Изневяра ! А децата ?

  • 11 853
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 031
Да си бял и висок не е достатъчно. А децата не приемат винаги толкова зле разделите, най-вече зависи по какъв начин са им поднесени.

# 16
  • Мнения: 3 801
С това самочувствие и този неграмотен пост се чудя как жена ти още те трае. Бял, образован, 5-цифрена заплата - дрън-дрън шикалки!

# 17
  • Мнения: X
Моя бивша приятелка имаше подобен казус. Понеже е една непоправима романтичка, търсеща силни емоции заряза мъжа и детето си и сега е с един несретник, от когото чака ново дете. Някои хора са такива- егоистични безотговорници. Зарежи я, децата ще го преживеят.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 377
Чакай сега, ти си простил, продължили сте напред, тя оттогава се държи добре, ама ти се чудиш дали да не се разведеш за нещо, дето се е случило през хиляда и балканската, преди всички останали истории?
Ако прощаваш, прощаваш.
Ако не можеш, се развеждаш.
Толкоз.

# 19
  • Мнения: 3
Съжалявам , че споделих какъв доход имам . От всичко което обясних , фокуса се измести точно там . А мисля ,че това не е най-важното ! Просто означава ,че почти от нищо не се лишаваме ,че семейството , че  жена ми има възможност да ползва продукти и услуги без да се притеснява .
Наистина съжалявам , че споделих . Сигурно и по този начин предизвиках завис и презрение у някой . Както и да е . Исках да представя по-цялостна картина а и се увлякох да сравнявам себе си с тези с които ми е изневерявала . Ума ми не го побира . Ако не бях 100% сигурен ,че го е правила с тези индивиди , нямаше да повярвам !
И пак Ви пиша хора , страхувам се най-много за децата ! Как ще им се отрази ?! Би могло да ги травмира за цял живот . Ситуацията наистина е патова , хем искам този ад да свърши , хем се страхувам да си го позволя заради тях . Мислех да изчакам да порастнат , но още десетина години ...


п.с.
А този форум го открих когато започнах да търся информация по моя проблем в Google . Влязох , четох и накрая реших да пиша . Смазан съм , отстрани ,за този на когото не се е случило, решението може да изглежда лесно !? Но когато аз се опитам да мисля по моя проблем , в главата ми започват да бушуват такива емоции , че буквално не мога да мисля


# 20
  • Мнения: 3
Чакай сега, ти си простил, продължили сте напред, тя оттогава се държи добре, ама ти се чудиш дали да не се разведеш за нещо, дето се е случило през хиляда и балканската, преди всички останали истории?
Ако прощаваш, прощаваш.
Ако не можеш, се развеждаш.
Толкоз.

Бях решил да простя . Разбрахме се само да няма повече лъжи . Ако беше спазила уговорката всичко щеше да е Ок . Но след като ме излъга отново ... Вече не знам кога ме гледа в очите и ...

# 21
  • Мнения: 7 006
Може жена ти тайничко,да си пада по...ъм..да кажем по-мургави мъже..
И нарочно да се е уредила законно с бял висок мъж,за да може после зад гърба му,да мърсува с чернилки.
Съчувствам ти,но можеш и да е по-зле..
Ми ако беше некоя върла некрофилка?А?
Съвсем щеше да ти спихне достойнството..

Айде мисли за 5цифрената си заплата и горе главата.Можеше и много по-зле да е smile3560

# 22
  • Мнения: 1 262
А ти какво очакваше да направи, след уговорката за ново начало. Да каже: а скъпи така и така си ми простил, така и такя сме се рабрали да си казваме всичко, чакай поне да ти кажа , поне да знаеш, че спах още с Иван, Драган и Петкан. Глупости. Щом след изневярата има промяна в жена ти, щом виждаш че се старае, значи може наистина и тя да иска новото начало. Вероятно при разговора сте сложили картите на масатя и тя също е казала какво и тежи. Вероятно и ти също се стараеш да и дадеш това, от което е била лишена (не говоря за пари, дрехи, екскурзии и глезотии) Вероятно тя също вижда промяна в теб и затова и тя се държи добре. Не се сърди за минали неща. Щом след разговора нещата са добе, значи има шанс.

# 23
  • Мнения: 12 473
Излъгала те е отново или си разбрал за още нещо преди?

# 24
  • София
  • Мнения: 17 377
Смазан съм , отстрани ,за този на когото не се е случило, решението може да изглежда лесно !? Но когато аз се опитам да мисля по моя проблем , в главата ми започват да бушуват такива емоции , че буквално не мога да мисля


На много от нас се е случвало, не си първи, не си и последния. Първо простих, след това не можах и отрязах. Да, знам какво е, кошмарно е. Ама чак пък емоции, че да не можеш да мислиш ... я се стегни малко, мъж си, мама му стара!!
Ние жените в общия случай, оставаме на собствения си доход и сами деца да гледаме след това, та бързичко ни се налага да се стегнем.
Колко големи са децата, как ще ги обезпечиш, майката ще може ли да се грижи сама за тях като се изнесеш ... ей в такава, битова посока, започни да разсъждаваш, мАни ги тия кой какъв бил, кой по-бял, кой по-висок...

EXQUISITE - разбрал е нещо за преди, питал е, очаквал е самопризнания, тя е излъгала.

# 25
  • Мнения: 4 841
Магистър, друг път  Mr. Green

Сериозно се позачудих кое ми е по-противно - изневеряваща майка на две деца, или самовлюбен неграмотник с претенции. Накрая филологът в мен надделя  Grinning

Запитах се дали не страдаш от , тоест да не ти е зависнало мъжкото достойнство и да не успяваш да се справиш на интимния фронт. Злите езици говорят, че някои ниски мургави мъже са по-добре оборудвани от някои високи и бели екземпляри. Което обяснявало защо северните жени си падат по южняци по кинта и двайсе.

# 26
  • Мнения: 1 540
Имаше една жена(злато търсачка)Така да я нарека,омъжи се за много богат мъж,който има собствен бизнес,изневери му със кума,той разбра.Последва много грозен развод,правиха си много долни и мръсни работи,чу се в медиите.Как се е отразило това на детето даже и не ми се мисли.Та вместо,нещата да загрубеят по-добрия вариант е РАЗВОД щом вече не и вярваш,а и щом ти пречи,че ти е изневерявала с някакви мухльовци,тегли чертата децата ще го приемат по-добре от колкото си мислиш.Често децата разбират още преди да им се съобщи гадната новина,че Мама и Тати се разделят,така може би и ти ще си по-пълноценен,и ще си им по-полезен като баща.Всичко разбирам в поста ти само това със заплатата не мога да разбера,не мисля,че сумата която получаваш ежемесечно  newsm78 има значение,както казаха и другите има много по-важни неща от 5-цифрената заплата,и да ли си бял или черен няма значение,този свят е както за белите така и за черните,и може би единственото с което ги превъзхождаш тези мъже е именно със 5-цифрената заплата.Ако изпитваш все още някакви чувства към жена си по-добре се постарай тя повече да не изневерява,а и като чета жената се старае.На мен ми е най-интересно ти как разбра,че те лъже.

# 27
  • Мнения: 12 473
Смазан съм , отстрани ,за този на когото не се е случило, решението може да изглежда лесно !? Но когато аз се опитам да мисля по моя проблем , в главата ми започват да бушуват такива емоции , че буквално не мога да мисля


EXQUISITE - разбрал е нещо за преди, питал е, очаквал е самопризнания, тя е излъгала.

Т. Е - изобщо не й е простил.
Какво се прави тогава на много стараещ се?
Ако простиш - спираш да ровиш, изискваш "истина" и тн. Защото търсенето означава само едно -опит да накажеш партньора си и да самобичуваш себе си.
Жената явно се старае, но той не й дава никакъв шанс.
На всичкото отгоре в е излъгал, че прощава и й е дал повод да се влюби отново в него. За да й го "върне".

# 28
  • Мнения: 2 222
Именно докато родителите решат какво да правят, заедно ли ще са, или не, според мен е най-тежкия период за децата. Който си мисли, че децата нищо не разбират, греши -  всичко усещат, даже и най-малките, макар и по-слабо.

Затова в такива ситуации е добре да се вземе по-бързо решението и човек да се придържа към него. Тоест - или оставате заедно и не мрънкаш, или се разделяте и пак не мрънкаш. Несигурността е по-лоша от което и да е от двете. Спокойните родители вдъхват увереност и сигурност. Ако постоянно ровиш и слухтиш около партньора си, ако си вкопан в собствените си негативни емоции, колко точно сили и настроение ти остават да се погрижиш за децата?

# 29
  • София
  • Мнения: 11 513
Чакайте, човекът не е неграмотен, откъде-накъде го решихте?!
Ако не беше писал за заплатата си, вероятно вие щяхте да заключите, че не е се е грижил достатъчно добре за благоверната.
Мдааа, единственото за което не пише е легловите си достойнства, нали.... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт