"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-22

  • 17 729
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Aууууууууу, систърче hug spoko hug ш'мини нема съ плашиш. Тука дружно ше стискаме палци и ше сме с тебе Hug

# 721
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Илденце  Hug Heart Eyes Heart Eyes Систърче Hug Heart Eyes Heart Eyes, мерсиии Hug Hug
Уф, за ся не се плашим ... много Laughing, ма у вторник, дорде не ме упоят, ша ми треперят мартинките Mr. Green

# 722
  • Мнения: 18 785
Габунче  Hug стискаме палци  Hug всичко ще е наред  Heart Eyes

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габунче  Hug стискаме палци  Hug всичко ще е наред  Heart Eyes

Верче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси Hug Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 1 426
Габчеее, Hug,добре мина насам,че се затъжихме за теб,пък и сподели с нас за билярда ooooh!.Сигурна съм,че всичко ще бъде наред,колкото и да си стресирана Hug.Всички ще ти стискаме палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.Пък ти ни дръж в течение  Hug
Дано и болното детенце се оправи  Praynig.

# 725
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габчеее, Hug,добре мина насам,че се затъжихме за теб,пък и сподели с нас за билярда ooooh!.Сигурна съм,че всичко ще бъде наред,колкото и да си стресирана Hug.Всички ще ти стискаме палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.Пък ти ни дръж в течение  Hug
Дано и болното детенце се оправи  Praynig.

Линче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стресирана, нестресирана ще се ходи Whistling Laughing
Ще трябва да сефтосам писането от фонЯ в мамата явно Wink Grinning Hug

# 726
  • Мнения: 11 820
Гъбке,  Hug Heart Eyes сичко ше мини по мед и масло  Hug споко ние сите сме с теб  Praynig

# 727
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбке,  Hug Heart Eyes сичко ше мини по мед и масло  Hug споко ние сите сме с теб  Praynig

Релаксче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug
А ти софиянка ще си май баш в тези дни Wink Laughing newsm78

# 728
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 005
Габче,  Hug Ще сме с теб духом и ще стискаме палци всичко да мине безпроблемно. Peace fingerscrossed
Скрит текст:
На малката ми дъщеря преди много години, като беше на 16, й махаха киста с лапароскопия. По спомени, седя 2 дни в болницата. Няма махане на конци, няма тежък възстановителен следоперативен период. Важното беше като излезе от упойката и през следващите 24 часа да кара само на вода и бистри сокове, разбирай ябълка, грозде, в никакъв случай портокали, праскови, кайсии и т.н., че всичко туй предизвиква повръщане. Няма нужда човек да става допълнително парцал. Peace

# 729
  • Варна
  • Мнения: 736
Гъбке,  Hug Heart Eyes сичко ше мини по мед и масло  Hug споко ние сите сме с теб  Praynig

Релаксче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug
А ти софиянка ще си май баш в тези дни Wink Laughing newsm78
Всичко ще мине както трябва, споко. Ама стискам и на краката и ръцете да знаеш  Heart Eyes
М****а му бебе е на антибиотик. Ама ме е шубе щото много бързо ги прави смотаните бронхити и затуй и вързах гащите с антибиотика.

# 730
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче,  Hug Ще сме с теб духом и ще стискаме палци всичко да мине безпроблемно. Peace fingerscrossed
Скрит текст:
На малката ми дъщеря преди много години, като беше на 16, й махаха киста с лапароскопия. По спомени, седя 2 дни в болницата. Няма махане на конци, няма тежък възстановителен следоперативен период. Важното беше като излезе от упойката и през следващите 24 часа да кара само на вода и бистри сокове, разбирай ябълка, грозде, в никакъв случай портокали, праскови, кайсии и т.н., че всичко туй предизвиква повръщане. Няма нужда човек да става допълнително парцал. Peace

Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug
И на мен ми казаха, че ме лапароскопват, стоя там една нощ, най-много две и ... дим да ме няма  Laughing Аййй, със сокчетата ще умра от глад, то като лунна диета направо  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма па може да сваля накое килце или грамче  Grinning Joy Joy Joy

# 731
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбке,  Hug Heart Eyes сичко ше мини по мед и масло  Hug споко ние сите сме с теб  Praynig

Релаксче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug
А ти софиянка ще си май баш в тези дни Wink Laughing newsm78
Всичко ще мине както трябва, споко. Ама стискам и на краката и ръцете да знаеш  Heart Eyes


 Grinning Мерси, Долфи  Hug Heart Eyes Heart Eyes И добре си дошла  Grinning Hug Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 736
Мира съм бре, ама смени одеждите  Flutter

# 733
  • Мнения: 11 820
Гъбке,  Hug Heart Eyes сичко ше мини по мед и масло  Hug споко ние сите сме с теб  Praynig

Релаксче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси  Hug Hug
А ти софиянка ще си май баш в тези дни Wink Laughing newsm78
ами да в събота идвам ,малко да видя родата  Party  па и да си посетя мойто заведение Релакс  Mr. Green

# 734
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мира съм бре, ама смени одеждите  Flutter

Ем, аз гледам Долфи и давай да поздраствам кот чета  Joy
Ай ся и с Мира здрасти Laughing  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт