Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 57

  • 49 254
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 208
за същото време може да се върне и към нормална спермограма.
всъщност нещата се променят много бързо, затова от една спермограма не се вадят изводи.
а такива, на които им се променят много резултатите  едобре по-често да ходят на уролог.
в много от случаите причината е механична, варикоцелета, кисти и подобни, или начин на живот, тия деликатни мъжки части трябва да се пазят от студено, от топло, и от какво ли още не.

# 61
  • Мнения: 403
Добро утро!  newsm51 Утре ми е пункцията, а резултатите от вчера  8 Ф в десния - 20-20,3мм и 7 Ф в левия 18,6-20,2, лигавицата е 10,3 мм. ИКСИ+ИМСИ ще правим. Успех момичета и хубав ден!

# 62
  • Мнения: 4 097
Момичета, някоя да започва стимулация другата седмица?


Моята е тогава и вече имам безброй притеснения в главата  ooooh!

# 63
  • Мнения: 145
Здравейте! Колко време след оперативна хистероскопия и премахване на полипи може да се започне с ИКСИ? Дори се чудя дали да не изчакаме да би пък след операцията да се случи естествено и да не се налага процедура.

# 64
  • Мнения: 403
Здравейте! Колко време след оперативна хистероскопия и премахване на полипи може да се започне с ИКСИ? Дори се чудя дали да не изчакаме да би пък след операцията да се случи естествено и да не се налага процедура.


Здравей аз на 7.09 имах хистерокопия и на 20 започнах стимулация за ИКСИ Simple Smile спокойно ако всичко е наред ще започнете

Последна редакция: вт, 29 сеп 2015, 10:54 от _fiery_smile_88

# 65
  • Мнения: X
Момичета, някоя да започва стимулация другата седмица?


Моята е тогава и вече имам безброй притеснения в главата  ooooh!

Какви са ти притесненията. Аз скоро минах моята стимулация, не се притеснявай, всички тук ще помагаме с каквото можем. Hug

# 66
  • Мнения: 4 097
Притесненията са, че правя много Ф, за стимулациата и качеството на Я. А и сме с тежък мъжки фактор и се притеснявам дали ще се оплодят.

# 67
  • Мнения: 402
Добро утро!  newsm51 Утре ми е пункцията, а резултатите от вчера  8 Ф в десния - 20-20,3мм и 7 Ф в левия 18,6-20,2, лигавицата е 10,3 мм. ИКСИ+ИМСИ ще правим. Успех момичета и хубав ден!

Успех  Hug

# 68
  • Мнения: X
Притесненията са, че правя много Ф, за стимулациата и качеството на Я. А и сме с тежък мъжки фактор и се притеснявам дали ще се оплодят.

 Тези притеснения може да ги споделиш с лекуващия си лекар и ще ти олекне.
 Мъжкият фактор се преодолява с методите на селекция на база на СГ и метода на оплождане, а биолозите и андролозите са много опитни, може да минете през тях да обсъдите притесненията си и да ги помолите да ви дадат съвет - на първия етаж до машината за сок са.

Последна редакция: вт, 29 сеп 2015, 15:45 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 3 048
Аз за нашия случай си мисля, че първата ни СГ не е била качетствено изследвана, защото и преди това бях чувала за различия между СГ там и на др места  Peace

# 70
  • Мнения: 276
Аз за нашия случай си мисля, че първата ни СГ не е била качетствено изследвана, защото и преди това бях чувала за различия между СГ там и на др места  Peace
И аз го допускам за нашия случай...ама имаме 3 спермограми правени на това място и трите нормални.Две на друго място, едната разширена - и двете са лоши.Къде лъжат? newsm78

# 71
  • Мнения: X
СГ е едно от най-чувствителните неща и се влияе от храна, напрежение, алкохол, обездвижване.

# 72
  • Мнения: 1 119
Магинце, аз правих ERA тест юли тази година.
Преди това имам една стимулация, един трансфер (отрицателен тест) май 2015г. и 4 замразени ембриончета.
Доки ми предложи да участвам в програма, като подходяща за ERA тест и ние се съгласихме.
Резултът получих след около месец, но мисля че е защото доки беше отпуска.
Питай, ако имаш въпроси и мога да помогна с нещо Simple Smile

# 73
  • Мнения: 3 048
Аз за нашия случай си мисля, че първата ни СГ не е била качетствено изследвана, защото и преди това бях чувала за различия между СГ там и на др места  Peace
И аз го допускам за нашия случай...ама имаме 3 спермограми правени на това място и трите нормални.Две на друго място, едната разширена - и двете са лоши.Къде лъжат? newsm78

Избираш трето място и ще разбереш кой лъже   Peace 

Ние имаме 3 СГ на 3 различни места - последните две се припокриват почтиииии на 100 % с повече от 1 месец разлика и за третата даже не се въздържаше от алкохол и пак беше идентична с втората, при която имаше алкохолно въздържание от 10 дни  Naughty

# 74
  • Мнения: 1 433
Момичета, някоя от вас правила ли е ИКСИ на ЕЦ, веднага след стимулиран опит, още с първият цикъл? Оказва ли влияние стимулацията на следващият МЦ?

Общи условия

Активация на акаунт