Лидл ::70::

  • 82 080
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 051
Благодаря! Simple Smile ... Зелето не ми хареса, нещо.

# 706
  • Мнения: 5 435
Кажете за течния шоколад де, бива ли го?  Blush

# 707
  • Мнения: X
А кафява захар? Ако има - хубава ли е?
Хубава е .Предишната я харесвах повече обаче.

# 708
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 805
Благодаря! Ще взема за проба.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 236
Кажете за течния шоколад де, бива ли го?  Blush

Аз купувам само Чоко Нуса, много ми харесва.

# 710
  • Мнения: 5 435
Кажете за течния шоколад де, бива ли го?  Blush

Аз купувам само Чоко Нуса, много ми харесва.

Благодаря ти, ще го пробваме!  bouquet

# 711
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315

За лидълските си мислех, че може ватата да е захваната с шевовете, ама...
Мацко, я дай още инфо за прането.... Praynig

Днес ще вървя за сьомга..

Ако е въпроса към мен - отговарям: през якето все пак вървят тези хоризонтални шевове, които не позволяват пълнежа да се измести само в една част на якето. Обаче някак се насъбира в самите "джобчета" между шевовете. Не е нещо драстично, но все пак....

# 712
  • Мнения: 161
Кажете за течния шоколад де, бива ли го?  Blush
От години купувам само течен шоколад Чоко Нуса, страхотен е!

# 713
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 535
Тези бисквити в испанския Лидл като не са на промоция са 80 цента! На промоция падат до 60...

# 714
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Минах да взема брашно и кисело мляко, а накрая си тръгнах с 1000 неща и 2 чифта гумени ботуши за мен и за детето  ooooh! За сметка 70 лв. ни дадоха 11 стикита, от които само едно ново, всички останали са повтарящи.

# 715
  • Мнения: 3 675
Не само в Испанския,но и в Английския е така,нали гледам цените.

# 716
  • София
  • Мнения: 404
Връщам се от шатрата на ботевградско.Беше нещо като black friday направо.Има огромно разнообразие от стока и цените са от 1 до 7 лв.Народа разбира се грабеше като луд.Аз си взех чорапогащници цветни по левче,чорапи топли,два чифта и те по левче,чаши за вино 6 бр за 7 лв.,възглавница,блуза мъжка за 3 лв.,форма за блатове Zenker и тя 7 лв.Абе май и утре ще се ходи.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 118
Същата разпродажба имаше миналата зима в Надежда, бешеголяма ръганица, но напазарувах стабилно за 50 лв..  Mr. Green И сега бих отишла, но ми е много далеч...

# 718
  • Мнения: 69 133

За лидълските си мислех, че може ватата да е захваната с шевовете, ама...
Мацко, я дай още инфо за прането.... Praynig

Днес ще вървя за сьомга..

Ако е въпроса към мен - отговарям: през якето все пак вървят тези хоризонтални шевове, които не позволяват пълнежа да се измести само в една част на якето. Обаче някак се насъбира в самите "джобчета" между шевовете. Не е нещо драстично, но все пак....

 bouquet

# 719
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
Ех, наистина ли са били тесни мъжките дънки!!! Simple Smile ММ е клечо и всички стандартни са му широки. Знам, че има люлинчанки в темата  Laughing- дали сте забелязали има ли още останали дънки? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт