"Ямболски размисли и страсти" и родители прекрасни 25

  • 74 813
  • 363
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 317
Момичета ще опитам и аз да намеря съмишленици за идеята с книжките Peace

Чухте ли за увеличението на детските-стават 37лв.УРАААА Laughing

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Мами,във ФБ пускаме поръчка за календари,ако някой желае да се включи нека пише там или на ЛС, от сайта   
Скрит текст:

# 107
  • Мнения: 210
Мами,във ФБ пускаме поръчка за календари,ако някой желае да се включи нека пише там или на ЛС, от сайта  
Скрит текст:
Поръчката приключи ли???

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 17:08 от bru_netkata

# 108
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Да, но ако  желаете мога да поръчам отново,ако се съберат още желаещи, имам 2 свободни календара,ако желаеш ми пиши на ЛС.

# 109
  • Мнения: 210
Да, но ако  желаете мога да поръчам отново,ако се съберат още желаещи, имам 2 свободни календара,ако желаеш ми пиши на ЛС.
[/quot
Мерси,  bouquet , но разпитах и мои познати и се организирахме за поръчка,тъй като предположих,че тази вече е приключила... Peace

# 110
  • Мнения: 2 498
Здравейте дами от Ямбол!
Извинявам се, че нахлувам в темичката Ви, но пиша с една молба.
Искам да Ви помоля за съдействие....знам, че форумът е сила.
Ако някоя от вас ходи до Лидл, може ли да закупи книгата с мандали? Голям формат е, запечатана с безцветно фолио, синя с цветни кръгове отпред като цветя и пише Красиви модели, около 7 лв. е.
Обаждах се и на националния телефон, но отказаха да я доставят.
Ето тел. ми номер 0898657058

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
valia77, в събота ще ходя, дали ще я има до тогава, ще ти я взема, само някаква ориентировъчна снимка имаш ли?

# 112
  • Мнения: 1 709
Ако някой проявява интерес - линк към събититето

# 113
  • Мнения: 317
преведени сa детските момичетa Peace

# 114
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моите не са.

Редактирам, виждам вече и моите.

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 18:09 от Лилянa

# 115
  • Мнения: 317
Лилянa възможно ли е да ми кажеш дали ще има паралелка за 5 клас в ПГ.Кога ще стане ясно това ,само едни слухове се чуват.Нашата госпожа само плаши децата,,да ги видела къде ще ги приемат ако не влязат в МГ,други училища нямало свестни в града,, Crazy
Ужасно груба е и потиска много децата.
Точно за нашите деца тази година нищо не е ясно Tired

# 116
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Засега според новия закон не е възможно да има такава паралелка. Ще има само в МГ и в никоя друга гимназия. Теоретично е възможно, ако гимназията, която и да е, си промени статута и стане СОУ примерно, но това за ПГ е много малко вероятно, по-вероятно е ГПЧЕ да станат такова училище. Утре мисля, че ще имам малко повече яснота около приема догодина и ще пиша, ако има някаква промяна или нещо интересно.

# 117
  • Мнения: 317
Ще ти бъдa много блaгодaрнa,aко пишеш кaкво се случвa,че ми е мaлко притеснено Peace

Между другото имa коледен бaзaр вече нa Ръковскa Peace

# 118
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нямам никаква информация още.
А за базара предполагам имаш предвид ул. Раковски.
От там единствено чорапите мога да посетя, че не съм срещала в Ямбол магазин с толкова много варианти, модели и типове.

# 119
  • Мнения: 252
Здравейте,
Знаете ли агенция в Ямбол, която да предлага услуга Дядо Коледа у дома?
Искам да изненадам детото и да поръчам да дойде Дядо Коледа в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт