Нова седмица 27.03-02.04

  • 4 757
  • 153
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Татяна, все да те питам искам..в коя част на Хановер живеете  Thinking

В Kirchrode....да не би да идваШ на сам слу4айно?

Мамо Щрумпф, глюкоzа се прави май само при съмнение zа диабет, не профилакти4но. Дано Тони скоро да е пак във форма  Praynig

# 31
  • Мнения: 1 465
Привет и от нас,
тук за сега слънчице пече и аз навивам ръкави за малко пролетно чистене. Mr. Green
Татянката, задължително трябва да се видим, само че ние ще си ходим към България я Юли я Август - още не е уточнена датата, но ще останем около месец.
Мамо смърф, дано Тони се оправя бързичко и повече температурата не го мъчи./аз тайничко разгледах снимчиците от париж и една носталгия като ме подгони/
Герганче Хулиганче, не се плези така, защото и при нас слънцето ще дойде. Само не казвай, че сте били на плаж? #Crazy

# 32
  • Мнения: 6 390
Привет  Grinning
Вчера в Прага падна рекорд с 20,8 гадуса  Wink Laughing беше супер, Емка бесня в парка от 14 до 19ч  Whistling имахме плодово пюре със себе си, но като се прибрахме беше умряла от глад, омете си вечерята за отрицателно време  Crazy Laughing изкъпах я и заспа като пън  Whistling Grinning
Но днес вали от сутринта, и ще вали до утре според метереолозите  Crossing Arms та чак утре ако излизаме пак добре  Rolling Eyes

Смърфи,
не се притеснявай, и ние сме така  Grinning кръв само един път са й взимали на Емката, глюкоза не съм пила, така че не си единствената  Wink ама не мисля че е от лекарите, всичко е ок  Grinning

# 33
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ели, аз питам за кръвните изследвания, за6тото в БГ периоди4но им вземат на бебетата кръв да им проверяват хемоглобина, а тук- ни6то.
А ве4е виждате ли ми снимките в аватара? Или пак не6то окалпазаних  Laughing

# 34
  • Мнения: 5 183
А ве4е виждате ли ми снимките в аватара? Или пак не6то окалпазаних  Laughing
Нищо се не види... newsm78
Дидка, на мен такива изследвания не са ми правили, но моя приятелка, с която заедно бременяхме, каза 4е са й правили подобни. Тя наддаваше доста и роди едро бебе - 4,500.
Мама Щрумф, на мояТоми НИКОГА не му е взимана кръв за изследвания по никакъв повод, освен в деня на самото раждане от пети4ката /не помня за какво  Embarassed/. Как е Тони? Давай те4ности!
Амей4е, това за РЕКА центровете много добре зву4и!

А нау4ихте ли това:
 #Cussing out 2 деца заразени с детски паралич (при ваксиниране?)28 март 2006 / News.dir.bg
2 деца в Бургаско са получили последователно остри вяли парализи на крайниците - симтом, характерен за детския паралич.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 15:24 от Maika

# 35
  • Мнения: 1 017
Здравейте и от мен, мили момичета  Hug

Ние тъкмо се върнахме от мноооооооого добър чичо доктор  Grinning БеШе абсолютно професионален, успокои ме набързо, и сега продължавам да стягам багажа...така ми се е свило сърцето  Cry
ама поне няма да сме болни след пътуването според доктора Simple Smile много е глупаво, че винаги имам нужда от друг доктор да ми каже за детето ми...Аз преглеждам, поставям диагнози, ама все имам нужда от потвърждение...

# 36
  • Мнения: 1 017
МАйче, това с детския паралич след ваксинация ли е, или чиста инфекция? Ваксината, която доскоро се правеШе в Бг има като рисков страничен ефект проява на преходни паралитични явления....ДАно да е само преходно  Confused А иначе знам едно детенце, което след ваксинация наистина е развило болестта, ама това е било доста отдавна, с по стар вариант на ваксината...

И какви са тези температури, дето ги споменавате???  Shocked При нас е снежна буря, аз наляво и надясно разкАЗВАМ, чЕ ТОВА СА последни издихания на зимата...ама много далече ми се вижда все оЩе пролетното време...

Това с глюкозата е глюкозо толерантен тест, Дидка, проверява доколко панкреасът може да се справи с глюкозно натоварване... За предразположеност към диабет...

ХАйде, продължавам с багажа. НА всички пожелавам усмихнат ден  Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 5 183
Мама В, ето подробности : " Изследване на пробите у нас и в Италия показва, че се касае за полиомиелитен вирус с ваксинален произход. Заболяванията, причинени от такива вируси, са изключително редки, предизвикват клинична картина, наподобяваща тази при детския паралич, обикновено протичат по-леко и с преходни парализи на крайниците... В същото време БНР предаде, че се касае за новородени близначета, които не са ваксинирани (първата ваксинация се прави 2-я месец). За случая е уведомена СЗО."

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леле, нали ще се оправят мъничките ? какви са теzи ваксини  #Crazy #Cussing out
а при нас не спря да вали tantrum, ама аz съм хахо  Stuck Out Tongue Winking Eye Flushed nuts  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye icanfly perko и ще иzляzа и в дъжда...ми не мога да сии стоя в къщи, щръклицата ме хваща....чао до после Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 5 183
Хулиган4е, вие на сладурката Гери май сте й подстригали косицата, а? Или греша?  newsm78

# 40
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за разяснението Hug много сте мили Mr. Green

Тук днес е страхотно временце  Party Вики си е в къщи, ама ако ви кажа как кашля Cry като дърт пушач Laughing
Трета седмица не можем да се преборим с тази кашлица #Cussing out Тъкмо събота и неделя се пооправи и в понеделник положението е същото...ама ще се оправи - няма къде да ходи Wink

# 41
  • Мнения: 1 465
Maйка, това от петичката и на нас ни го правиха Поло като беше на два дни - аз специално се подписах че съм съгласна да го направят, но пък не ми позволиха да гледам - било гадно. Иначе е за изследване да не би бебето да страда от /тук му казват/ Муковисидоза. Нещо май беше свързано с белите дробове, ако не се лъжа, но на изуст говоря. newsm78 По-добре да пусна една търсачка, но след малко, че сега ще храня бебко.

# 42
  • Мнения: 980
3дравейте и от моя милост Hug
аz малко се zагубих, ама пак си дойдох тука..
И при нас вали, и ми е студено Sad Искам в Испанията да си топля кокалите..
ина4е нищо ново при мен, пътуването до Бг се раzколеба с около 90% и сам депресирана, но ще се оправям... Само да се поакйе проклетото слънце и по нашите ширини Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 465
Тедсанче, добре завърнала се Hug
това с депресията ще да е от времето? А какво става с пътуването - защо се е разколебало?

# 44
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Поля, знаеш ли не6то за курорта Le Pradet , който е на Лазурния бряг?

Общи условия

Активация на акаунт