен. Квичат, едни такива разлигавени, неестествено изглеждат лицата им, като позьори ми бяха. Е, смяла съм се , но не съм гледала всички серии. Инфантилен филм ми е. А ти, Кали, се оказа, че не си единствена нехаресала го.  Laughing

Еви, добре дошла у дома!  Hug Удари му сега една домашна почивка, на своя диван. Wink

Лофче, не ти ли се чете нещо от моите книги.  Mr. Green Може като получиш една жълта пратка да ти дойде музата за четене. Дай да опитаме да те излекуваме така, става ли?  Laughing И не ми каза от какво е медът ви, толкова е хубав, тази вечер ядох пъпеш, полят с твоя мед.  Heart Eyes

 От този автор Ишигуро сега ми изникна пред очите една корица, със самотно дърво на нея. Дали е от него, не знам, но ето как правя разни асоциации.

 Пожелавам ви лека нощ!  Hug

# 16
  • Кърджали
  • Мнения: 10 278
И аз съм от групата на нехаресващите "Приятели". Досаден ми е даже. Правила съм опити да гледам по някоя серия, като мъчение ми е. Аз и другия, много харесван от хората около мен "Двама мъже и половина" не мога да го изтърпя.  Не знам защо, мислех си че има нещо сбъркано в мен,  чувствам се сякаш ми казват "Сега тук ще се смееш"пък хич не ми е смешно  Crossing Arms



# 17
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Деска,страхотна корица на темата ни  Heart Eyes

Запис набързо,утре повече....олях се днес с чистене и подреждане,чак ръката ме заболя... Confused
Изчезвам на леглото с книжката подарък от Стелито  Wink

# 18
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 789
Titina, бях те питала за впечатления от ресторанта на Елица?  Simple Smile отидохте ли?
Не съм ти видяла въпроса, сори. Не до там не стигнахме. Ходихме при Манчев, очаквах повече, иначе обслужването е добро...храната средно ниво. По комшийски ходихме на "Таван" - препоръчвам го с две ръце. Ходихме и по едни кръчмета из Бояна....и там с две ръце.

Деска, благодаря за темата.  bouquet

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Накрая ходихме с децата в Котилото, че дъщеря ми искаше да яде някаква салата, която правели там, а пък аз пак се натъпках порядъчно Crazy.

Този ресторант е на мъжа на една много любима моя съфорумка  Heart Eyes

И "Таван" е чудесно място. А гледката... Crazy Flutter

# 20
  • Мнения: 476
Котилото ни е много любима кръчма. Лу, поздрави ги от цялото ни семейство Laughing

А гледката от Тавана е уникална Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 1 462
Добър вечер, то е лека нощ, ама........

Деска, благодаря за темата   bouquet

Ох, че чудна среща е имало.  Hug

Не съм отработвала днес. Но сглобих тортените парчета ooooh! Като станат и готови ще покажа резултата. Много пипкава работа  ooooh! ooooh! ooooh!

  bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Деска,благодаря за темата  Hug Hug Hug

Изморена съм от лекции,моето момче пак е в София и ми липсвааа...
Утре ще пиша повече  Hug

# 23
  • Мнения: 1 196
Записвам се и аз  bouquet
Добро утро от Атина. От моето пътуване остават само още няколко часа и после две седмици почивка Party
Прекрасен неделен ден на всички, особено за малчуганите, на които днешния ден е предпоследен от ваканцията им Hug

# 24
  • Мнения: 2 491
ДУ Hug
Записвам се в хубавата темичка, Деска благодаря ти мила  bouquet
Дано я напълним само с хубавини Peace

И аз не харесвам Приятели Naughty

Лу, мнооого мъничко ми остана, някакви 10-на страници или малко повече и ще кажа...Ама и ти много ме разсейваш Mr. Green

Нелко, нали бяхме приказвали да ти свирна, когато съм готова за двете книжки да ми изпратиш: Тайната история и Павилион за жени. Е, свиря ти Whistling Grinning, ако и когато ти е удобно, разбира се! Знам че сега си ужасно ангажирана покрай започващата учебна година и мога да почакам, не бързай, имам какво да чета дотогава Wink

Еви, добре завърнала се Hug

Страхотно зареждаща среща сте имали Мариета и Точ, много ви се радвам Heart Eyes Hug

Отивам да изпия още едно кафе и да действам Rolling Eyes

Хубав ден и прегръдки на всички Hug

# 25
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ДУ  bouquet!
 Изчезвам на кормуване, после на село, да поприведа малко в ред, че утре височайшите особи най-сетне се завръщат  Outta Joint, та не знам кога пак ще се включа...хубава и лежерна неделя ви желая Hug!

# 26
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добър ден!!   bouquet

Деска, благодаря за новата тема!!   bouquet   bouquet

Кафе няма ли да пием?  Laughing

Скрит текст:

Много приятна среща имахме преди няколко дни!! Бях за малко и не бяхме много, но както винаги беше хубаво!  Crazy
С нетърпение чакам следваща!!  Crazy  Flutter

А колко съм заредена от петък..  Heart Eyes   Бях на концерт на "Тъпани и гайди" по случай 5-тия им рожден ден. Такава хубава вечер на открито, с гайди и хора, не бях имала от много-много време. Вибрацията ми беше толкова висока, че направо летях и се пренесох на любимо място..   Flutter  Crazy  Flutter  Все още я държа същата и продължавам да съм там.  Party  Crazy


Гледам, че като цяло всички сте добре. Старо - ново..  Ако нещо  е разбутано, скоро всичко ще си влезе в ред. Simple Smile

Зори, по-добре ли си?

Елинка, мила, много, много ти задържах книжката..  Embarassed  Embarassed Поради ред причини четенето на книги ми убягваше последните няколко месеца и едвам кретах с по 1-2 на месец-два. Твоята обаче я почвам идната седмица и смятам преди края на месеца да ти я върна!!  Praynig  Grinning
Извинявай, че така те забавих!!  Embarassed  Hug  Hug  

Маришка, приятна почивка с Гушко!!  Hug

Скарамуш, тези дни те сънувах.  Flutter


Изчезвам да се залавям с разни задачки - къщни и некъщни, и такива подобни, че вчерашния ден макар и неработен за мен, мина в пълно очакване на една печка, която уж щеше да пристигне в 11:30 ч... Няма да ви казвам кога дойде и кога я включихме  ooooh!  

# 27
  • Мнения: 1 107
Деска благодаря за новата тема Hug   bouquet  
А корицата е точно за нас, перфектно лого на темата. Пък онези летящите лейдита са един път Laughing

Май феновете на Приятели ще се окажем малцинство тук. За мен са страхотни, най-любимият ми сериал евър! Такъв остроумен и неподправен хумор, малко романтика и страхотно приятелство - никога няма дами омръзнат Heart Eyes

Петенце с хубави неща се занимаваш ти, вярно трудоемки, но пък наслада за ръцете и очите Grinning

Lys Bleu к'во те води в Атина?

Днес ще си откарам вкъщи, снощи късно свърших по-голямата част от заплануваната домакинска работа, та днес да ми е по-леко и да имам повече време за релакс.

Айде до после.

П.П. Рейн Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 5 362
Добро утро и от мен!
Спорен да е денят ви,и мен ме чакат много задачи ooooh!

# 29
  • Мнения: 10 691
ДУ  Mr. Green



Миж, как върви "Момичето от влака", ще има ли две звезди?  Mr. Green


Идеално върви, Лу! Харесва ми! Като звезди към момента ми се движи м/у 3 и 4, но все пак съм на 150 стр., има още време  Simple Smile
Но мноУ влакове, мноУ нЯщо  Joy Стилът на авторката не е много по-зле от този на Джилианката, не знам ти защо мислиш, че Джилианката  много по-добра?  Thinking На моменти дразни изброяването на действията, но като цяло не е зле книгата  Simple Smile

Филмите "Остатъкът от деня" и "Хаурдс Енд"на мен ми бяха харесали навремето  Party
Сега не знам дали бих ги издържала... доста са мудни, а аз вече нЕмам нерви за мудности  Mr. Green

Хубав ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт