X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 669
  • 921
  •   1
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 595
Това "парче" на Невена Цонева е тооолкова старо-изпълни го в нейния сезон на Мюзик Айдъл в задача за поп-фолк звучене. В онзи контекст беше интересна интерпретация, но за конкурсна песен... Confused
Можеше да се постараят поне малко...като за състезание.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 16:29 от desitka*

# 886
  • Мнения: 11 781
Чух по-рано, дали не беше по ТВ, че Невена ще се представи с тази интерпретация на песента, която преди време направиха с бенда в мюзик айдъл. Май едно от условията за тази конкурсна вечер беше именно да се представи популярна песен в различен стил или интерпретация. Още като го чух и ме напуши на смях и се чудех как ли ще реагира журито, а сега разбирам, че и 10-тки е имала  Joy

# 887
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...а сега разбирам, че и 10-тки е имала  Joy

Цели шест, включително и от Филип Киркоров.

Ако действително е имало такова условие, това малко променя нещата, но... за мен продължава да е пошло.

# 888
  • Мнения: X
Саня няма какво да го прави малкия Кристиян. Той пък съвсем не й е по възможностите. Нито песни може да му направи, които да си струват, нито Кристиян ще запее рап, даже не виждам и по какви участия може да го праща? Тука положението е още по- сложно и не знам дали родителите на Кристиян си дават сметка в какво могат да забъркат детето си и как могат да му опропастят бъдещето, заради едни 50К награда, ако спечели? Той изобщо не отговаря на тяхното търсене този сезон за комерс и тя затова започва да бие отбой, защото усеща че това не е хапка за нейната уста. Аз имам и други данни, но не мога все още да ги кажа.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 15:20 от Анонимен

# 889
  • Мнения: X
...а сега разбирам, че и 10-тки е имала  Joy

Цели шест, включително и от Филип Киркоров.

Ако действително е имало такова условие, това малко променя нещата, но... за мен продължава да е пошло.
Условието важеше за нашенския Мюзик Айдъл, а не за конкурса в Сочи  Peace

# 890
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Ако е имало подобно условие, 10ките ги разбирам, но иначе ... Ама то Ку-ку бенд само това могат да свирят. Каквото и друго да се опитват да свирят, винаги се усеща едно такова чалгарско.

# 891
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Да се смееш ли, да плачеш ли.....Невена Цонева с каква песен и визия ни е представила на конкурса в Сочи  #Crazy #Crazy #Crazy. Това си е чиста гавра с песента и паметта на Уитни Хюстън, "Кен ли" на Валентина Хасан ряпа да яде....
https://www.youtube.com/watch?v=4UyXx93hKoU
Видях го снощи и не повярвах на ушите си.
Sick #Crazy Тия луди ли са?????????

# 892
  • Мнения: 3 502
Сигурно са смятали, че ще е страшно оригинално и че ще смаят братята руснаци. На мен ми беше неудобно да я слушам.

# 893
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Сигурно са смятали, че ще е страшно оригинално и че ще смаят братята руснаци. На мен ми беше неудобно да я слушам.

Щях да напиша същото Peace

# 894
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
И на всичкото отгоре с визия на кабаретна певица. ooooh! Не че ако беше с народна носия, щеше да е по-малко стряскащо. Rolling Eyes

# 895
  • Мнения: 11 781
...а сега разбирам, че и 10-тки е имала  Joy

Цели шест, включително и от Филип Киркоров.

Ако действително е имало такова условие, това малко променя нещата, но... за мен продължава да е пошло.
Явно не съм разбрала правилно:
Скрит текст:
Конкурсът започва на 2 октомври в Сочи и ще е в пет вечери, три от които състезателни. В тях участниците трябва да пеят руски песни, международен хит, хит от своята държава и песен, писана за тях.

Невена ще изпълни I Will Always Love You на Уитни Хюстън, но в балканската версия, която представи в “Мюзик Айдъл” през 2007 г., “Повей, ветре”, както и песен, която Евгени Димитров-Маестрото написал за нея.

# 896
  • Мнения: 3 405
Късно се включвам, че чак сега гледах на запис.
Вие вече всичко сте казали.
Момичетата - разочарование - единствено Виктория за мен беше малко по-добре от останалите.
Анджела - не ми се коментира - лиготия и инфантилно поведение.
Имах чувството, че Криско имаше написани имената на момичетата, които трябва да минат и даже от време на време му беше неудобно като те се дънеха, а той трябваше да ги пуска. При Анджела си пролича много - той гледаше супер лошо о недоволно тя докато "пееше". И обидата на Люси и колебанията на Криско - за мен си бяха театро.

Анджела ще им опорпоасти предаването - помните ли Стела от първия сезон- силен бум и след това се почнаха едни лиготии - това не мога, сега ще рева, аз съм недоразбрана ... Историята се повтаря. Казах ви - въртят едни и същи драми, съспенси и типажи.


Ако Саня разкара малкия Кристиян - направо ще я обявя за луда - в момчето има злато, ако знаеш как да го разработиш обаче. От друга страна - може би е добре да не го избута до някое от 4-те места и друг да го поеме  - тази ще го съсипе.

Невена Цонева - излагация. Досрамя ме като я гледах и слушах.

# 897
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По регламенту конкурса участники 4 октября исполняли хиты своей страны вместе с конкурсантами прошлых лет. Наш соотечественник исполнил песню "Метели" вместе с победительницей "Новой волны 2014" Нуцей Бусаладзе. Увы, темпераментная грузинка не принесла удачи Валерию -- хотя его оценки в сумме были выше, чем в первый день конкурса, по итогам двух дней со 160 баллами он делит последнее место с представительницей Болгарии Невеной Цоневой.

И в друг сайт:

Очередной скандал на конкурсе Новая волна 2015 в Сочи

На конкурсе Новая волна в Сочи разразился очередной скандал. Теперь он связан со снятием участницы из Болгарии Невены Цоневой с конкурса.

Представителям СМИ, источники близкие к участнице из Болгарии, сообщили, что Невена Цонева решила не продолжать свое участие в конкурсе Новая волна из-за низких оценок, которые ей выставили члены жюри.

Цялата статия: http://freshnovosti.com/2015/10/09/ocherednoj-skandal-na-konkurs … lna-2015-v-sochi/

Добре сме се представили.  ooooh!

И още:

Скандал на конкурсе «Новая волна» в Сочи – болгарская певица психанула и уехала домой

http://bgnews.bulgar-rus.ru/archives/49377

# 898
  • Мнения: 3 502
Имах чувството, че Криско имаше написани имената на момичетата, които трябва да минат и даже от време на време му беше неудобно като те се дънеха, а той трябваше да ги пуска.
Напълно е възможно Саня да му е пуснала директиви кои момичета да продължат.

# 899
  • Мнения: X
Какво се възмущавате на Невена, пяла е песен според регламента, обрала е десятките както се вижда.

Родителите на малкия Кристиян изобщо не са наясно къде са тръгнали. Факт, че са се полакомили за наградата, обаче за момчето е много по- целесъобразно да си държи руската публика и руския пазар. Саня нищо не може да направи с него тук и един договор за пет години само ще го дръпне назад в най-ключовите години от развитието му. Това момче е за концертна дейност, не за пеене по молове и кръчми. Нито да стигне до финал, нито вече да отпада на по-ранен етап от големите концерти, защото пък това ще му направи лош бекграунд. Мътна и кървава е тя.

Общи условия

Активация на акаунт