♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 938
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Само аз ли не разбрах каква е изненадата в 20.00 часа? Thinking

# 346
  • IT
  • Мнения: 3 702
Само аз ли не разбрах каква е изненадата в 20.00 часа? Thinking
Тц, аз не съм разбрала че ще има изненада  Joy Joy Joy
KA SÜRPRİZ | SELFIE |
Elçin ve Barış'tan KA Ailesine ÖZEL selfie.
точно в 8 във фейса са го пуснали

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Аааа, селфи било

# 348
  • Мнения: 7 006
Ама то едно селфи  ooooh! 

Добър вечер  Hug

# 349
  • IT
  • Мнения: 3 702
Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Като гледам патронЯ още е в роля, киселяк е, само наща се е усмихнала.

Неж  Hug якшамлар Wink


Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава

Споко ве, къз  Hug Таз серия ще има баклава, рейтинг трябва да се гони все пак  Crazy

# 351
  • Мнения: 7 006
Първи клас, голямото междучасие е това екслузивно селфи, барем Баръш да беше по баклава

Това вече е приказка  Mr. Green  И аз така исках, ама  Crossing Arms

Гор  Hug  Баръшко начумерен, щото Гупсето му е чела лекция галиба  Mr. Green  Може да го е посъветвала да не влиза много в роля  Mr. Green

Лаве  Hug

# 352
  • IT
  • Мнения: 3 702
Споко ве, къз  Hug Таз серия ще има баклава, рейтинг трябва да се гони все пак  Crazy
Това държи народа буден  hahaha
С този якшамлар, се сетих на един колега детето, за ърви път като бяхме в Турция как викаше якшамар  Mr. Green

# 353
  • Мнения: 332
явно не знаят, че всички в темата сме дистрибутори на Захарни заводи. Гати и селфито, то поне онази усмивка закачливата да беше направил. То галиба лимони е ял.

Какво дават, че при мен реклами?

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Якшамар  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha не мога, ще напукам боята с тоя смях вече  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 355
  • Мнения: 107
здравейте, пуснах и аз Стар ТВ онлайн обаче, че ТВ-то е окупирано от майка ми, следяща сезон финали на ПО по БТВ.....

големи реклами, голямо нещо. Това ме подсеща, че когато следях и Чучулигата така преди време направо ми се доспиваше докато дочакам финала на епизода. Започва в 20,00, приключва в 23 и нещо  Joy ужас...

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Стар ТВ отсега ми забива.
Къзлар, къде гледате?

# 357
  • Мнения: 107
Стар ТВ отсега ми забива.
Къзлар, къде гледате?

абе, не съм къз, но ти давам линк  Mr. Green

http://www.ecanlitvizle.com/star-tv-izle-1/

при мен е добре, въпреки че машинката ми е старичка .....

# 358
  • Мнения: 5 594
Това е селфи на  колеги. Да видят епси ,че между тях башка йок.
 Баръш добре е излязъл. Heart Eyes

Гори   Hug  Heart Eyes  

allexa.7  Hug Heart Eyes бързо оздравяване .

Момичета, дайте линк лютфан  Praynig

# 359
  • Мнения: 7 006
Ванче  Hug  Рекламлар, джанъм  Peace  Аз гледам онлайн, че кабеларката ни от всички турски теливизии предлага само ТРТ  ooooh! Crossing Arms

Бурак без мустак  Crazy  Още не мога да му свикна  Mr. Green  И тази негова "Черна обич" кога ли ще почва  Confused

Общи условия

Активация на акаунт