Може ли визията на продавачката да ви откаже от покупка на козметика?

  • 2 497
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Бекетите какво общо имат с ФДТ?


Описах визията й просто, за да добиете малко представа. Просто не изглеждаше на човек, който разбира от козметика, а аз определено разчитах на компетентно мнение. Още повече, че тръгна да ми обяснява, че тя била ползвала същия.... аз все още не съм сляпа.  Rolling Eyes Айде, да ставаше дума за крем или нещо друго, ама чак пък за ФДТ...

# 16
  • Мнения: 17 407
Миналата седмица влязох в един козметичен магазин да видя какви ФДТ имат, спрях се пред щанда на Манхатън, веднага дойде продавачката да ме пита какво си търся и като започна да ми хвали въпросните ФДТ, че и тя била такъв ползвала, лесно се нанасял....

Като я погледнах.... уплаших се леко...с брекети на зъбите, а зъбите й са едни конски, кожата й също не беше еталон за красота - как може изобщо да казва, че ползва ФДТ?  Shocked

Естествено, благодарих и се изнесох.  Confused

Май визията на продавачките, особено в магазините за козметика имат голямо влияние на клиента.... Поне на мен ми прави впечатление.... Thinking

В магазинчето , от което пазарувам продавачката изглежда по начина, койтто описваш.На мен ми е приятна. Винаги съм доволна от това, което ми препоръчва. НЕ може всички д аса красиви Peace

# 17
  • Мнения: 6 904
Трудно би ме отказала продавачката. Предпочитам да пробвам на себе си и така да преценя дали ми харесва даденият продукт.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 398
Определено мисля ,че влияе newsm03

# 19
  • Мнения: 6 164
Ами не! Sunglasses Защото изобщо не разчитам на тяхното мнение, като си купувам продукт. Даже ми изглежда съмнително като започнат "Това съм позлвала, много е добро..." - дрън-дрън, казват го, за да го купиш, естествено че не може да е ползвала половината продукти в магазина. А пък и дори да Е, не значи, че ако тя е доволна от продукта, ще съм доволна и аз. Кожата, косата, всичко изобщо е съвсем специфично за всяка жена. Затова и не ги слушам изобщо като ми говорят, така че няма как да ми повлияят. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 861
Не! Продавачката не ми влияе с вида си, но виж косата на фризьорката със сигурност може да ме откаже да посещавам салона й!

# 21
  • Мнения: 6 164
... но виж косата на фризьорката със сигурност може да ме откаже да посещавам салона й!

Точно! Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
Визияте не,но отношението-да!

# 23
  • Мнения: 1 183
Визияте не,но отношението-да!
Peace

# 24
  • Мнения: 357

Напълно съм съгласна.Иначе мойта фризьорка от която съм много доволна вечно е с изгорена коса.Причината е че постояно изпробва нови прически върху главата си.Не мисля че това би ме отказала от това да ходя при нея  Grinning

# 25
  • Мнения: 10 758
Изобщо не ми влияе.

# 26
  • Мнения: 436
Не като че ли, а и не обръщам особено внимание как изглеждат. По би ме отказало това, ако продължи настоятелно да ми досажда. Просто обичам да си избирам и чета и двоумя на спокойствие. Иначе се чувствам притеснено.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 766
Влияе ми, не само за козметиката.
как да купя нещо ако продавачката се мръщи, цупи, неприветлива и т.н.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не.Но може в обратния случай да ме изкуши да си купя нещо повече.
Peace

# 29
  • Мнения: 2 047
  Външният вид на продавачката не ми влияе, най-много да не й уважа мнението за продукта. Но пък има много продавачки, които са много компетентни, защото имат наблюдения , независимо как изглеждат.
И други, които изглеждат страхотно, но гледат да си пробудат стоката.

Общи условия

Активация на акаунт