"Бурята" приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварететема 41

  • 17 379
  • 885
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 069
ее щом пак от гледане само hahaha hahaha добре е,то предимство като застраховка вашето явно hahaha hahaha

чакай че тоя скеч не го бях гледала Joy Joy

разтворили го че чак диплома му дали hahaha hahaha оох отдавна не съм ги гледала тези комици,голям майтап hahaha

преди 2 години на нас ни потрошиха банята...че се плащаше почти двойно заради работата уж...бях обезумяла,това да нямаш баня...и парите и срока да скочат двойно...направо извън кожата си бях, та тогава някой да ми беше пуснал нещо подобно в онзи момент хич нямаше да се смея май hahaha

# 16
  • Мнения: 8 533
Тони, сигурна съм че няма такова съваршенство за детегледачка hahaha
и аз така бих си помислих,но нашата си е едно към едно...уникално добричка и леко така плаха,уникално добре с детето много грижовна..но такава по-свитичка  и нямаше приятел нали при който да се ангажира...но сега нещата се усложниха че след 4 години си намери Mr. Green Mr. Green освен да взема да го гръмна Joy и ще си остане при нас,защото иначе ще е много трудно Thinking абе нека,всеки трябва да има личен живот,то пък на моменти ми е ставало жал че такова добродушно момиче пък няма свой живот,нека Peace..ще се оправиме някак hahaha hahaha

Жули,но вашите майстори от циганския етнос ли са...внимавайте че тия много крадат hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 5 069
Жули,но вашите майстори от циганския етнос ли са...внимавайте че тия много крадат hahaha hahaha
кххх батеее,ний ни крадем,ний само си взимаме Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 5 069
аз слушам вашите оплаквания и забравих да споделя,да не си помислите че при мен е само цветя и рози...значи бях си поставила за цел да отслабна със 8 килограма отслабнах отслабнах 5 и надругите 3 не мога и не мога да ги сваля..увеличавам темпото във фитнеса,и нищо...заковавам ги все на 56,а трябва 53
ще ви се строи бял кахър,но ми е мъка..толкова усилия полагам и от нямане на време пак намирам за фитнес...и не мога да си ги докарам,а не обичам половинчати работи,решила съм че трябва да си върна манекенската фигура,а като се нахъсам е страшно,но вече май само се изнервям че не успявам..и сладко не ям не разбирам Crossing Arms Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 8 533
че ти си доста висока,56 не е ли добре,още повече че си и раждала жена,колкото и да е преструктурира се тялото малко,може от там да ти струва че имаш да сваляш Thinking то вие жените с тия килограми...отчаял съм се...не мисли,че ще бих ти взел оплакването на сериозно... hahaha

но може примерно организма ти да е привикнал по тази фитнес програма и затова да не сваляш...увеличавай тежестите..ъм...не ходи на пътеката а бягай hahaha..и ако има още някви мазнини за изгаряне ще ги стопиш,ако няма значи това ти е предела и няма какво повече Thinking Thinking така си мисля...или да спреш с фитнеса а да започнеш с някой женски спорт hahaha не ги разбирам,аз напоследък съм се зарибил по кросфита ,но не е целенасочено нали ми като имам време,разпускащо е,но той е за мъже или много тренирани жени,тъй че не знам

# 20
  • Мнения: 2 690
не напротив от фирма са и с договори и с претенции, но това не пречи да си измислят оправдания за некадърното си изпълнение Mr. Green
а циганин, да ме извиняват, но посмъртно няма да стъпят в домът ми Mr. Green
Еми, спри да мислиш за килограмите Peace...продължавай с фитнеса, но сутрин на гладно изпиваш чаша хладка вода с изцеден лимон...водата чисти и психически се настрой, че сваляш кг. но без да се мериш Peace

# 21
  • Мнения: 5 069
не не,не си въобразявам имам в бедрата най вече,аз си познавам тялото,а и не съм маниачка Naughty  виждам нали че има какво,а се изнервям че се заковах и нищо не става,а толкова време отделям hahaha hahaha

аа Жули аз спрях да се меря,то само нерви,но и на огледалото се виждам че не мърдам,имам набито око и без кантар  hahaha hahaha това малко професионално изкривяване,но толкова манекенки към строявала hahaha момичетат ги беше страх от мен,че съм като ходещ кантар и с поглед преценявам,че някоя от тях е хапнала нещо в повече през почивните дни hahaha hahaha

интересно обаче че никой няма с какво да се похвали hahaha hahaha българина все се оплаква hahaha hahaha

добре тъй вече да спим,че много,кофти аз вече съм пей сърце

аа и честит празник къде зависими къде независими българи и приятна почивка,ако почивате утре Peace Wink

# 22
  • Мнения: 2 690
Лека !
и честит празник на всички българи!!! Peace

# 23
  • Мнения: 8 533

а циганин, да ме извиняват, но посмъртно няма да стъпят в домът ми Mr. Green

хъ...нидей тъй ма како,що тряя ся да съ дискридитираме,ша та съдя hahaha hahaha

абе може и да има някой циганин по кадърен от българите..но като игла в купа сено...и аз не бих...се прежалил...колкото и по-евтина да им работата е hahaha

сетих се за един виц...

едно цигане пита баща си...тате какво е демокрация...

демокрация сине е когато българите работят и си плащат данъците и ние живеем от тях без да работим

и хлапето-е добре де тате,но тия българи не се ли сърдят,че е така и могат да спрат

и бащата,не могат сине,ако спрат,това е дискриминация и можем да ги съдим hahaha hahaha ...

хайде лека и честита ви Независимост..ама колко сме независими то се вижда hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 5 069
обаче много ми хареса идеята за междузвездни войни Joy Joy как пък не се сетих,а си мислех така през последната седмица и затова,но все не оставаше време hahaha hahaha

само елизабет ще ни дразни..в повечко hahaha hahaha

тези гримове я застаряват само Thinking Thinking


не са само циганите,вече и бежанците ще са и гейовете..всичко се дискредитира батее hahaha hahaha

Лека!

# 25
  • Мнения: 8 533
малко и африканския войн да се знае как се развива Grinning


и патлак си има hahaha hahaha






а муци я няма никаква нито гримирана нито негримирана... hahaha hahaha сигурно подготвя своята колекция hahaha hahaha ...дано не е решила да прави само дрехи за гейове,че... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 069
Добър вечер!

аа защо,в мексико гейове да искаш,ще има клиенти hahaha hahaha още повече че гейовете я обичат,но едва ли hahaha Mr. Green може да е отишла някъде на почивка жената..с родителите си hahaha hahaha

много груби материи носят тези войни,то не е като материите на долче и габана за чувствителна кожа hahaha hahaha ..

# 27
  • Мнения: 8 533
може да е отишла някъде на почивка жената..с родителите си hahaha hahaha

eй какъв човек си...тц тц Crossing Arms може ли така да се подиграваш с жената hahaha hahaha ми с кого да си почиваш Thinking то и аз ако се замисля...за кво ми е някое секси маце до мен на плажа...като вместо това до мене може да е мама,нали hahaha hahaha логично..няма място за сравнение...жени и мъже много,но мама е само една Naughty тъй че не се подигравай Naughty

# 28
  • Мнения: 5 069
как ще се подигравам,аз и се възхищавам на ентусиазма,че не и омръзва все още..да разпуска със родителите си,това е похвално,аз горе долу до 13 годишна издържах ,повече не можах,но нейното си е постижение

а и предположих,защото като зачезне си почива обикновено,а компанията все една hahaha

# 29
  • Мнения: 8 533
ами да за възхищение е разбира се,но то в днешни дни не е толкова кофти на някъде с родителите,аз като гледам днешните тинейджъри,не те кефи да ти говори нещо родителското тяло...слагаш слушалките и си на кеф майна hahaha hahaha при нас нямаше още такива екстри Mr. Green но сега е така

уилям май има някакви проблеми със закона,на ръба бил да му изземат имоти в маями,за някакви дългове става въпрос,но въпросните видеа си отварят само в америка,те ще го качат утре сигурно,ще се разбере,..може и измислица да е..но имайки предвид как харчи лелчето hahaha hahaha нищо чудно hahaha

Общи условия

Активация на акаунт