АВГУСТ мина и замина, събра се нашата дружина (1)

  • 72 940
  • 605
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 688
Честита 2017-та!  Simple Smile
Много здраве, усмивки и прекрасни моменти да донесе на всички!!!

Моята мома си играе с баткото и си ходим на гости с останалите мами в района. Аз не съм фен на моловете и клубовете в толкова ранна възраст. Сега чакаме с нетърпение да се затопли в петък и събота и изкарваме шейната Simple Smile

# 571
  • Дупница
  • Мнения: 76
Предимно вкъщи сме и ние,заради грипа.Излизаме на улицата със шейната,сега това ни е най-голямото забавление  Grinning

# 572
  • гр. София
  • Мнения: 40
А когато сте в къщи с какво забавлявате мъниците?
Ние разглеждаме предимно книжки. Не знам защо, но играчките не са ни много интересни ... Единствено някои музикални и нищо друго - нито кубчета, нито топки, нито камиончета ... Вече се изчерпах със забавленията в къщи :/
Нямам много познати в квартала, но идеята с ходенето на гости е много добра Simple Smile

# 573
  • София
  • Мнения: 688
Моята прави кули от всичко - от кубчета до книжки  Laughing  Реди ги едно върху друго, после ни вика да ги видим и ги събаря с усмивка. Другото забавление е лего дупло - сглабя си сама отново разни фигури като се стреми основно да го докара на височина. Под фигура да се разбира модерно изкуство  Wink т.е. нищо конкретно.  Бута колите на брат си, разнася "бебетата", слушаме детски песнички и това е. Имаме и една зебра, на която скача и едно конче люлка...

Пробвах да й чета книжки и да учим цветовете, но интерес нямаше и го оставих за по-късно.

# 574
  • Дупница
  • Мнения: 76
Музикалните играчки съм ги скрила засега,тъй като предимно свиренето представляваше да стъпи върху играчката и да танцува така  Laughing
Сега е на тема да реди кубчета или конструктор на кула,да внедрява части и да реди рингове.
Любимо също й е да вземе ключове и да бърка в ключалката на вратите вкъщи.Уцелили да застане ключа вътре е голямо подскачане и пляскане  Joy
Отидем ли на гости или в нас дойдат приятелки с дечица-първо се лепят на масата и искат всичко,докато не скрием от тях храната,второ-моята калпазанка всеки път разплаква дечицата, като им взима играчките от ръцете,без значение на кой са и настава купона  ooooh! Много зор май ще видя с това,за други неща ме слуша,храна дава на всички,но за играчките е решила, че всички са нейни #Crazy

# 575
  • Мнения: 2 047
Здравейте момичета,
Наистина темата беше много умряла.Децата направо си порастнаха, аз за съжаление не можах много дълго да си го гледам вкъщи, защотото трябваше да се върна на работа. Но като цяло не страда много ,баба му го гледа с много любов. Моят синковец нищо не иска да говори и това малко ме притеснява, брат му на тази възраст можеше много неща. По едно време имаше обръщения и към нас , мама, тата, имаше ам- ам , сега вече нищо. Не иска да имитира животни , даже и се дразни като го уча.Иначе  разбира абсолютно всичко,изпълнявам команди, показва на колко годинки  и т.н , но тази липса на думички .... поне няколко според мен трябва да има вече на тази възраст. За сега говори на "китайски"и само "ъъъъ" и показва какво си иска.

# 576
  • гр. София
  • Мнения: 40
red_violet, не бързай да се притесняваш. Моят син също не прозинася думички (е, освен мама и тата и сега казва нещо като котка, но само толкова). Сега събират впечатления и ще дойде момент, в който няма да искат да млъкнат Simple Smile ще видиш Simple Smile Иначе нашето бърборене също наподобява китайски. За мен е първо детенце и нямам търпение да започнем да си говорим, но знам че има мноооого време докато това се случи. Wink

# 577
  • Мнения: 2 047
Знам , че се филмирам, но понеже ми е второ дете и имам поглед и на друго детенце на познати , която е по-малка с месец обаче вече прави изречения от  2 думички. Баткото ми е много умен и много напред с материала още от дете и много високо е вдигнал летвата за малкия. Rolling Eyes и сега само ги сравнявам , въпреки че зная , че всяко едно дете е различно.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 1 224
За много години и от нас!
Моята щерка най-много я вълнува яденето.Все е гладна,всичко яде.За игрите-често с други мами се въртим по къщите на гости.От време на време ходим и в клуб,понеже ни е много наблизо.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Red_violet не ги сравнявам.Не се тревожи,после няма да можеш да му запушиш устата.Всико ще е наред.

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 691
 Аз се дразня на подобни сравнения и гонене на норми.  Peace

# 581
  • Дупница
  • Мнения: 76

Моята щерка най-много я вълнува яденето.Все е гладна,всичко яде.



Все едно си описала моята калпазанка.Може да яде постоянно,какъв е тоя интерес към храната не знам  Thinking

# 582
  • Мнения: 2 880
Привет и от нас  Hug Heart Eyes
Хаха и ние сме сравнително лакоми, ако не й никне зъб, само върви и мам, мам,мам  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
 Дори преди седмица беше започнала доста активно да се храни сама и честно казано доста добре се справяше за възрастта си  Shocked Peace
Нз колко сме тежки, но мисля че на кг вървим доста добре, но сме малко по-дребни и нямаме косичка и изглежда на по-малка възраст  Thinking
Вече сме с 12 зъбчета  Heart Eyes
всичко разбира, което й се каже и изпълнява команди, а как се сърди и кара, ако не й дадем нещо /смартфон, дистанционно/  Crazy

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Как сте момичета?Да повдигна малко темата.

# 584
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Честит 8-ми март момичета!

Общи условия

Активация на акаунт