X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 609
  • 921
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: X
Може, ако не подпише договора, който е на етап в къщите на съдиите. Миналата година така си тръгна Момчил, ако се сещате за него. Пя песента на Дими от Сленг и след като се запозна със съдържалнието на договора им каза чао. На страницата на Фактора имаше голяма буря, ама разбира се те не казаха каква е причината.
Сещам се, разбира се - бях възмутена, че не продължи. Сега разбирам, че е било по негово желание. Но ако участник е стигнал до големите концерти, явно няма как да се откаже.
Абе много ще е забавно малкият Кристиян да спечели - искам да видя какво ще го прави Саня. Simple Smile

Не можеш да се откажеш, ама винаги можеш да започнеш да се дъниш, така че да те изхвърлят, ама пак казвам- това вече е лош беграунг, лошо хистори за него  Naughty

# 916
  • София
  • Мнения: 62 595
цялата работа достатъчно се разсмърдя, сигурно родителите на момчето имат адвокат, който да им движи делата, никой не знае кой какво е подписал, едва ли им дават "типов договор" "това е просто формалност".

# 917
  • Мнения: X
цялата работа достатъчно се разсмърдя, сигурно родителите на момчето имат адвокат, който да им движи делата, никой не знае кой какво е подписал, едва ли им дават "типов договор" "това е просто формалност".

Договорът е железен. Няма мърдане. Ако искаш, ако не искаш- чао, следващият.
Колкото и да се е разсмърдяла, все още саня си е там и с топ не могат да изместят нито от Профон, нито от никъде. Ето, даже във Фактора е вечна. Тя държи всички права за песни и това е.

едит: Договорът се подписва от всички, когато са в къщите на съдиите и тогава още никой не знае дали ще стигне до финал.

Последна редакция: нд, 11 окт 2015, 21:09 от Анонимен

# 918
  • Berlin
  • Мнения: 11 276
Яд ме беше за Момчил, но вече не. Simple Smile Мерси!

# 919
  • Мнения: 11 750
И аз от фенките на Момчил. Много ме беше яд, че не е сред избраните.
Миналата година следях на страницата му изпълненията му успоредно с тематичните концерти и ми беше интересен с интерпретациите на песните.

# 920
  • Мнения: X
Изтрит ми е един постовете  Thinking

# 921
  • Мнения: 4 606
Нова тема

Извинявам се за забавянето, но няколко дни не съм влизала във форума.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт