"Майчин дом"-Варна тема 8

  • 125 172
  • 817
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 898
Някой знае ли дали е свършил ремонтът?

# 616
  • Варна
  • Мнения: 384
Да. Поне всичко изглежда да си работи нормално в старата сграда.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 604
Ремонтът не е приключил все още. В момента правят ремонт на родилното отделение и е доста неудобно. Казвам го от мястото на събитието. Вчера ми беше секциото и все още съм в реанимационна. Бебетата са в новата сграда.

# 618
  • Варна
  • Мнения: 604
Искам да попитам вие носихте ли при изписването почерпка на персонала в отделението и какво? Мисля, че им е писнало от торти и тем подобни, но какво да е  newsm78?

# 619
  • Мнения: 2 721
Аз чак на контролния преглед занесох на лекаря ми и на акушерката която ме изроди . Алкохол нещо сладко и подарък. Банално е но др не можах да измисля. Писнало неписнало според мен им е добре да си имат в отделението нещо да хапнат и пийнат : )

# 620
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Занесохме на изписването. И аз водена от идеята, че са им втръснали десерти и бонбони, помолих майка ми да омеси две погачи - както тя си знае, а тя вдъхновена от прибирането вкъщи на новото внуче, надмина себе си. Купих подноси, направихме четири плата от сирена и мезета и добавихме няколко кутии био сокове. Целта ми беше да няма алкохол и торти и честно казано - доволни изглеждаха всички. Понеже се забави изписването заради отсъствието на старшата сестра, чакахме точно пред стаята на персонала, добра импровизирана трапеза си стъкнаха точно по обяд.

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
На изписването занесохме торта, сок и безалкохолни. В родилното. Писнало или не, зарадваха се.
На контролния преглед занесох подаръци на Георгиев и Георгиева - спасиха мен, а преди това Георгиева направи всичко възможно да родя доносено бебе. Пак банални неща, уиски, сладки, кафе и ядки.
Смайл, честито! Да сте живи и здрави!

# 622
  • Варна
  • Мнения: 4 962
И аз тези банални неща. Банални или не това беше. Ако аз организирах можеше и нещо по-различно да взема като например кошниза и с плодове, но пращайки ММ реших да заложа на сигурно. За рождените дни на малкия също черпя Георгиеваи пак с баналните неща, но то на повода това му отива. Хубава бутилка вино, хубави бонбони, ядки и ейтакива неща.

# 623
  • Мнения: 16
Приятелят ми и сестра ми спретнаха много красива и голяма кошница с плодове Simple Smile

# 624
  • Мнения: 142
Здравейте,
Днес бях на среща с педиатър от Майчин дом, но в крайна сметка трябва ли да се чувствам записана? Т.е. в крайна сметка просто си каза условията и това беше. А аз просто казах - добре.

# 625
  • Мнения: 2 721
Свършиха ли ремонтите вече?
И също дали са направили паркинг знаете ли, последно ходих Август месец.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Здравейте,
Днес бях на среща с педиатър от Майчин дом, но в крайна сметка трябва ли да се чувствам записана? Т.е. в крайна сметка просто си каза условията и това беше. А аз просто казах - добре.

Записана няма как да си. Ако сте се разбрали, че желаеш въпросния педиатър, а той ще ви приеме би трабвало да очаква да се обадиш. Ние също сме при педиатър там и когато разговаряхме коментирахме очакваното време на раждане и съответно да се чуем като се роди бебето и вече уговорим за първа ДК. Обадих и се ден след раждането.

За ремонта- вторник бях там и на старата сграда е приключил. С доки даже се смяхме, че са направили много хубаво родилно и ме чака отново там, да го видя. Паркингът не е завършен като все още имаше нахвърляни строителни материали и отстрани бяха спрени 4-5 предполагам служебни коли. Пациентите си спирахме на улицата където винаги до сега го правихме.

# 627
  • Мнения: 77
Кога се очаква да свърши този ремонт според вас? А в новата сграда какво ще бъде? Просто още стаи и родилни зали или...?
 Чували ли сте за д-р Марков, който също работел в "Майчин дом"?

# 628
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Щом ще стават многопрофилна болница мисля, че новите отделения ще са там, а и щом вече са оправили родилните в старата едва ли ще има разместване. За нови отделения разбрах за детско.
Забравих да питам във вторник, но началото на другия месец ще ходя пак и ще разпитам подробно АГ-то, защото и аз това което знам са слухове, а не от някой от МД.

# 629
  • Мнения: 2 013
Да изпляскам сега един въпрос: категорично отказвам да ползвам спинална упойка, че става страшно при мен.

Ползват ли пълна упойка при секцио?
А без упойка нормално раждане?

Принципно питам. Да има раждали така?

Общи условия

Активация на акаунт