КОЙ Е ПО-ДОБРИЯ ГОТВАЧ ВКЪЩИ.

  • 5 067
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Някои неща той готви по-добре, други аз. Аз готвя повече манджи. Значи печеля... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 849
Аз съм абсолютна касметлийка с моят съпруг. По принцип мога да готвя-понякога хубаво, но не ми е любимо занимание. Той готви страхотно, прави експерименти и си облизваш пръстите, лошото е после, че не помни какво е сложил Joy Но най-много ценя в него това, че не ми се сърди когато не съм сготвила, дори да е много уморен и мажем филийките или купуваме нещо готово. Научил се е да готви в студентските години...когато продуктите са малко, парите също, а желаещи да готвят съвсем ги няма.... #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 978
Единственният готвач в къщи съм аз....моят мъж не може...

Но при моите родители, баща ми готви по- добре.

Прави го с желание и украсява всичко много хубаво...След него също все едно е минал потоп Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 914
Аз готвя в къщи   chef

но като се запознахме с мъжа ми нищо не умеех да правя Embarassed...ама нищо и около две седмици бяхме на пържени картофи и салата, докато един ден той не ми каза: " Ъъъъ не искаш ли довечера да ходим на ресторант да ядем НЕЩО друго" hahaha неговото готвене се изразяваше в приготвяне на полуфабрикати Joy

Запретнах аз ръкави и се научих да готвя и сега дори много ми харесва да съм   chef



# 19
  • Мнения: 7 914
 smile3555

забравих смешната историйка:
Имахме комбинирана фурна с микровълнова, но аз си мислех че това е само фурна и ха-ха първия ми опит за мусака завърши с провал понеже се опитвах да опека мусаката в микровълновата  smile3521 doh rotfImbo rotfImao

# 20
  • Мнения: 4 473
Само в правенето на   food002 палачинки аз съм по-добрата....ясно е кой е готвачът вкъщи Blush

# 21
  • Мнения: 2 180
Моето момче е професионалист, това си му е професията /много е добър Embarassed /,така че е излишно да обяснявам....
Аз наистина на мога да направя нищо.....Последната смешна случка беше сега в петък,когато му се обадих да го питам как се прави картофена супа,че ми се яде,а колежките ми изпокапаха от смях.
Редовно му се обаждам от супермаркета да му обясня какво ми се яде и да ми продиктува какви продукти да взема,че като си дойде да ми сготви.
Такава е ситуацията,не ми е комплекс че не готвя,но един ден ще се наложи да се науча все пак.

# 22
  • Мнения: 377
Аз готвя в къщи   chef

но като се запознахме с мъжа ми нищо не умеех да правя Embarassed...ама нищо и около две седмици бяхме на пържени картофи и салата, докато един ден той не ми каза: " Ъъъъ не искаш ли довечера да ходим на ресторант да ядем НЕЩО друго" hahaha неговото готвене се изразяваше в приготвяне на полуфабрикати Joy

Запретнах аз ръкави и се научих да готвя и сега дори много ми харесва да съм   chef


Питаш ли ни нас като 3 години бяхме по заведения и на готова храна.  Joy
Добре, че мама и свеки от време на време ни правеха по нещо за хапване.  Wink
И двамата хич ни нямаше в готвенето, но аз от около година нещо се запалих и взех доста да експериментирам, кога успешно, кога не чак дотам, но общо взето вече се справям доста добре.   chef

# 23
  • Мнения: 10 758
Само в правенето на   food002 палачинки аз съм по-добрата....ясно е кой е готвачът вкъщи Blush
Хехе, а при нас е обратното.Той прави страхотни палачинки  bouquet

# 24
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Той Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 1 629
Аз съм човекът  chef

# 27
  • Мнения: 345
присъщо за моята скромност мога да кажа-аз  newsm03,мъжо не готви,защото не може не зареди друго  33uu

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мъж ми не само че е готвач, а аз съм му дала и титлата "майстор готвач"   chef Хубавото е, че обича да готви, освен че умее. Аз готвя само за детето събота и неделя, че тогава няма кухня.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Няма да крия - аз съм кулинарен инвалид  Embarassed
Вкъщи готви той и освен това си мие чиниите и си чисти печките... голям късмет съм извадила  Sunglasses

Куриозни случки не си спомян, но не са много, защото и опитите ми да "блесна" в кухнята се броят на пръсти Blush

Общи условия

Активация на акаунт