Синеоките

  • 29 949
  • 562
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Е то има синьо и синьо. Независимо от цвета, очите могат да са студени или топли.
Като цяло, сини очи на жена много харесвам, но за мъж са ми някак..., но пак зависи от нюанса,  формата и разпределението. Зависи и от цялостната картина на лицето, мимиките, излъчването.

# 16
  • Мнения: 14 688
Аз харесвам синеоките.Добре,че ги имам в обкръжението си.Сега като се замисля разни хора дето са ми противни по ред причини,все са с тъмни очи. Rolling Eyes

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Най-хубави са кафявите очи - топли, кадифени.

Не понасям хора със сини очи, изначално ме дразнят. Ако са и руси, съвсем се изнервям, преди още да са си отворили устата.
Абсолютно.

# 18
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Зависи.
Не деля хората по цвета на очите, а по това което прозира зад тях.
В тази връзка 90% от светлооките са с блудкави, воднисти очи. Блато - няма емоция, няма искра, нищо...Не знам защо се превъзнасят толкова, честно. Цветът не прави окото. Двата чифта най-красиви очи , които съм виждала бяха кафяви.
Виж останалите 10 % могат да бъдат вълшебо сини - наситени, плътни, не празни.....но са рядкост. Виждам ги у деца по-често.

И още нещо....имайки чифт сини очи / даже и бозаво-блудкави/, грозноватичките автоматично минават за красиви  Peace. Това е големия плюс на синьото око.

# 19
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

И още нещо....имайки чифт сини очи / даже и бозаво-блудкави/, грозноватичките автоматично минават за красиви  Peace. Това е големия плюс на синьото око.
Това е пълна глупост, извинявай за грубостта. Flutter
Давам ти пример веднага - дебела синеока жена с прасешка физиономия и прекрасна грациозна тъмноока,  ще можеш ли да свържеш първата с понятието красота, а  Flutter
За мен е важен погледът, цветът е подробност. Но обичам тъмносини очи, като на Лиз Тейлър Heart Eyes .

# 20
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз обожавам зелени очи - особено в комбинация с тъмна коса. Един келеш така само с поглед ми подкоси краката, навремето.

http://cosmeticdentistofmichigan.com/wp-content/uploads/2013/12/ … le-Green-Eyes.jpg
http://www.wallpaperfo.com/thumbnails/detail/20120428/women%20ac … aperfo.com_48.jpg

# 21
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Излъчват студенина, но не мога да кажа, че не ми харесват, както и за другите цветове. Срещала съм сини пронизителни, живи, страховити и тъповати. Grinning

# 22
  • Мнения: 14 478
Не съм се замисляла какъв цвят очи харесвам. Всичките ми любови са били с пъстри, кафеникаво зелени очи. Явно си падам по такива.

Но може би е случайност...

Но пък прекалено тъмните очи не харесвам. Коварни са ми..някак..
В синеок също не можах да се влюбя.

# 23
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Но пък прекалено тъмните очи не харесвам. Коварни са ми..някак..

И аз ги усещам така, не че е задължително.

# 24
  • София
  • Мнения: 478
Като цяло много харесвам сини очи, но сини, не блудкави. До скоро все още страдах, че нито аз, нито децата ми наследихме очите на баща ми - те варират от най-чисто небесно синьо, когато е щастлив, до пронизващо стоманено сиво, когато е бесен (като дете си знаех, че в такива моменти трябва да се скатая).
От друга страна само хора със сини очи (и пепеляво руси коси) съм виждала със злобно изцъклен поглед, едно такова гадно и завистливо, но може би при синеоките просто се забелязва по-лесно newsm78. Не смятам, че цветът на очите има отношение към качествата на човека.

# 25
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Не смятам, че цветът на очите има отношение към качествата на човека.

Едва ли някой мисли, че има.  Grinning Но тук става дума, че при доста хора цветът на очите предизвиква някакъв тип реакция, положителна или отрицателна, чисто първосигнално.

# 26
  • Мнения: X
Не мога да кажа, че цветът на очите може да направи някого антипатичен от пръв поглед, за мен поне. Нито пък да го направи симпатичен.
Мисля, че първото което виждат хората е погледа, а не очите. Тъмнооките могат да гледат много лошо, при синеоките това като че ли се получава по-трудно. Аз понякога като искам да изглеждам по-блага (по работа  Mr. Green), слагам сиви лещи с диоптър, хем да се отърва от рамките.  Laughing Досега никой, ама никой не е забелязал, че съм с различни очи.


Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 08:01 от Анонимен

# 27
  • София
  • Мнения: 28 757
Аз обожавам зелени очи - особено в комбинация с тъмна коса.
Скрит текст:

 yes yes yes  Аз още малко и ще си счупя шията от кимане, но и на мен това ми е любим вариант.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Глупости на търкалета.

# 29
  • Мнения: 1 249
на млАди години обожавах сини очи . Вече ми е все тая цвета на очите. Иначе съм съгласна за негативното влияние, но е по-скоро от цялостното излъчване на човека - ако е студено и леко пренебрежително.


Много се надявах детето ми да наследи зелените очи на баща си - получи се, но не съвсем - по -тъмен вариант са.

Общи условия

Активация на акаунт