vijte kakvo pro4etoh

  • 1 548
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Ами, по принцип съм виждала жена с оголемени гърди по време на приемане на хапчета с бирена мая/тя ги приемаше с друга цел, това беше само страничен ефект, а не преднамерено/, но това щастие е временно, само докато ги пиеше. Така че и тази работа с хмела е същата. Докато приемаш този чай може и да има ефект, но като прекъснеш -  пуффф и издъхват напръщялите цицки.

# 16
  • Мнения: 2 584
пфу жалко така се бях наточила да ми пораснат от този чай, добре че са сутиените с гърди че да облека и аз по разголена блуза

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Където чай, там и бира - това поне го пия редовно - няма никакъв ефект! Confused

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Докато приемаш този чай може и да има ефект, но като прекъснеш -  пуффф и издъхват напръщялите цицки.
УжасТ! Ако хмелът изчезне от търговската мрежа отново се сдобиваш с нови цицки- с форма на използван презерватив Sick

пфу жалко така се бях наточила да ми пораснат от този чай, добре че са сутиените с гърди че да облека и аз по разголена блуза
Като сложа сутиен с банел мъжа ми вика, че съм си сложила циците Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 164
Да, като едно време мита за бозата... Tired

# 20
  • Мнения: 864
Не вярвам...

# 21
  • Мнения: 137
И на мен не ми се вярва  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 11 593
Ми то и аз мога ей сега да напиша че съм яла мармалад от краставици 2 месеца и са ми пораснали СиСките ама дали ще повярва някой. Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 5 103
Ако е вярно, никой няма да си слага силикон , а ще пие хмел Joy

# 24
  • Мнения: 599
Има известна логика - в хмела има фитоестрогени! А и е лактогонно средство... Но едва ли има забележим ефект.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе фитоестрогени има и в други храни, но поне при мен няма ефект от това, че ги ям.

# 26
  • Мнения: 418
Много сте готини с това чувство за хумор , защо са ви големи сиски. Е , аз все пак лятото ще пробвам да попия бирена мая на таблетки ако не друго поне за по хубава кожа  Wink.

# 27
хмел има и в бирата и ако ставаше така, нямаше да има бирени коремчета а .и.и  hahaha
  Joy ми то ако беше така досега какви цици щях да имам newsm09

Общи условия

Активация на акаунт