"Ямболски размисли и страсти" и родители прекрасни 25

  • 74 424
  • 363
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 709
Днес в парка: Европейски Фитнес Ден

Програма:
Скрит текст:
ГРАДСКИ ПАРК ДО ФОНТАНА
*17:00 - 17:30 Zumba Fitness за деца
*17:30-18:30 Zumba Fitness
ПИКНИК ЗОНА ГРАДСКИ ПАРК
*17:30-18:30 Йога на Смеха
МЛАДЕЖКИ ДОМ "ГЕОРГИ БРАТАНОВ"
*19:00-20:30 КОМБО ТРЕНИНГ - С ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПАЗВАНЕ НА ТОПКА НА Л.С. ИЛИ НА ТЕЛ. +359/988 70 66 56

# 271
  • Ямбол
  • Мнения: 1 689
Йога на смеха ще има и в неделя 18.09 по същото време и на същото място  Grinning - https://www.facebook.com/events/1691803331145241/
 Подробности за събитието:
Скрит текст:
Заповядайте в неделя, 18-ти септември в Парка на Ямбол - ПИКНИК ЗОНАТА до РЕКАТА.

Ще си спретнем едно много приятно ЙОГА НА СМЕХА забавление.

Носете си нещо за сядане/ лягане., защото ще си направим пъъълната версия на практиката.

Може да ме намерите на тел. + 359 883351398 - Таня

А за онези, които не знаят какво е Йога на смеха - това е една прекрасна практика, която съчетава в себе си упражнения за смях и йога дишане. Според Йога на смеха всеки може да се смее и то без да разчита на хумор, шеги, вицове или комедия, защото смехът се заражда като упражнение в група.

В началото сесията по Йога на смеха започва с приятни и леки упражнения. Тяхната цел е да раздвижат, разтегнат и енергизират тялото. Тук освен това пляскаме и скандираме определени думички, които стимулират диафрагмата и помагат използването на по-голяма част от капацитета на белите ни дробове.

След това преминаваме към упражнения за смях. Те представляват кратки упражнения, чрез които си разиграваме определена смешна ситуация. Тези упражнения отново съчетават движение и смях. Докато ги изпълняваме, поддържаме очен контакт помежду си. Така скоро смехът прераства в истински и заразителен смях.

След тях се преминава към смехова медитация. При нея в рамките на 5 до 15 мин. вече има безусловен смях, който е изключително полезен за човек.

На финала правим дихателни упражнения. При тях вдишваме бавно, като се стремим да изпълваме целия капацитет на белите дробове, а при издишването се опитваме да издишаме възможно по-голямо количество въглероден диоксит. Така не просто стимулираме белите дробове и разширяваме капацитета им, но и изхвърляме токсини и застоял въздух от тялото си, който е основната причина да се чувстваме отпаднали.

# 272
  • Мнения: 252
Здравейте,
Моля, да ми препоръчате фризьор в Ямбол, който да работи и в неделя.
Днес звъннях в Джулия и Стил, но те не работят в неделя.

# 273
  • Мнения: 317
В неделя ще отвори базара ,,Произведено в България,,,на ул.Раковска.Който желае може да разгледа Peace

# 274
  • България
  • Мнения: 3 621
Има ли тук майки с бебета , че почти нямам такива познати? Да си направим среща нещо?

# 275
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В неделя ще отвори базара ,,Произведено в България,,,на ул.Раковска.Който желае може да разгледа Peace
Благодаря за информацията. От там си купувам само чорапи, другите им стоки не им личи много да са произведени в България, но пък с цени като в бутик.

# 276
  • Мнения: 317
В неделя ще отвори базара ,,Произведено в България,,,на ул.Раковска.Който желае може да разгледа Peace
Благодаря за информацията. От там си купувам само чорапи, другите им стоки не им личи много да са произведени в България, но пък с цени като в бутик.
щанда на който пише Rich,е произведено в България давам гаранция.Цеха на фирмата е в Асеновград.Имат и онлайн сайт за пазаруване  Peace

# 277
  • Мнения: 31
Здравейте, къде в Ямбол гравират ключодържатели и тем подобни?

# 278
  • Мнения: 24
Здравейте, записвам се да следя темата, и аз съм нова в гр.Ямбол, от 1,5 год живея тук,като за начало бихте ли ми препоръчали фирма за почистване на апартамент след ремонт, също и мебелни магазини от които сте доволни за мека мебел и кухни по поръчка? За занимания за малки деца особено през този сезон за съжаление от темата разбрах,че няма много избор Sad

# 279
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

dr.mime Добре дошла в града и в темата ни, имаме и  ФБ група в 1-ви пост линк. Там има по-голяма активност.

# 280
  • Мнения: 317
Здравейте, записвам се да следя темата, и аз съм нова в гр.Ямбол, от 1,5 год живея тук,като за начало бихте ли ми препоръчали фирма за почистване на апартамент след ремонт, също и мебелни магазини от които сте доволни за мека мебел и кухни по поръчка? За занимания за малки деца особено през този сезон за съжаление от темата разбрах,че няма много избор Sad
Добре дошла Hug
,,Дискрет,,-фирма за мека и корпусна мебел.Работят и на изплащане   http://www.diskret-bg.com/kart/index.php

# 281
  • Мнения: 24
Благодаря!!!

# 282
  • България
  • Мнения: 3 621
Мами,ще ми кажете ли на колко месеца става записването за детска кухня.Къде и какво се носи?Трябва ли да се носят бурканчета и изобщо как става?
С каката преди 9г.бяхме в Бургас и сега не знам как е тук?
Благодаря предварително Hug

# 283
  • Мнения: 2 485
На първа страница пише, че от 10 месеца, но имам спомен, че аз записах детето на 9 навършени. Храната е в еднократни пластмасови кутийки.
На първа страница има описано подробно Simple Smile

# 284
  • България
  • Мнения: 3 621
Много ти благодаря!
Съжалявам,че не съм видяла че има инфо Embarassed
Това,че са в еднократни съдове е супер!На нас навремето ни искаха комплект специални буркани и всеки ден миехме и връщахме.Сега понеже ще вземам два комплекта храна, това много ме улеснява Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт