Пак сьм сама.....

  • 2 634
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 809

Уфффф.......и аз запо4нах да влизам в трета глуха(запазена марка на Моф.)
  bouquet

Aaa, място има за всички желаещи.
Аз уж бях тръгнала да излизам от там, ама снощи пак ме хвърлиха баш по средата на таз трета глуха.
Ми то както сме трагнали към тая трета глуха поне да се хванем за ръце и.. newsm19Нали ще ми направите и не мен място Rolling EyesОф,че и трудно се излиза от нея.... ooooh!

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Val, доста съм по-голяма, и по-препатила, но незнам дали ще приемеш моята философия, малко взучи цинично, но е абсолятната истина. Първо се успокойте, повярвайте в собствените си сили, това е особенно важно, за да разберете, че и без мъж се живее. Не пропадайте в трета глуха, намерете си приятели, с които да излизате, не търсете съпрузи, а любовници. Хора, които да ви вдигнат самочуствието като жени. И когато си стъпите на краката психически, ще ви е много по-лесно, за да се борите с живота, и гарантирано той ще изглежда доста по-розов.
Ако ви разкажа живота си с подробности, ще ме разберете защо ви го казвам, но е доста дълго. А сега прегръдки за всички вас, вдигнете носове нагоре, и не позволявайте на хората да ви съжаляват !!!!  bouquet

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483

Уфффф.......и аз запо4нах да влизам в трета глуха(запазена марка на Моф.)
  bouquet

Aaa, място има за всички желаещи.
Аз уж бях тръгнала да излизам от там, ама снощи пак ме хвърлиха баш по средата на таз трета глуха.
Хахахахахаха и мен....и пак то4но сноЩи..........
Да живеят мьжете,ина4е как Ще прекарам аз цяла ноЩ мислейки ,и мислейки ,и мислейкиз...................
Оба4е аз мисля да се запьтвам кьм пьрви 4елен Laughing,там дано и елекри4ката не ме остави. Thinking

# 18
  • Мнения: 3 634
Давай! Беж да не я изпуснеш електричката.
Желая ти всичо най- хубаво и много късмет и щастие!

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Val, доста съм по-голяма, и по-препатила, но незнам дали ще приемеш моята философия, малко взучи цинично, но е абсолятната истина. Първо се успокойте, повярвайте в собствените си сили, това е особенно важно, за да разберете, че и без мъж се живее. Не пропадайте в трета глуха, намерете си приятели, с които да излизате, не търсете съпрузи, а любовници. Хора, които да ви вдигнат самочуствието като жени. И когато си стъпите на краката психически, ще ви е много по-лесно, за да се борите с живота, и гарантирано той ще изглежда доста по-розов.
Ако ви разкажа живота си с подробности, ще ме разберете защо ви го казвам, но е доста дълго. А сега прегръдки за всички вас, вдигнете носове нагоре, и не позволявайте на хората да ви съжаляват !!!!  bouquet
Благодаря за сьвета,само 4е какво се прави и когато лУбовника те остави(или поне иска да го направи) Thinking,пак се врьЩаме там от кьдето трьгнахме.
Аз зная ,4е си много права в това което казваш ,но.....вси4ки сме много разли4ни,аз никога не сьм била сама,свикнала сьм да имам мьж до себе си #2gunfire,когато бях малко все аз ги зарязвах,все аз бях лошата ,все АЗ,е сега ми го вьрнаха ooooh!
Не искам сьпруг,исках половинка,половинката ми вдигна само4увствието  и беше супер........
А ина4е не искам някой да ме сьжалява,само да ме полее с кофа сьс студена вода ,за да се сьбудя най_сетне

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Я иди до вратата, и рязко я отвори, турнала съм една кофа водъ отгоре  Laughing

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мммм да, няма а е зле....4е имам 4увството ,4е Ще си остарея сама Cry,Ще се сьбудя един ден на 50 с голямото ми дете в сьседната стая и Ще се попитам ,заЩо цял живот сьм се самосьжалявала и сега сьм сама Crazy.
еййййй такива мисли ми минават на мен през главата Crazy Crazy Crazy Crazy

# 22
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Вал точно това се опитвам да ти внуша, престани да се самосъжаляваш, престани да мислиш, че не можеш без мъж. Можеш и още как, ние жените сме много силно племе. Повярвай в себеси, и тогава ще видиш какво ще правят мъжете около теб.   bouquet

А и между другото когато станеш на 50 силно се съмнявам че в съседната стая ще е порасналото ти дете, по-скоро некое внуче ще се провиква бабооооо, дядоооооооо 

# 23
  • Мнения: 1 809
Мммм да, няма а е зле....4е имам 4увството ,4е Ще си остарея сама Cry,Ще се сьбудя един ден на 50 с голямото ми дете в сьседната стая и Ще се попитам ,заЩо цял живот сьм се самосьжалявала и сега сьм сама Crazy.
еййййй такива мисли ми минават на мен през главата Crazy Crazy Crazy Crazy
И аз от това се плаша...и си го мисля...и... Sad Cry

# 24
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мммм да, няма а е зле....4е имам 4увството ,4е Ще си остарея сама Cry,Ще се сьбудя един ден на 50 с голямото ми дете в сьседната стая и Ще се попитам ,заЩо цял живот сьм се самосьжалявала и сега сьм сама Crazy.
еййййй такива мисли ми минават на мен през главата Crazy Crazy Crazy Crazy
И аз от това се плаша...и си го мисля...и... Sad Cry
И аз и се чувствам все по ужасно....... Cry

# 25
  • Мнения: 1 215
Мммм да, няма а е зле....4е имам 4увството ,4е Ще си остарея сама Cry,Ще се сьбудя един ден на 50 с голямото ми дете в сьседната стая и Ще се попитам ,заЩо цял живот сьм се самосьжалявала и сега сьм сама Crazy.
еййййй такива мисли ми минават на мен през главата Crazy Crazy Crazy Crazy
А ако ти кажа, че това е една от основните причини да се самоизмъчвам така в момента и да не се развеждам??? Все ми струва, че чудото ей сега, всеки момент ще стане Thinking

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аууууууу,тя каква стана ooooh!
На мен по4на да ми приминава ве4е(то нали знаете всяко 4удо за 3 дни Mr. Green Laughing Mr. Green),не 4е сьм се примирила с фактите ,но свикнах с тях и ми олекна Blush.
А дано на 50 да имам вници ,4е много искааааааааам Grinning

# 27
  • Мнения: 1 215
Оххх, пак взех да завиждам Mr. Green Mr. Green Де да можеше и на мен така за по 3 дни да ми минава Thinking Thinking

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Аууууууу,тя каква стана ooooh!
На мен по4на да ми приминава ве4е(то нали знаете всяко 4удо за 3 дни Mr. Green Laughing Mr. Green),не 4е сьм се примирила с фактите ,но свикнах с тях и ми олекна Blush.
А дано на 50 да имам вници ,4е много искааааааааам Grinning


Вал супер, така те искам. Сама незнаеш колко оше щастливи мигове те чакат. Пожелавам ти ги от все сърце

# 29
Благодаря ви моми4ета  bouquet,за отговорите и за пожеланията.
Ами пак сме заедно,но не сьм сигурна докога Cry,то май аз го накарах да се сьберем отново Mr. Green Sad.Но нали знаете ,4е когато неЩо се прави на сила се усеЩа.......ей това е положението при нас.......
Той май не е много сигурен ,какво то4но иска за себе си в бьдеЩе а аз пьк по4вам да се изнервям на себе си,как може когато сьм влУбена да правя такива простотий.
4удя се кьде е проблема .....аз сьм с 13 години по малка от него а май аз искам сериозни "неЩа" пьк той според мен не знае какво иска.
Дали ,Ще продьлжим до утре newsm78
Днес цял ден го 4акам да се обади......да видим дали ,Ще успее да намери време да набере номера ми  Tired

Val аз одавна не съм влизала тук,не 4е и аз не съм ги надробила ама си мъл4а.Знаесш ли мила помисли си добре какво искаш и какво правиш.Аз не из4етох вси4ко тук но ти казваш"4акам го цял ден да видя дали ще звънне,тои е много зает'.Мила вси4ко е въпрос на желание.Имах една приятелка тя ходеше с един шеф на Банка и тои беше много зает.И намираше време да и напише 2-3 смс-са на ден и 1-2ти да и звънне.Нали и те са хора обядват ходат до тоалетна колкото и да са заети това са минути в които мойе да ти дрънне за 1 минутка.Мила добре помисли.

Общи условия

Активация на акаунт