X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 620
  • 921
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво се възмущавате на Невена, пяла е песен според регламента, обрала е десятките както се вижда.

Родителите на малкия Кристиян изобщо не са наясно къде са тръгнали. Факт, че са се полакомили за наградата, обаче за момчето е много по- целесъобразно да си държи руската публика и руския пазар. Саня нищо не може да направи с него тук и един договор за пет години само ще го дръпне назад в най-ключовите години от развитието му. Това момче е за концертна дейност, не за пеене по молове и кръчми. Нито да стигне до финал, нито вече да отпада на по-ранен етап от големите концерти, защото пък това ще му направи лош бекграунд. Мътна и кървава е тя.


За всеки е по-добре да не се забърква с тази Саня. Особено пък, ако има толкова голям пазар като руския.

# 901
  • Мнения: 3 499
Какво се възмущавате на Невена, пяла е песен според регламента, обрала е десятките както се вижда.
В регламента не видях условие песните да се пеят в различен аранжимент. Обрала е десетките, да, само че десетките не са най-високата оценка в този конкурс. Невена е на едно от последните места в класирането.

# 902
  • Мнения: X
От руския пазар възможностите му са огромни да излезе на световната сцена. Той и самия руски пазар е много благодатен. Там си има и композитори и мениджъри. В България шансовете му за кариера навън са нула, а за тука е пародия. Саня им купува музиката то скандинавския банки, а текстовете ги пишат разни скокльовци, то затова всичко боксува. И на всичко това им праска едни високи хонорари и как да са оборотни, те имат по една авторска песен и тя тъпа, а останалото кавъри.

# 903
  • varna
  • Мнения: 871
Майко мила, Невена Shocked Уж се пишеше за голяма певица с претенции, а докъде е оставила да я докарат Слави и компания, ама те толкова си могат хората Sick
Не знам защо са му казали на Криско да върне баш тая Анджи, ама е мега тъпо, дано поне от къщите я изгони, ама едва ли. Сега трябва и другите да се нацупят по сценарий и да им върнат на всички по един. Аман от наместванки.
Малкия Кристиян и мен не ме грабва, просто не си падам по такива лигави песнички, иначе че е голям талант, спор няма. Дано не го опропастят по-натам.

# 904
  • Мнения: 3 499
От руския пазар възможностите му са огромни да излезе на световната сцена. Той и самия руски пазар е много благодатен. Там си има и композитори и мениджъри. В България шансовете му за кариера навън са нула, а за тука е пародия.
Абсолютно. Някой знае ли къде живее Кристиян - в Русия или в България? Ако спечели формата и съответно подпише договор с "Вирджиния Рекърдс" за пет години, как и къде Саня ще му осигурява участия? Simple Smile В Москва? Направо се чудя кое е по-добре за него - от една страна, ще е скандално да отпадне в Къщата на съдиите. От друга страна - какво ще спечели, ако спечели? Simple Smile Скандинавските "хитове" на Саня? Кариера по молове?

# 905
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Живее в Москва.

# 906
  • Мнения: 3 499
Благодаря. Е, в такъв случай въпросите ми са много актуални. Simple Smile

# 907
  • Мнения: X
Благодаря. Е, в такъв случай въпросите ми са много актуални. Simple Smile

Да, в Москава живее. Родителите са се хвърлили през глава да участват без да са наясно с бг действителност в тоя бранш. В никаква Москва няма да му осигурява участия, тя ги иска всичките в София, даже не я устройва варианта да живеят в провинцията. Нещо повече, трябва да я уведомяват къде са, ако напускат София независимо по каква причина.

# 908
  • Мнения: 11 765
Значи има голяма вероятност да отпадне Кристиян, после да има революция на страницата на фактора, но реално май за негово добро ще е да не продължи в този формат.

# 909
  • Мнения: 748
Вчера по БТВ Невена Цонева разказваше защо си е тръгнала от фестивала

# 910
  • София
  • Мнения: 62 595
родителите му все някой вече ги е светнал как стоят нещата, такаче може да отпадне по тяхно желание.

# 911
  • Мнения: 3 499
родителите му все някой вече ги е светнал как стоят нещата, такаче може да отпадне по тяхно желание.
Не знам дали имат право да напускат по собствено желание, може да са подписали някакви договори, ако са стигнали до големите концерти.

# 912
  • Мнения: X
родителите му все някой вече ги е светнал как стоят нещата, такаче може да отпадне по тяхно желание.
Не знам дали имат право да напускат по собствено желание, може да са подписали някакви договори, ако са стигнали до големите концерти.

Може, ако не подпише договора, който е на етап в къщите на съдиите. Миналата година така си тръгна Момчил, ако се сещате за него. Пя песента на Дими от Сленг и след като се запозна със съдържалнието на договора им каза чао. На страницата на Фактора имаше голяма буря, ама разбира се те не казаха каква е причината.

Макар, че то в договора не пише, че ще ти се правят тъпи песни по кавър парчета и ще пееш в мола.

И после саня търси такива момчета, по които тийнеджърките да истерясват, като братята например, а Кристиян изобщо не е такъв образ.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 19:47 от Анонимен

# 913
  • Мнения: 3 499
Може, ако не подпише договора, който е на етап в къщите на съдиите. Миналата година така си тръгна Момчил, ако се сещате за него. Пя песента на Дими от Сленг и след като се запозна със съдържалнието на договора им каза чао. На страницата на Фактора имаше голяма буря, ама разбира се те не казаха каква е причината.
Сещам се, разбира се - бях възмутена, че не продължи. Сега разбирам, че е било по негово желание. Но ако участник е стигнал до големите концерти, явно няма как да се откаже.
Абе много ще е забавно малкият Кристиян да спечели - искам да видя какво ще го прави Саня. Simple Smile

# 914
  • DE
  • Мнения: 9 068
А дали има вариант победителя да не подписва договор точно със Саня  newsm78 Това си е живо изнудване.

Общи условия

Активация на акаунт