♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 940
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 006
Рейтингът в социалните мрежи за м. Септември:

# 286
  • Мнения: 9 540
Темпи, май ще ме зарибите и с ААА.
Комедии ми дай на мен Joy Joy

Гледай, гледай, таман още една луда ще се присъедини към нас..  hahaha hahaha Сериалчето е доста подобно на Статуса, същата луда история...  Joy Joy Joy Joy

За ААА - много свежа комедия е  Peace  Ако загледаш - няма да сбъркаш  Hug  На моменти главната героиня наподобява Айшегюл  hahaha

Оххх че и по- зле... Айш поне акъл има.. за Нисан не съм толкова убедена..  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 287
  • Мнения: 16 938
Момичета тая вечер се оказва че няма да мога да гледам епиьода с вас ама ще ви чета. Hug

# 288
  • Мнения: 885
Подготвяте ли се за Йо, newsm78 момичета

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Подготвяте ли се за Йо, newsm78 момичета

Аааа, някои по рождение сме готови за него  Joy Joy Joy

# 290
  • Мнения: 16 938
Отдавна съм готова за Патрона.

# 291
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 292
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Подготвят ни фрагман за довечера.



Бижутата на Бендис.

# 293
  • Мнения: 642
Днес сме на диета, ни баклави, ни локуми ни посещаемост newsm78 То вярно петък е, но много тихо тука. Ха дано ни пуснат трей на Статуса, че днес няма снимки от тях Thinking

# 294
  • Мнения: 885
Днес сме на диета, ни баклави, ни локуми ни посещаемост newsm78 То вярно петък е, но много тихо тука. Ха дано ни пуснат трей на Статуса, че днес няма снимки от тях Thinking


Затишие пред буря  Joy

# 295
  • Мнения: 478
Темпи,коскоджам доктор е Нисан как може така да я обиждаш  hahaha

Чакаме чакаме,вече търпение не ни остана..

# 296
# 297
  • IT
  • Мнения: 3 702
Wink Отивам за билков чай за гърло до билковата аптека, само да не ми го объркат, че ще изпадна в приключение.

# 298
  • Мнения: 7 006

Сарде, с моя калпав турски разбрах следното:

Дефне разбива на парчета сърцето на Йомер, Суде пристига, положението между Ясемин и Исмаил се обърква и те се шокирват.  Peace



Алекс, нали си семейна  Mr. Green  Няма се плашиш  hahaha

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Знам, че е Ашков ден днес, но .. Неж , по нашата част Simple Smile
https://instagram.com/p/8Qim2EsmzI/?taken-by=ibrahimcelikkol.fc

Общи условия

Активация на акаунт