♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 12

  • 30 877
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • IT
  • Мнения: 3 704
Айше и крадла ли я изкараха????
според мен си представя

# 46
  • Мнения: 5 723
Айше и крадла ли я изкараха????
според мен си представя

Дано!

# 47
  • IT
  • Мнения: 3 704
Лаве много благодарим от сърце за превода
Неж споделяй вече каквото имаше да споделяш преди епизода

# 48
  • Мнения: 601
Лаве благодарности за превода и фрагмана Kissing Heart
и за всички, които помагаха  Kissing Heart

# 49
  • Мнения: 5 723
Благодаря за превода и коментарите!

# 50
  • Мнения: 601
Айше и крадла ли я изкараха????
според мен си представя
и аз така мисля  newsm78

# 51
  • Мнения: 642
Ох драма пак за финал, аман вече. Нека да ревнува нека от два стола на земята да падне и никоя да не го ще оф Джан оф #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • Мнения: 18 564
Лаве и всички останали, които помагаха за превода
Благодаря за компанията и коментарите! Няма как още сега Джан да си признае какво изпитва към жена си, нали ще свърши сериала  hahaha Не го стреляйте много, сладък е!  Laughing
Лека!  smile3524

# 53
  • Мнения: 5 723
Вбесих се когато хукна след Елиф .......искам и тя да го изрита ,след това което видя и Айше да му обърне гръб , да се сближи  с Мурат и той като гладно куче да обикаля...

# 54
  • Мнения: 7 006

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 16:41 от неЖност

# 55
  • Разград
  • Мнения: 8 243
İlişki Durumu: Karışık 12.Bölüm Fragmanı


# 56
  • Мнения: 5 723
Лаве и всички останали, които помагаха за превода
Благодаря за компанията и коментарите! Няма как още сега Джан да си признае какво изпитва към жена си, нали ще свърши сериала  hahaha Не го стреляйте много, сладък е!  Laughing
Лека!  smile3524

Той е още в предучилищна ,берабер с Елиф...

# 57
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Хванах само края,но ви изчетох.Сега ще чакам да качат серията ,за да видя Тъпанара-Джан. Wink

# 58
  • Мнения: 162
    Играят  ,играят блестящо   и то 120 минути  !!! Берг ,Памир , Серен невероятни !!!  Ако в Ашк главните герои са На екрана 40 минути в Статуса са три - пъти пове4е !!!   Този сериал Статуса ми влезе  в сърцето със Серен барабар !!! Моми4ета и днес ви благодаря и няма да преставам !!!! Сега запо4вам да ви 4ета !!!

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 01:23 от ju12345

# 59
  • Мнения: 7 006
За фрагмана - някой си представя Айш в затвора, но кой и защо?  Thinking
И дано по-малко да дават Елиф в другия епизод  Praynig  В този "й се нарадвах" за 50 серии напред  ooooh!

Джан ме ядоса на финала  Crossing Arms  Ще чакам превод, за да знам точно колко да го стрелям  Twisted Evil
Не стига, че героят ме ядосва, ами и Берк - също. Близък с Еда Едже  ooooh!  Въх, мари майко, жива да не бях  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт