Лидл ::70::

  • 82 083
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 723
Момичета,някъде дали са останали от мъжките дънки,които пускаха вчера,трябват ми 50-ти номер.?
Снощи при нас нямаше нищо останало,само един чифт 48

в магазина на Подуене имаше доста-аз търсех 52 и попадах все на 50 и 48
Но това беше снощи около 18ч
Взех и аз на мъжО и от четката за зъби също

# 691
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Като спомена въпросния магазин, ще споделя и аз, въпреки че мислех да не го правя в темата.
Касиерката със звънък глас ми припя, че ще ми даде стики само за единия чифт. В първата секунда си помислих да и кажа, че не съм заради тъпите им стикита и хич да не ми дава, а че искам обувки за детето си. Във втората секунда се усетих и я попитах по регламент на магазина, полага ли ми се стики, за определената сума?! Тя разбира се, извъртя очички и каза, че се била шегувала...
........... Касиерката ме попита, защо ги връщам - заради дефект или... Отговорих и, че не съответства номера. Пита ме, защо няма да ги заменя, а ги връщам (`ми `щото искам (и имам право)) Казах и, че вече имам точния номер. Лелее, като отвори една устааааа - друг път да съм ги заменяла, защото така съм и отворила допълнително работа. Губила съм и времето, както и времето на хората от опашката  Tired
Добре де, аз питам: Щом го има като условие в магазина, защо се сърдят и правят фасони на нас клиентите, вместо на шефовете си и най-вече защо се дразнят, не им ли влиза в задълженията както останали те им задължения newsm78



Ужас! Тази за каква се мисли?! Трябваше да помолиш да извикат управителя...
Peace Благодаря на всички за подкрепата. Сега съм сигурна, че грешката не е в мен.

# 692
  • Русе
  • Мнения: 1 007
Благодаря Ви  Hug
Ще звънна на националния телефон,дано не ми дадат стандартния отговор,че всичко е изчерпано

# 693
  • София
  • Мнения: 3 865
Днес не се класирах за мъжките блузи, много се изнервих  Tired

+1  Sad

И за мъжките дънки не се класирах.

# 694
  • София
  • Мнения: 3 865
Момичета,някъде дали са останали от мъжките дънки,които пускаха вчера,трябват ми 50-ти номер.?
Снощи при нас нямаше нищо останало,само един чифт 48


И при нас в "Св. Троица" (на бул. Сливница, спирка Оряхово) имаше предимно 50 размер. На мен ми трябваха 54, но нито един чифт нямаше..

# 695
  • София
  • Мнения: 1 966
И при нас в "Св. Троица" (на бул. Сливница, спирка Оряхово) имаше предимно 50 размер. На мен ми трябваха 54, но нито един чифт нямаше..

Сутринта на Вардар имаше доста чифтове 54, снощи в Люлин също. Имай предви обаче тясната кройка, за мъже с по-развити бутове си трябва номер нагоре.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 865
И при нас в "Св. Троица" (на бул. Сливница, спирка Оряхово) имаше предимно 50 размер. На мен ми трябваха 54, но нито един чифт нямаше..

Сутринта на Вардар имаше доста чифтове 54, снощи в Люлин също. Имай предви обаче тясната кройка, за мъже с по-развити бутове си трябва номер нагоре.

Еее, че откъде са се появили, снощи в 19,30 ч нямаше нито един...

# 697
  • Асеновград
  • Мнения: 3 118
Купих кантара, пробвах го, но на мен не ми излиза отдолу хоризонтално, където са изредени - нормално, под, над норма тегло... нищо не изписва  Rolling Eyes На тези, които го купиха, дава ли ви тези неща?
Иначе набързо изреди няколко стойности, които така и не успях да разбера какви са  Grinning , защото не ги разучих предварително.
Но май беше връщан, защото бяха настроени 2 профила.  Rolling Eyes Едва успях да ги променя.
Дано съм успяла да ги изтрия.
И дъщеря ми не са се справили .Решили са да пробват още два три дена да се борят с кантара и упътването и ако не става го връщаме.Приемам всякакви съвети и помощ относно кантара.

Мъжкия клин който взехме вчера се оказа с дупки по шевовете.Видяхме го чак в къщи вечерта , днес нямам време да ходя да го сменям дано утре има още .Някой видял ли е от клиновете S при нас изобщо нямаше а бях с отварянето на магазина.

# 698
  • София
  • Мнения: 8 684
В Лидл в кв.изток имаше. Л бяха малко, но имаше доста от другите размери. Аз не съм го отваряла, сега ще взема да го проверя.

# 699
  • Мнения: 3 020
Panayotu, вие вярно с много мъници, ама не мисля, че има нещо, ако детето се качи ей така, без да го включи. Моите вече се измериха.  Grinning
Иначе май го схванах. Първо натискаш средния бутон и ти изскача профила 0... и натискаш пак средния. След това мига мъж/жена, сменяш със стрелките, после годините и пак потвърждаваш със средния. След това ти излизат височина - при мен това беше трудното, защото предните хора го бяха настроили във фут/инч и ми беше много трудно да го сменя. Но като го смениш, пак потвърждаваш и тогава ти изписва 0.0 кг. - качваш се и изчакваш данните.
Според мен си струва, защото най-обикновените кантари само с тегло са толкова пари. Та, дали ще е този и само ще си мериш кг. или друг, все тая.  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 8 131
Сетих се да ви питам нещо. Когато се връща стока, задължително ли е да е в същия магазин,от който е купена?

# 701
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 806
Сетих се да ви питам нещо. Когато се връща стока, задължително ли е да е в същия магазин,от който е купена?
Не.

# 702
  • София
  • Мнения: 4 051
В момента предлагат ли зеле в Лидл?

# 703
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 806
А кафява захар? Ако има - хубава ли е?

# 704
  • София
  • Мнения: 8 131
И зеле, и кафява захар има, но не съм я  пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт