Синеоките

  • 29 975
  • 562
  •   1
Отговори
# 435
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тъкмо търсех снимка, от която да изрежа око, ама след Инфантилна се отказвам Laughing

# 436
  • Мнения: 18 674
wild poppy, детенцето ви сега има твоят цвят:) /в личната карта как ги записвате, аз ги пиша сиви, защото такива ги виждам най често/

Баща й и той е с подобни, да не кажа същите, та не е ясно точно от кой са. Тема за спор ни е. Mr. Green

Като няма опция синьо-сиво-зелени за ЛК ги пиша сини.

# 437
  • Sofia
  • Мнения: 2 374
Официалната опция за ЛК е "пъстри".

# 438
  • Мнения: X
В личната карта тук на мъжа ми пише 'Hazel' за 'пъстри ' очи . А в България на ЛК му  пише 'Other'..
Така и не разбрах какви са му очите по картата  Flutter

# 439
  • Мнения: X
И на мъжа ми в ЛК пише Пъстри, а в тукашните карти нищо не пише. Предполагам, че информацията е в чипа, защото писахме всякакви такива данни в заявленията.

# 440
  • Мнения: 2 811
Моите око1  око2  око3
Сменят си цвета според дреха, настроение, и аз не ги усещам вече.
много красиви!!! Я някой да обясни за цветните лещи, никога не съм пробвала, но се ентусиазирах от тази тма да пробвам с черни. Хората не коментират ли или не забелязват? Личи ли си много че са лещи? Изкуствено ли стоят?

# 441
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, личи си- покрай зеницата има линия с оригиналния цвят, като се свие от светлината. Честно казано, цветните лещи не са върха на сладоледа.

# 442
  • Мнения: 1 427
Моите око1  око2  око3
Сменят си цвета според дреха, настроение, и аз не ги усещам вече.

Страхотни очи  Peace приличаш ми на Мадона в клипа "Rain". Между другото същият цвят очи съм ги виждала на мъж-пак с тъмна коса, но мургав (и ефекта е уау  Heart Eyes). Сега се сещам и за две познати, които имаха много необикновен цвят очи. На едната бяха жълто зелени, такива не бях виждала. А на другата все си мислех,че са тъмнокафяви докато не ги видях на силна слънчева светлина-оказаха се много тъмнозелени. За съжаление не успях да открия в нета като двата ми примера, за да илюстрирам нагледно.

# 443
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
приличаш ми на Мадона в клипа "Rain".
Не само заради очите Simple Smile

# 444
  • Мнения: 1 552
Не съм сигурна дали това са лещи или е естествен цвят, но съм сигурна в едно - най-необичайният цвят за очи е който съм виждала : https://www.google.bg/search?q=%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1 … io73YYT2BO789M%3A  

Май са скандинавски очи newsm78.....

# 445
  • Мнения: 4 120
Много са хубави. Ако гледате game of thrones, там Таргариен е трябвало да са с виолетови очи, и актьорите съответно да са с такива лещи. Но са създавали дискомфорт лещите и пречат на актьорската игра, та са си с техните. На Емилия Кларк са много красиви.http://celebmafia.com/wp-content/uploads/2014/03/emilia-clarke-j … -2014-issue_1.jpg

# 446
  • София
  • Мнения: 39 889
Има лилави лещи. Като си бях навила на пръста да си купувам се двоумях между сини и лилави. Взех си сини и реших, че и лилавите ще пробвам. Но се отказах.

# 447
  • София
  • Мнения: 12 374
Малко женска красота от цял свят. Покрай темата, им загледах очите - иранката, колумбийката и момичето от Чили имат красиви очи, а и като цяло са много хубави. Очите на другите не ме впечатлиха особено.
http://www.buzzfeed.com/javiermoreno/this-photographer-traveled- … le-bea#.qwMBPBnZL

# 448
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Американката е изумителна, с красота на елф.

# 449
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Американката е изумителна, с красота на елф.
Уф, точно тя изобщо не ми хареса, блудкава и безлична ми е, особено пък с тая широка основа на носа. Колко различни вкусове имаме хората понякога Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт