Отслабване с ...картофи и хляб!?

  • 15 418
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Струва ми се, че с тази "диетка" за 1 седмица ще стана поне +2 кг. Mr. Green
И аз така!
А защо бял хляб?  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 153
Няма нищо невероятно в тази диета, защото хлябът и картофите са в една група и си е чисто разделно хранене! Така че, който обича картофи и хляб спокойно може да се пробва и ще отслабне със сигурност! СПоред мен обаче диетата трябва да е с по-дълга продължителност, защото принципът на разделното хранене изисква повече време за видими резултати.

# 17
  • Мнения: 249
Не бих пробвала.Изключвам хляба от менюто си от близо 4г.През зимата качвам 3-4кг. и после бързо ги смъквам- но, без никъкъв хляб.

# 18
  • Мнения: 144
Същността на диетата наистина е принципа на разделното хранене, кратка е именно поради еднообразието си, а пречистваща - само за стомашно-чревния тракт. По отношение на белия хляб - счита се, че обикновения, бял ръчен хляб съдържа по-малко добавки, оцветители, подобрители и т.н. в сравнение с другите видове. При по-ускорения метаболизъм на мъжете например, дава резултат от 5-6 кг за петте дни. За по-траен ефект и сваляне на още кг трябва да се прави всеки месец по веднъж, докато резултата не ви удовлетвори.
Уточнение:тази информация имам от хора, които са я пробвали.Аз не съм я пробвала, още се двоумя; притеснявам се да не се "опрася", вместо да заслабна.   Laughing  Laughing Пуснах темата, за да сондирам мнения.

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 15:37 от iza

# 19
  • Мнения: 2 956
И аз бях писала в една друга темичка,че по принуда ми се е лсучвало 3-4 пъти да съм по 5-7 дни на картофи и ориз с малко хляб и винаги отслабвах...независимо как са приготвени...даже чушките ни пълнеха с чист постен ориз.... newsm78...незнам

# 20
  • Варна
  • Мнения: 870
kolko vreme prodaljava tazi dieta

# 21
  • Мнения: 144
Пет дни всеки месец, докато постигнеш желания резултат.

# 22
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Всъщност ако махнете хляба от диетата, мисля, че би могла да има доста добър ефект.
Аз лично поне веднъж месечно карам по 3 дни само на картофи(без значение, дали са варени,печени и тн., но без мазнина).Бих казала, че след тази диета, която си правя просто за разтоварване, се чувствам доста добре, а кожата ми става супер

# 23
  • Мнения: 6 958
Най-абсурдната диета е това  Mr. Green Комбинацията хляб и картофи си е много ''диетична'' - повярвах...  Joy hahaha Joy А чая и водата разкарват храна - да бе да... Ако искаш да си запазиш теглото или да напълнееш я спазвай, но да отслабнеш не мисля  bowuu Освен ако не си внушиш че се отслабва от тази диета и вземе че стане  Peace

# 24
  • Мнения: 1 334
Това си е ВВД,какво й е странното на тази диета ThinkingПриемаш повече зеленчуци освен всичкото що е въглехидрати на света.Но за тази цел и мноооого спорт,за да ги изразходвваш все пак Laughing

# 25
  • Мнения: 311
Две мои познати-майка и дъщеря,бяха на диета с картофи.Освен тях,хапваха сухари и салата-ден по ден 7 дни ли 5 ли,не помня.Но спазваха стриктно всеки ден менюто.И изобщо не отслабнаха,едната даже напълня.Ядосваха се после.Така че-помисли си пак.

# 26
  • Мнения: 6 958
И изобщо не отслабнаха,едната даже напълня.Ядосваха се после.Така че-помисли си пак.

Лошоооооо Shocked Shocked Shocked

# 27
  • Мнения: 3 647
Чувала съм, че еднообразното хранене също води до отслабване.
ами това си е жива моно диета
 и от шоколад може да се отслабне 
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт