PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 4

  • 58 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 144
Рики другия път да мисли... точно по стъпките на Джеси Джей върви.
KiL кажи нещо за годежа на Диана,
този път колко ще изкара сгодена за младеж с който се вижда само за пред папараците?

Бум, може ли някакъв линк или повече инфо за Камрен случката?
Някъде из Тъмблр мернах скрийнкапите, ако още не си попаднала на тях да търся ли?
Оказва се, че имало коментар от качилият ги в Туитър (и вече изтрит профил), как Тейлър ще види, че са истински, защото имаше и кап на разговор между тях двете, в който Камила се оплаква от някакъв от 5SOS май Майкъл, как я оставил вързана за леглото  Joy
Децата доста бурно се забавляват в днешни времена.  Party


Още една партенка за Луи
как изглежда неговата родителска гривна
Как изглеждат истинските гривни за бащи от Сайдърс Синай

А междувременно из СМ се вихри тежка драма как майката на майката на бебето не пускала Луи да го види  ooooh! ooooh! ooooh!


Новото нощес,
TMZ, явно ядосани за партенката със снимката на бебето, емнаха с гаубиците Хари и Кендал, че са ПР менте
GET YOUR HEAD OUT OF THE FAIRY TALE CLOUDS — TMZ @ ANYONE WHO THINKS HENDALL IS LEGIT
https://vt.tumblr.com/tumblr_o1jm80ab771ufkzfw_480.mp4#_=_

Докато Сън вече пропагандира тежки драми между тях заради моделиерката   hahaha hahaha hahaha
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/6883464/Harry-Style … lusive-story.html
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/6884093/Kendall-Jen … lone-at-bash.html

А най-якото е как любимият сайт вече вижда връзка Кендал + Кристиано Роналдо с Хари извън борда  Joy Joy Joy
http://hollywoodlife.com/2016/01/25/harry-styles-jealous-cristia … irting-freak-out/

# 676
  • Мнения: 5 652

Някъде из Тъмблр мернах скрийнкапите, ако още не си попаднала на тях да търся ли?


А междувременно из СМ се вихри тежка драма как майката на майката на бебето не пускала Луи да го види  ooooh! ooooh! ooooh!


Не съм, ако ти попаднат пак, метни линка, моля.

Във връзка с това има първото официално изявление на негов представител, че Луи е бил в болницата. Досега такова нямаше, всички статии отбелязваха, че не е открит представителя му за официален коментар.

# 677
  • Мнения: 9 144

Някъде из Тъмблр мернах скрийнкапите, ако още не си попаднала на тях да търся ли?
Не съм, ако ти попаднат пак, метни линка, моля.

http://5hexposed.tumblr.com/  Peace

# 678
  • Мнения: 146
Ами той Рики винаги си е  харесвал жени,той даже има тату на чисто гола мацка на рамото си. Бях изненадана като каза,че е гей. Винаги съм смятала,че е по скоро Би.
Относно годежа на Даяна съм леко изненадана. Не знам дали ще се стигне чак до брак,но Ди никога не прави нещо без да има файда. Интересно ми е къде ще му излезе края?

# 679
  • Мнения: 9 144
Не знам, доколко е би- и доколко и той на какъв се прави, но си спомням чудесно една от първите години на Шоуто на Слави, на гости му беше едно от "златните" момичета от художествената гимнастика, Стела Салапатийска, която беше работила по турне на Рики, та тя там още в Шоуто на Слави на дебелашките му намеци за нещо по-така дали е имало директно каза че Рики от жени не се интересува... Това беше средата на 90-те, Рики тогава си параванеше яко с мексиканската ТВ водеща.

Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 5 652

Някъде из Тъмблр мернах скрийнкапите, ако още не си попаднала на тях да търся ли?
Не съм, ако ти попаднат пак, метни линка, моля.

http://5hexposed.tumblr.com/  Peace

Бум,  bouquet
Дистанцирала съм се от СМ напоследък, добре че е темата.

