Още една семейна драма

  • 12 487
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Adellle,благодаря за по-ясната картинка. Просто тираджия в Кипър ми се стори..... странно. Просто не съм уловила съществени подробности,а го четох дваж.

# 76
  • Мнения: 10 115
джокчо, ама ти с твоя аршин мериш, бе човек.
И П. ли е длъжна да има резервен вариант за секс като тебе? Wink

# 77
  • Мнения: 5 513
На човека главата му е ,като врящ казан и се опитва да си събере мислите ,ама май  никой не идва.

А като си дойдеш в БГ ,къде живееш? Говорил ли си с майка и ? Тя взема ли някакво отношение? Кажи на П ,че напускаш работа и ще живеете заедно ,защото много я обичаш.Може да и споменеш,че се съмняваш ,че има друг.Може и да няма друг ,а просто и теб да не обича вече.
Пак ти казвам,че да ни мрънкаш тук полза няма.Действай.
Имаш богат да забъркваш каши.Не смея да кажа,че по-лошо няма да стане.


При нея разбира се живея...Не съм говорил с майка й,това си е между нас.Казвал и съм и това ,ултиматумите не помагат ...А и тя самата ,ми казва и повтаря ; ,,проблем няма ,той е в главата ти,, ...Благодаря за съвета!
Вземи си по-дълга отпуска,болничен...и си постой у дома при нея.Поговорете.Заведи ги с децата някъде.
И реално не си и нужен нито като баща,нито като мъж на хиляди километри.Децата са болни-няма те.Имат тържество-няма те.Тъжна е-няма те.Колелото се счупило-няма те.Носи торбите-няма те.Болна е -няма те.
И в крайна сметка казвате,че жената си намерила някакъв недодялан мухльо.Ама го има.

# 78
  • Мнения: 11 551
Ми такова ти е семейството и като отговорен мъж, какъвто ти се иска да си ще си го траеш и ще се стараеш да ги радваш когато си с тях.

Стана ми мъчно за първото дете  Sad С двама живи родители го отглежда мащеха  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 10 115

Стана ми мъчно за първото дете  Sad С двама живи родители го отглежда мащеха  Rolling Eyes
Може да е късметлийче  детето, че е попаднало на най-свестния човек от всичките тези.
Да е живо и здраво!
Майката го тръшнала на бащата като ненужна вещ, той на втората си жена... ooooh!

# 80
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Прочетох само първите изречения на автора до думите докладваха ми и я зарязах по телефона......
Що за човек си ти !?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 915
на първо време след прочетеното , не си котарак.............коцкар си, при това сериозен  ooooh!

# 82
  • Мнения: 1 540
Според мен и да се реши да заживее с П, няма да я бъде...доверието е загубено, ще има скандали патаклами, ти ми изневеряваш, едно друго...не е добре за децата.
Не знам, работата е оплескана от всякъде.
Още от начало са оплескали всичко(по точно той)е оплеска всичко с тези изневери.Връщане на зад няма всичко е приключило отдавна,след изневяра нещата никога няма да са същите.Тя не чувства вина като ти изневерява,чувства само,че има много да ти връща и каквото и да направи няма да е достатъчно.Тя не го е преживяла.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 12:37 от Petar Ani Zlatanovi

# 83
  • Мнения: 30 802
Прочетох само първите изречения на автора до думите докладваха ми и я зарязах по телефона......
Що за човек си ти !?


Интересно, че е създал система за следене...а той е ясно какво е правил през това време.

# 84
  • Мнения: 10 115
Абе, голямо перде  си е тоя индивид.
Изневерява,  следи и след като си признае и се закълне в църква за вярност , решава, че всичко е заметено под килима и ... пак отначало.

Е, това ако е отговорен човек, здраве му кажи. Sick

# 85
  • Мнения: 89
На човека главата му е ,като врящ казан и се опитва да си събере мислите ,ама май  никой не идва.

А като си дойдеш в БГ ,къде живееш? Говорил ли си с майка и ? Тя взема ли някакво отношение? Кажи на П ,че напускаш работа и ще живеете заедно ,защото много я обичаш.Може да и споменеш,че се съмняваш ,че има друг.Може и да няма друг ,а просто и теб да не обича вече.
Пак ти казвам,че да ни мрънкаш тук полза няма.Действай.
Имаш богат да забъркваш каши.Не смея да кажа,че по-лошо няма да стане.


При нея разбира се живея...Не съм говорил с майка й,това си е между нас.Казвал и съм и това ,ултиматумите не помагат ...А и тя самата ,ми казва и повтаря ; ,,проблем няма ,той е в главата ти,, ...Благодаря за съвета!
Вземи си по-дълга отпуска,болничен...и си постой у дома при нея.Поговорете.Заведи ги с децата някъде.
И реално не си и нужен нито като баща,нито като мъж на хиляди километри.Децата са болни-няма те.Имат тържество-няма те.Тъжна е-няма те.Колелото се счупило-няма те.Носи торбите-няма те.Болна е -няма те.
И в крайна сметка казвате,че жената си намерила някакъв недодялан мухльо.Ама го има.

A когато дава 2000-2400 евро у дома дали го има, само се чудя? Щото- "Не носиш пари-никакъв мъж не си" и пак опираме до "недодялания мухльо" с повече доходи. То стигне ли се до "мухльото" поводи да го има все ще се намерят.

# 86
  • Мнения: 5 513
Не всичко е пари.Много семейства с 2 и 3 деца живеят заедно и щастливо с пъти по малко пари от посочените.
И понеже в работата ми се занимаваме с внос/износ на стоки и траджии бол по 4-5 у деня са идвали да товарят ми всички са на един хал откъм жени.

# 87
  • Мнения: 22
Не всичко е пари.Много семейства с 2 и 3 деца живеят заедно и щастливо с пъти по малко пари от посочените.
И понеже в работата ми се занимаваме с внос/износ на стоки и траджии бол по 4-5 у деня са идвали да товарят ми всички са на един хал откъм жени.

      Това би означавало само едно -всички тираджии  са боклуци ,всички жени мъченици,или?Определено е така ,можем и с по-малко пари да живеем,а не се ли блъска всеки ,за осигуряването на (bether life) семейството?Не е ли това причината ,да пътуваме?

# 88
  • София
  • Мнения: 17 407
Професията ти няма нищо общо с факта, че се държиш кошмарно с жените, до една.
Е, най-накрая си си намерил майстора - но не се притеснявам за теб, сигурна съм, че в рамките на месец-два ще намериш някоя утешителка.

# 89
  • Мнения: 1 610
Радвай се, че имаш разумна жена  и бъди благодарен, че е с теб още!
.. коректно отношение... и време...
------------------------
отчуждението .... newsm78
Независимо каква е професията, има ли раздяла...започва студенината и съмненията да гризат семейната връзка...
Малко семейни двойки, спасяват брака си- къде с компромиси, къде с много перипетии.
Повечето се пускат по течението и безотговорността. 

това е бича за съвременния "свободен" човек ....свободен да направи избор да бъде обречен на самота...или бедност .

Живота в "глутницата" е невъзможен с добродетелите и духовността, за които  мечтаем ...
Сблъсъка на двете противоположности, почти винаги е в полза на икономическия живот.
Правим жертва и заминаваме за да намерим по-добър живот, но какво губим?
-семейния уют на родния дом, Родината...лоша, но Родина...
-семейството -жената-децата-родители-роднини... скъпи и изнервящи, но наши-близки.
-приятелите, колегите, комшии...идиоти, но познати Wink
Всички сме ...мигранти ...къде в чужбина, къде в БГ...
Ако подобрим стандарта на живот в БГ ,  ще има повече семейства заедно. family


  bouquet  за всички, които преживяха и останаха заедно!   bouquet  family

Общи условия

Активация на акаунт