Синеоките

  • 29 914
  • 562
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Будели антипатия от пръв поглед. Верно ли?  Аз като видя синьо око потъвам.. от кеф.,  ама някакво проучване казва обратното. Какви са впечатленията ви?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 579
Малко ми е трудно да го повярвам. На мен те са ми вторите любими, след зелените. Изключвам воднистите - тях въобще не ги харесвам.

# 2
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Сините очи винаги са ми били слабост и много често хора ми стават симпатични само защото са синеоки. Докато бях бременна си мечтаех за синеоко бебе - получих го.  Heart Eyes Приятелят ми е синеок. Майка ми и сестра ми също, така че може би предпочитанията ми към синеоки хора са донякъде обясними.

# 3
  • Мнения: 10 064
Минзухарче, дай това проучване, де. Praynig

# 4
  • Мнения: 1 196
ВееЕрно, верно....,буде Ли будЕ  антипатия.... Mr. Green Mr. Green Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 12 374
Будели антипатия от пръв поглед. Верно ли?  Аз като видя синьо око потъвам.. от кеф.,  ама някакво проучване казва обратното. Какви са впечатленията ви?

Колкото и да са ми смешни такива проучвания, конкретно в това се вписвам изцяло. Не понасям хора със сини очи, изначално ме дразнят. Ако са и руси, съвсем се изнервям, преди още да са си отворили устата. Щура работа, знам.

Мъж ми е със сиво-сини очи. Половин година го мразех, на чисто първосигнално ниво. Като ме погледнеше и все едно някой изскрибуцваше с тебешир по дъска, бррр.

# 6
  • Мнения: 1 196
Синьото е студен цвят, нормално е да не се харесва на повечето хора.... Като те погледне синеок с един леден поглед, не знаеш радва ли ти се или лошо ти мисли... Crazy
Прави ми впечатление, че повечето синеоки са харесвани повече от себеподобни... Wink Wink Wink

# 7
  • Мнения: 2 401
Минзухарче, дай това проучване, де. Praynig

Търсейки случайно попадналия ми линк се натъкнах на различни интерпретации на проучванто. или "проучването". Цъкни в гугъла "7 неща хората преценяват".

# 8
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Не знам за проучването какво е и дали е достоверно, но аз не харесвам синеоки. Имаше вероятност синът ми да е в тази категория - е, за моя радост, не е.  Grinning

П.П. Едно-единствено изключение съм правила за синеоките -  Пол Уокър.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
В къщи даже котката е синеока. Laughing
Понякога съм чувала от приятелки,че и от собствената си сестра "не ме гледай с тези гадни сини очи"

# 10
  • Мнения: 6 122
Докато бях бременна си мечтаех за синеоко бебе - получих го.  Heart Eyes Приятелят ми е синеок. Майка ми и сестра ми също, така че може би предпочитанията ми към синеоки хора са донякъде обясними.

И аз така, ама чак вторият път. При мен баща ми и свекърът са синеоки. Аз даже винаги съм си мечтала за синеоко момиченце, и на вторият път ми се усмихна късмета.

# 11
  • Мнения: 4 841
При мен е точно обратното спрямо въпросното проучване. Хората със светли очи (сини, сиви, зелени) ми стават симпатични някак по подразбиране и от пръв поглед. При равни други условия, ако трябва да избирам между светлоок и тъмноок човек, изобщо нямам колебания. А ако е и русоляв, или от онзи специфичен вид - рижо с лунички, съвсем  Simple Smile
Според мен това е, защото около мен преобладават светлооки хора. В семейството и рода ми няма тъмнооки, поне до прабабите и прадядовците ми, които помня. В семейството на мъжа ми има само една баба със светло-кафяви очи, но и нейните са по-скоро лешникови (със зеленикав оттенък), а не тъмни.

С светлите очи можеш да потъваш. Като в топла вана. Като в развълнувано море. Като в безбрежен океан. Като в свободен полет в небето. Все хубави усещания.

# 12
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не харесвам особено сини очи. Но, погледа е важен. Някои хора, директно те заковават със синия си, изящен поглед.

# 13
  • Мнения: 29
 У мен пък кафявите очи будят антипатия от пръв поглед. Не са ли сини очите симпатия не изпитвам  Crossing Arms

# 14
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Будели антипатия от пръв поглед. Верно ли?  Аз като видя синьо око потъвам.. от кеф.,  ама някакво проучване казва обратното. Какви са впечатленията ви?

Обожавам  сини  очи. Гледат  така  невинно  и  искрено, че  ме омагьосват. Надявах се  дъщеря ми  да е  синеока-  докато  навърши  година, имаше  невероятни  сини  очи. После, бавно и  неусетно  промениха  цвета  си  и  сега  са златисто- кафяви.
Баба ми е  синеока , първият ми братовчед  също- но  не съм могла  да  ги прихвана, за жалост. Доминантно  кафявото  е   сразило   неотразимостта  ми  още  когато   съм била зачената. Голяма трагедия Tired
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт