Лидл ::70::

  • 82 119
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 69 283
Благодаря за инфото за якетата след пране Peace
Тъкмо се чудех как ще се държат след изпиране, че едни миналогодишни от друг магазин, след пране ватата се струпа в долната част, при все, че сушах хоризонтално ThinkingМного кофти стояха после, набрано на задника, а в горната част почти нищо...

За лидълските си мислех, че може ватата да е захваната с шевовете, ама...
Мацко, я дай още инфо за прането.... Praynig

Днес ще вървя за сьомга..

# 676
  • София
  • Мнения: 6 187
Аз пък чакам някакви по-сериозни боти или ботушки за малки деца, но не гумени. Якетата и на двамата от миналата година им стават. На каката якето е пухенка от Бенетон и след изпира ватата също става на топка, оправям я като разтръсквам якето енергично на всички посоки, после суша на закачалка.
И аз се интересувам от гел-химикалките. Като ги пускаха не ми трябваха, естествено, но сега ми трябват. Някой сеща ли се каква цена бяха? Дали има смисъл да звъня на националния телефон.  newsm78
Дано бельото другата седмица е памучно.

# 677
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 109
Ние взехме от тези химикалки - 7-8 лв бяха по спомен.
Но не се ползват особено в къщи .

# 678
  • София
  • Мнения: 44 354
Аз пък чакам някакви по-сериозни боти или ботушки за малки деца, но не гумени. Якетата и на двамата от миналата година им стават. На каката якето е пухенка от Бенетон и след изпира ватата също става на топка, оправям я като разтръсквам якето енергично на всички посоки, после суша на закачалка.
И аз се интересувам от гел-химикалките. Като ги пускаха не ми трябваха, естествено, но сега ми трябват. Някой сеща ли се каква цена бяха? Дали има смисъл да звъня на националния телефон.  newsm78
Дано бельото другата седмица е памучно.

Зимни дрехи и обувки ноември и  декември пускат при нас.

# 679
  • Мнения: 5 435
Момичета, кажете кой течен шоколад е хубав? Сега има на промоция фъстъчен крем на 2лв, някой пробва ли го?

# 680
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Момичета,някъде дали са останали от мъжките дънки,които пускаха вчера,трябват ми 50-ти номер.?
Снощи при нас нямаше нищо останало,само един чифт 48

# 681
  • Мнения: 963
Момичета, видях, че на Ботевградско има разпъната шатра за разпродажба - имате ли идея от кога започва и до кога е? Някой по-напред писа за 09-11.10?

# 682
  • Мнения: 3 551
ММ се върна снощи със смесител за мивка, поставката за баня, че и блуза успял да си хареса   Grinning. Днес ще сменя смесителя да го пробва. Някой знае ли дали имат гаранция?

# 683
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, видях, че на Ботевградско има разпъната шатра за разпродажба - имате ли идея от кога започва и до кога е? Някой по-напред писа за 09-11.10?
Да. 9-11 е.

# 684
  • Мнения: 963
Благодаря! Добре, че не спряхме вчера да видим  Laughing

# 685
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Като спомена въпросния магазин, ще споделя и аз, въпреки че мислех да не го правя в темата.
Касиерката със звънък глас ми припя, че ще ми даде стики само за единия чифт. В първата секунда си помислих да и кажа, че не съм заради тъпите им стикита и хич да не ми дава, а че искам обувки за детето си. Във втората секунда се усетих и я попитах по регламент на магазина, полага ли ми се стики, за определената сума?! Тя разбира се, извъртя очички и каза, че се била шегувала...
........... Касиерката ме попита, защо ги връщам - заради дефект или... Отговорих и, че не съответства номера. Пита ме, защо няма да ги заменя, а ги връщам (`ми `щото искам (и имам право)) Казах и, че вече имам точния номер. Лелее, като отвори една устааааа - друг път да съм ги заменяла, защото така съм и отворила допълнително работа. Губила съм и времето, както и времето на хората от опашката  Tired
Добре де, аз питам: Щом го има като условие в магазина, защо се сърдят и правят фасони на нас клиентите, вместо на шефовете си и най-вече защо се дразнят, не им ли влиза в задълженията както останали те им задължения newsm78



Ужас! Тази за каква се мисли?! Трябваше да помолиш да извикат управителя...

# 686
  • Мнения: 69 283
За гел химикалките незнам, но тънкописците са супер. взех от тъмния комплект-синьо, черно и червено и зелено май...ползвам ги на работата, пишат си супер, много им се радвам..

Днес взех един чай Сър Едуардс, но не пирамидките, а 25 кръгли пакетчета са, с шипка и боровинки. Почерпих колегите, ухае приятно Heart Eyes Грабнах и един круша и карамел, пирамидки Heart Eyes

Благодаря за отзивите за пране на този вид якета...значи да го разпръсквам, като го извадя от пералнята?

# 687
  • София
  • Мнения: 1 970
Мъжките дънки този път май са с доста тясна кройка  Confused Взех за мъж ми обичайния размер и много "секси" му седяха  hahaha, днес ги смених с един размер по-големи, но за съжаление ми изглеждат същите в крачолите и може и да ги върна в крайна сметка. Не стига, че за женските излезе тази мода, с тези "скини" кройки почти всички жени ми изглеждат късокраки, трътлести и с огромни задници, ами явно и при мъжките модели навлиза.
Скрит текст:
Якета тип пухенка все от българските Диамант си взимам последните години и нямат никакви проблеми при прането.

# 688
  • София
  • Мнения: 8 131
Моят пък е със слаби крака и се израдвахме, че са такива.  Mr. Green

# 689
  • София
  • Мнения: 4 551
Момичета,някъде дали са останали от мъжките дънки,които пускаха вчера,трябват ми 50-ти номер.?
Снощи при нас нямаше нищо останало,само един чифт 48

В студентски град имаше вчера следобяд много мъжки дънки.

Общи условия

Активация на акаунт