Модни консултации - 18

  • 76 604
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet
И аз зимата много харесвам космати неща  Simple Smile, по чанти, качулки и яки. Вече си извадих ботите и си ми е добре. На работа ходя с боти или затворени обувки на ток, а през останалото време с кецове.   Peace

# 16
  • Мнения: 406
Записвам се да следя темата, че и на мен ми е доста сложен този сезон. Имам толкова много якета, палта, блейзъри и жилетки, че е грехота пак да купувам, но видях тeзи и сега им се чудя много
Скрит текст:

 

# 17
  • Мнения: 683
Точно нещо такова си търся и аз... Дайте идея за марка или направо сайт,ако може с голям избор,че все някой детайл не ми харесва Mr. Green И още един въпрос...търся подарък за близка приятелка,която си пада по нестандартни аксесоари.Предложения? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 406
Тези двете, които съм пуснала са на Данини - българска марка и на мен са ми любими. Особено, защото корекциите ги правят на място(поне от магазина, където аз ги взимам) и на другия ден отиваш и взимаш роклята точно по мярка, без да се занимаваш с шивачки. А и са много изгодни като качество-цена.
А нестандартни аксесоари от какъв тип? Аз ровя в etsy за такива неща обикновено Money

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И още един въпрос...търся подарък за близка приятелка,която си пада по нестандартни аксесоари.Предложения? Simple Smile

Нестандартно е много широко понятие  Laughing
Дай някакъв ориентир, за да знам какво да предложа.

Дали да е плексиглас, дърво, метал или друго  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Отдавна не съм влизала в темата, запис да не я изпусна пак.
До вчера бях със сандали. Днес вече със затворени обувки
на босо, опитвам се да задържа лятото. Не ми носят боти и ботуши.
Палто и аз ще търся, наличните са ми омръзнали. Искам нещо цветно.
erdbeermund първото е много приятно, харесвам такъв ревер.

# 21
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мейвис, страхотно ги харесвам и аз тези якета, но се притеснявам, че от дъжд и мокро ще заприличат на нещо не особено привлекателно, иначе така изглеждат супер.

# 22
  • Мнения: 22 473
Днес минах през няколко магазина в опит да си харесам боти.
Нищо обаче не ми хареса, все модели от преди 5-6г.

# 23
  • Мнения: 866
На мен ми се ще да си взема някакви боти на висок, но дебел и удобен ток. Който има лични впечатления от нещо такова ще се радвам да сподели (като вид на тока и подметката, аз от там насетне ще си търся моя модел:))

Моринга, благодаря за темата.

# 24
  • Мнения: 7 519
Записвам се да следя темата, че и на мен ми е доста сложен този сезон. Имам толкова много якета, палта, блейзъри и жилетки, че е грехота пак да купувам, но видях тeзи и сега им се чудя много
Скрит текст:

 
Палтото е ОК, но другите две неща не ми допадат Peace

# 25
  • Мнения: X
И аз съм в издирване на хубави боти.Тази година съм решила да не пестя пари Simple Smile
Е имам си някакъв максимум който ще дам .
Искам да са удобни най вече не държа чак толкова да са супер модерни и изглеждащи.
Харесала съм си тези
http://kompass.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0 … s.oliver-25444001
много ми харесват и такива Simple Smile На вид не са кой знае какво .Дори за някои са грозни но са супер удобни и топли а не е ли това най важното да ни е удобно и топло Simple Smile .

http://kompass.bg/damski-boti/%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0% … %B8-rieker-042024 и такъв тип боти съчетани с ей такова яке

Скрит текст:
  Heart Eyes

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Чаровна, на мен първите много ми харесват и ще са много удобни, а мисля са и функционални.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 402
И на мен първите ми харесват. Вторите ми се струват надценени за изкуствена кожа, а и тази лепенка отстрани не ми допада.

# 28
  • Мнения: X
И на мен първите ми харесват. Вторите ми се струват надценени за изкуствена кожа, а и тази лепенка отстрани не ми допада.
Вторите не са налични показах ги като модел боти които мисля ,че са най добри за зимата.Топли крачета и супер удобство Simple Smile
Другите които съм харесала са на дайхман
http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/home-jeni-obuvki/h … D1%81%D0%BA%D0%B8*%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8*%D1%81*%D1%86%D0%B8%D0%BF.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-jeni/home-jeni-obuvki/home-jeni-obuvki-boti

http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/home-jeni-obuvki/h … D1%81%D0%BA%D0%B8*%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8*%D1%81*%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-jeni/home-jeni-obuvki/home-jeni-obuvki-boti

http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/home-jeni-obuvki/h … D1%81%D0%BA%D0%B8*%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B8*%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-jeni/home-jeni-obuvki/home-jeni-obuvki-boti


Имам много с ток и търся нещо наистина комфортно и удобно което би било хубаво и за зимна разходка сред природата .

# 29
  • Мнения: 24 467
Записвам се да следя темата, че и на мен ми е доста сложен този сезон. Имам толкова много якета, палта, блейзъри и жилетки, че е грехота пак да купувам, но видях тeзи и сега им се чудя много
Скрит текст:

 

От тази нова колекция на Данини вече имам няколко неща.
Много съм доволна от това вълнено сако:
Скрит текст:

На мен от тази им колекция почти всичко ми харесва. Стига да е от естествени материали. В сайта повечето са описани, а за тези, които не са, може да се пита във фейсбук страницата им. Отговарят бързо.

Общи условия

Активация на акаунт