Юлска тема- 34- ЗАЕДНО ЗА ПАВЧО!

  • 65 151
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 790
Бистрата хрема нали уж била механизъм на организма да се предпази. Стига да не слиза надолу, няма какво да ви притеснява.

# 721
  • Мнения: 4 841
Златото спря да боледува лятото след първа група в градината. До тогава беше почти постоянно болен. Ого върви по същия път.
Унг изписа капки за нос. Прати ме в аптека и там ги дадоха готови с неговото име на шишенцето. Иначе си имам рецепта. Не я разчитам, но ако някой желае ще я пусна из фейса. От как спряхме всички лекарства вече е много по добре. Поне научихме причината на боледуването. Пак е на антибиотик, този трябва вече да действа.

# 722
  • Мнения: 11 747
Дано, Агнес, дано! То лятото иде с пълна сила  Grinning
И противници на инхалаторите има. Две майки четох, които твърдят, че след като спрели да ползват инхалаторите и децата спрели да боледуват.

# 723
  • Мнения: 4 706
Златото спря да боледува лятото след първа група в градината. До тогава беше почти постоянно болен. Ого върви по същия път.

Това значи ли 2 години нон стоп е бил болен  Shocked Че вече ще ме изгонят от работа, от вчера нашта пак е със сополи и кашлица, сега ни дадоха пулмикорт за инхалатора, скоро не бях го ползвала, и флудитек, такъв сироп също не е пила до сега, ще видим какъв ще е ефекта.
ПС още не са ми платили предният болничен и аз съм в нов, обаче нещо не мога да вляза в сайта на НОИ, имате ли проблеми днес, или грешката е при мен?

# 724
  • Мнения: 11 747
Скарлет, мисля, че Златото не е ходил на ясла. Т.е. само една година. А ти защо я спираш от ясла заради едни сополи и малко кашлица? Ако е малко, де.

# 725
  • Мнения: 4 706
Скарлет, мисля, че Златото не е ходил на ясла. Т.е. само една година. А ти защо я спираш от ясла заради едни сополи и малко кашлица? Ако е малко, де.
Не е малко, затова. Сега щом заспа на дивана  Confused Цяла нощ кашля, и ми стана ясно, че този път е от сериозните

# 726
  • Мнения: 11 747
Уф, дано бързо да минава!

# 727
  • София
  • Мнения: 1 318
Скарлет, много съжалявам, горкичката В. Работата хич не я мисли сега /то от страни е лесно, но и това си е гайле/. Ами, ако пробвате вариант с баба у вас известно време /колкото и да е неприятно/, например свекърва ти /доколкото помня е пенсионер/?

# 728
  • Мнения: 4 706
Нямам място и нерви за свекърва в нас. Вече има и температура и повръщане. Преди 2 седмици беше с някакъв грип, който изкарахме и ние с ММ, сега това ще да е друг вид. Как ги прихваща не знам. Ако до утре няма подобрение, ще давам АБ. Изписаха го, но не ми се дава от първият ден и не го взех  Embarassed Чета тука за противовирусни препарати от Изопринозин не съм доволна, че Виктория спря да спи от него, умкалор е с противоречиви мнения, а тъпия Инфлуцид давам от вчера и се влошава, което за пореден път ме убеждава, че полза от хомеопатия няма

# 729
  • Мнения: 4 841
Златото боледува цяла година в яслата (вкл и лятото като се роди Ого) и цяла година в градината. Общо две години почти постоянно болен. Що лайна (без извинение) изпи и нищо не помогна.
Бързо да ви оздравяват децата. Ого още  прокашля, но тази седмица като свърши АБ ще е ученик. Баба вдига бяло знаме, а аз не мога да излизам постоянно болничен.

# 730
  • Мнения: 4 706
След почти цял ден спане, стана в 16:30, и все едно нищо не е било, кашля, сополи, но нищо общо с това, което беше 2 чАса преди това  Shocked какво е това чудо не знам, добре че не почнах АБ. Дано и утре е така на добре  Praynig

# 731
  • Варна
  • Мнения: 368
Скарлет, дано бързо се оправя.
Агнес, хич не ме обнадеждаваш с тези истории. Елин не иска да пие антибиотика, с баща му го приклещихме, с хванати ръце, каквото успея да му изсипя в устата той го плюе. Някакви алтернативи на Клацид дали има, да знам в бъдеще да искам друг. А пък сега, какво ще правим незнам,още го чувам, как хрипти.

# 732
  • Мнения: 748
Ро, църкай му го дълбоко в устата, към бузата насочено, за да не се задави и полулегнал, за да не може да плюе.

От яслата искат бележка, че Кирил е здрав. Досега си мислех, че такива бележки се носят ако е отсъствал повече от 10 дни. Той е отсъствал 5. Вчера мислех да го заведа, да го чуе лекарката, но той не се изкашля нито веднъж.
Сега ще ходя да се моля за бележка, без да го е прегледала, но няма да набутам здраво дете при бацилите само за едната бележка. Аман от бюрократщини.

Аз не мога да си представя как се справят родителите, които нямат баби на разположение. По миналата седмица каката беше болна, миналата седмица - малкият. Десет дни си имах дете вкъщи, никой няма да ме търпи така, ако ходя на работа.

# 733
  • Мнения: 4 706
Дейзи справяме се, нямаме избор, въпрос на организация, и почти никакъв социален живот  Mr. Green уж таткото все обещава, че ще се редуваме, ама нещо като дойде реда му, все се дърпа  #Cussing out Живи и здрави да са в яслата, да я гледат, и колежката дето ми направи програмата, да свършвам в 17, че иначе трябваше да се  #2gunfire

# 734
  • София
  • Мнения: 1 467
Дейзи, аз не се справям. Тоест се справям като не работя, което пък ме докарва до лудост и обмислям  много сериозно детегледачка. На градина е ясно, че са постоянно болни, няма кой да ме замести в гледането им и това са ми двата варианта. И двата не ме устройват, но това е положението.

Общи условия

Активация на акаунт