# 681
  • Мнения: 9 144
Късмет, че си го намерих в Хистърито, иначе нито го лайкнах, нито се задълбочих особено  Peace
Казвай, ако има нещо интересно

# 682
  • Мнения: 146
Напоследък  доста жени модели и актриси дадоха изявления за любовните си афери с Рики и какъв страстен любовник бил...самия той в мемоарите си бе писал,че три пъти се е влюбвал истински в  жени. Вероятно просто не бил заинтересован  от Стела.
Много ми е интересна цялата история около бебето на Луис Томилсън.
А в крайна сметка тест за бащинство направи ли се, или още няма информация?

# 683
  • Мнения: 9 144
Какъв и е бил кяра на Стела да го аутва в наше село, след като той беше дълбоко в килера в Щатите?
Ако е имал истински връзки с жени защо паравани от невръстна възраст?
Аз си го спомням още от 1991-92 с Габи Сабатини.

# 684
  • Мнения: 146
Да не забравяме,че отхвърлените жени са най-злобни и отмъстителни. Може това а е бил случая на тази Стела.
Рики след като се аутна като гей даде това интервю в което каза,че никоя жена не му е разбивала сърцето така жестоко как актрисата Alejandra Guzman.И казва в самото интервю,че е един от малкото гей мъже,които са се вклюбвали истински в жените с които е имал връзка. Може би не е толкова гей за колкото всички го мислят,то времето ще покаже .



А Лили Мелгар е една от трите му истински любови и жената си е доста хетеро за разлика от Габриела Сабатини

# 685
  • Мнения: 9 144
Разбила му сърцето, мдам, колкото Джейк на Тайчето...  Laughing
 
Ти не си гледала шоуто със Стела, но съм впечатлена от категоричността ти,
че тя наистина е имала някакъв афинитет към Рики и затовае иззлобяла, разкривайки информацията,
по твоята логика и таймлайна Рики си е бил направо хетеро когато Стела го е набедила за гей  Whistling
Доста балкански подход... ала Слави  Wink

Пак те питам защо тогава е параванил?
Точно както за Уил Смит по време на Принцът от Бел Еър или за Ларитата или за Джордж Майкъл така и за Рики винаги се е шушукало, че е на другия бряг още от последните му години в Менудо.

А не е ли по-логично да ръси такива изявления, защото сега има нов албум, да търси разчупване на рамката гей-певец и да се опита пак да спечели фенките си със sex appearance?
Защото все пак видите ли не е чак толкова гей, ето има шанс поне за секс  Mr. Green

Същото и с биографията му, тук малко ще преувеличи за драма, там малко ще омаловажи за да не шокира чак толкова фенките.

Eто и един античен блайнд още от юни 2000 за Рики, събитията са от 95-та.
Скрит текст:
Filth2Go...06/19 2000
Could it be that the danger of being outed has, again, reared its head in the life of a certain singer? You may recall that last year, I reported that one of the crossover artist's exes was peddling some damaging photos (many of which I've seen) and other materials linking the two. At the time of my report, I stated that none of the tabloids would pay the price the spurned lover demanded. Now comes word that New York nightclub promoter Robert Shalom has some materials documenting his yearlong affair with a pop star and is trying to sell them to the tabloids (and he's reportedly looking for something in the six-figure range). He states that the affair was five years ago and that at the time of the breakup, the balladeer asked that Shalom wait for five years before going public. "He wanted to wait to come out until he was as big as Elton John." Five years ago? Hmm - who's a major pop star, was perhaps living in New York City five years ago, and perhaps starring on Broadway? Ricky Martin

Един и от 2001
Скрит текст:
Filth2Go...06/04 2001
#1. Could it be that a certain pop star is sad? Our very own bilingual beauty has caused tongues to wag all along the last national tour by carrying on a torrid affair with a "massage therapist" of the same sex. With several dates scheduled for this summer, the employees from the earlier tour were offered their jobs back, and everyone signed on - except for one. Yup - the "massage therapist" (I'd love to see that job description). Some say that this person is holding out for more money. Others wonder if the relationship simply went south (perhaps not as far south as the singer did). One thing's for sure - sounds like there'll be a whole lotta less shakin' goin' on this time around. Ricky Martin

