София - ж.к.Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово и т.н.

  • 13 892
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 385
Аз за сега съм на йога в къщи, но ми се ще да ходя и на курсове. Ходих няколко пъти на 5-те кьошета и беше супер. Ако има и по-близо ще е още по-супер  Mr. Green
Лале ще пуснеш ли една карта къде е това? Близо ли е до нашя вилает ? А! и добре дошла  Party

# 76
  • Мнения: 1 878
Ето ни и нас отново след слънчевия уикенд  Hug

А сега за протокола - Аз съм си Съни, бебето моряк е Явор, имаме си и батко и сме в старата част на Овча Купел, което си е точно до Борово (през булеварда), близко сме и ходим често до денонощното Фантастико и към Красно село също. Така че ще чакаме срещичка в тия дестинаций и ще се радваме да се запознаем  Hug

# 77
  • Мнения: 121
 Здрасти и от мен! Ние с Митко направихме едно излизане до кухнята и до фантастико, не беше студено и не валеше. Ако се задържи така и слетобед сигурно ще излезем. Само се чудя къде да го разхождам, че за кафе и пясъчници не става newsm78.
 Някой навит за разходка някъде???

# 78
  • Мнения: 2 584
Криси  то пак заваля и ние ходихме до Красно село дано да се оправи времето, от сряда го дават пак слънце

# 79
  • Мнения: 121
Отказах се от излизането така или иначе. Честно казано малко ми писна да мъкна тая количка надолу-нагоре ( целите ми крака са в синки). Така де , и аз съм човек, ще гледам да забавлявам Димитър и вътре...

# 80
  • Мнения: 2 584
добро утро хайде на разходка Grinning

# 81
  • Мнения: 169
Аз за сега съм на йога в къщи, но ми се ще да ходя и на курсове. Ходих няколко пъти на 5-те кьошета и беше супер. Ако има и по-близо ще е още по-супер  Mr. Green
Лале ще пуснеш ли една карта къде е това? Близо ли е до нашя вилает ? А! и добре дошла  Party

Ето къде е на картата http://bgmaps.com/map.asp?sid=ce3f90b3bd1996785ab8d682fbc08466&a … ame=&size=4x3
Кв. Хиподрума, бл.122, вх.В, ет.4, ап.55. Вчера ходих за пръв път и се прибрах ухилена до ушите Simple Smile

Момичета, обърнах внимание, че някои от вас живеят съвсем наблизо - мама Мая и Али например. Обаждайте се за по кафе в орталъка, ще ми е приятно.
 Hug

# 82
  • Мнения: 2 584
lale ние се събираме пред 20 пол. на кафето, нещо ги няма тази сутрин  Ралица,  Ани и Криси, къде сте бре я вижте какво слънце има, мамчета след обяд 14:30 пред 20 пол. който иска де Grinning

# 83
  • Мнения: 385
Ние нещо си обръщаме режима
Спинка сутрин от 10 до 12, после папка и към 13 вече не ни свърта. 14'30 ще дойда де Simple Smile Но няма да ставаме за много дълги разходки. Защото към 16 трябва да сме в къщи за кашата.
Лале, мерси за картата. Май 5-те кюшета са ми по-близо  Thinking .

# 84
  • Мнения: 121
Дообед водих Митко на консултация и после за купони и храна от кухнята. В 14.30 ще отидем на поликлиниката.

# 85
  • Мнения: 1 878
Рут и Криси и аз ще пробвам да дойда до поликлиниката в 14.30, а това кафе единствено ли е  newsm78 и как да ви позная  Thinking
аз знам едно от страни с пейки и пясъчник люлка...нещо такова май беше Crazy

# 86
  • Мнения: 121
Сънили, за това кафе с пясъчника става реч. Мен специално ме има на снимки в албумчето в началото на темата. Ако искаш дай някакво ваше описание ние да ви познаем...

# 87
  • Мнения: 2 584
Рут и Криси и аз ще пробвам да дойда до поликлиниката в 14.30, а това кафе единствено ли е  newsm78 и как да ви позная  Thinking
аз знам едно от страни с пейки и пясъчник люлка...нещо такова май беше Crazy
аз съм със синя количка ТСМ лятна, Ани е с количка с кошница ( май така се казва), Криси и тя е с лятна на ТСМ, абе като видиш 3,4 мами идваш и питаш вие форумки ли сте  smile3521 newsm62

# 88
  • Мнения: 1 878
Айде потегляме  Grinning Ние сме с червено -бежава количка Кенгаруу

# 89
  • Мнения: 2 584
добро утро мамчета и бебоци време е за ставане и разходка, много  Hug от нас

Общи условия

Активация на акаунт