Гаджета-жени разправяш... да бе да, повярвах му  Joy

# 686
  • Мнения: 146
Гледала съм го...помня,че в Шоуто на Слави  Стела показваше снимки на нея и Рики как  двамата заедно  скачат с един общ парашут .
Аз до колкото си спомням, Слави като я бъзикаше за тях двамата, тя му отговори,че той имал връзка,но нямам спомени да е казвала нещо по шокиращо,че нямал интерес към жените,но може и да не помня хубаво.
Не твърдя,че Рики  бил хетеро. Чела съм книгата му, и той казва в нея,че винаги е харесвал мъже,но го е отричал пред себе си и излизал с жени . Дори е тормозел гей хората,защото се е ужасявал,е може а е като тях.
Той не отрича, нито крие всички тези връзки от блайндовете,но нека не забравяме,че хората не са само гей и само хетеро.Има и такива по средата и те съществуват това е факт.
Аз лично се убедих,че дори най-заклетия гей може да е влюби в жена. Това се случи с мои близък приятел... от тогава съм на мнение,че сексуалността  е флуид.
И все пак ако е ПР трик то ще си проличи. По кофти беше скалъпена историята на Джеси Джей,която казваше,че харесва жени...а накрая се оказа,че това е било един ПР в стил Тату.

# 687
  • Мнения: 9 144
Няма лошо, че има бисексуални, аз съм една от последните дето ще го отрече
Една е Майката природа и неин пророк е Алфред Кинси   Wink

Цялото изречение, което си цитирала не само мирише, а направо смърди на ПР сглобка, ако не го разбираш, няма какво повече да обяснявам
Пуерториканската звезда каза: "Аз съм гей, очароват ме мъжете, но ми харесва да се наслаждавам на секса в пълната свобода, така че съм отворен да правя секс с жена, ако тя има желание, но никога не мисля да станем двойка с нея. Знам,че ми харесват толкова мъжете, колкото и жените, аз съм против сексуалните етикети, ние сме просто хора с емоционални и сексуални нужди"- казва Рики.


Съвсем същия е случая с Джеси Джей, първо имаше връзка с мацка, която и разби сърцето и после реши, че е хетеро, само дето имайки годеник дълго време няма една снимка на която го целува, за разлика от доста изтекли снимки на които се натиска с момичета по клубове.
Ето и малко блайндчета за нея
http://www.crazydaysandnights.net/2015/02/blind-item-8-grammys.html
http://www.crazydaysandnights.net/2014/03/blind-item-1-142.html
http://www.crazydaysandnights.net/2014/02/blind-item-2-148.html

# 688
  • Мнения: 146
Ако трябва да съм честна, то в днешно време човек не може да бъде сигурен кое е ПР и кое не е.
Така се размиха границите. Някой се правят на гей за по-интересни като Гага и Майли... а други се правят на хетеро, а всъщност са далеч от това като Суифти  или Брадли Купър.
Колко ли още такива случай има, за които човек дори не подозира.

# 689
  • Мнения: 9 144
Защо да не може да е сигурен? Според мен е кристално ясно.  smile3530

Гага и Майли са би- не само, че са си казали, не само че са парадирали пред папараци, но има и достатъчно недирижирани свидетелства за това.
Брадли и Тайчето са ясни, много хубав пример са и двамата за това какви грешки не трябва да се правят и как да се манипулира общественото мнение.

Както неведнъж съм казвала това последното е важното, след като някакви си селебритита го правят и им минава номера какво ли представянето на събития като войни, състоянието на финансовите пазари и т.н.

Вече има чудни инструменти да се следи реакцията на масовата публика в социалните мрежи, като ми дойде музата може да се спра на тях.
И след като компании като Модест или тези от Форбс 500 ги използват, какво остава за организации като ЦРУ, Мосад, ФСБ от едната страна на монетата или ИД, Ал Кайда и т.н. от друга
 

Общи условия

Активация на акаунт