♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 938
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 7 006
Лаве, Гор, аз гледам от тук - http://www.startv.com.tr/canli-yayin


Преговорът почна  Whistling

# 362
# 363
  • Мнения: 332
Лаве, Гор, аз гледам от тук - http://www.startv.com.tr/canli-yayin


Преговорът почна  Whistling
да го преговорим, че не сме поне по три, четири пъти най-малко. Само аз ли мисля, че Дафка кожата нещо и грима ужасен...

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Кара севдата май края на месеца трябва да почва..

Благодаря за линковете на всички.


Лаве, ми така ми, селфи между колеги е.И да има нещо, няма да пускат снимки преди епизода я  Mr. Green

# 365
  • Мнения: 7 006
Ваня   bouquet  
Много линкове бре  Crazy  Много добре  Peace  Нека ги видим, че като почне серията, представям си как ще почне да забива  ooooh!
Нали чакаме епизода като сняг по Коледа  Mr. Green  

# 366
  • Мнения: 16 938
На това селфи поне поне Баръш да беше по баклава. Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 5 594

 vania_e   Hug Heart Eyes  чок мерси   bouquet

Лаве, Гор, аз гледам от тук - http://www.startv.com.tr/canli-yayin


Преговорът почна  Whistling

Нежи   Hug Heart Eyes саол   bouquet

Гори ,предишните им селфита бяха по хубави. Преди интервютата на Баръш и Гупсе ханъм имам предвид.

# 368
  • Мнения: 107
персонажът на Ясемин ми е интересен на мен. Разбира се, нямам търпение да разбера какво ще се случи с Дефне и Йомер, но в същото време забелязвам, че героинята вече се замисля за отрицателните си черти в характера... Какво ли са решили сценаристите не знам. Дали от коренно зла жена ще успее да се превърне в мило и добро послушно котенце ще разберем.

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Вярно е, че им бяха по-хубави предишните селфите.Бяха по-непринудени, усмихнати, много живот имаше дет се вика в самите снимки.Сега това селфи ми е чисто служебно, Елчин изглежда и много изморена.

# 370
  • Мнения: 7 006
Марти, ако Яса стане добра, а тя върви натам заради Исо, към отбора на Нера и лошите герои май ще вкарат Суде  Whistling  Ще видим  Peace


Селфито направо си е изтормозено и за двамата  Crossing Arms  

# 371
  • Мнения: 642
Не ми хареса селфито, роклята с ужасен цвят, хич не се връзва с косата. Баръш хубав ма много облечен, що не цъкна едно самосиндикално селфи по баклава спешъл само за нас newsm78 hahaha

# 372
  • Мнения: 7 006
Сарде, Елчин е с тази рокля и в този епизод  Peace  Селфито е правено по време на снимките на еп.15 - смятайте колко е старо  Mr. Green  Поне на 15 дни е  Crazy

# 373
  • Мнения: 5 594
Вярно е, че им бяха по-хубави предишните селфите.Бяха по-непринудени, усмихнати, много живот имаше дет се вика в самите снимки.Сега това селфи ми е чисто служебно, Елчин изглежда и много изморена.

Фарк вар

 

# 374
  • Мнения: 107
Марти, ако Яса стане добра, а тя върви натам заради Исо, към отбора на Нера и лошите герои май ще вкарат Суде  Whistling  Ще видим  Peace


Селфито направо си е изтормозено и за двамата  Crossing Arms  

освен баба ни Нериман за мен няма лош персонаж тук, Корайчо си е преструвка от всякъде. Вярно, че би могъл да изплюе плана и да опропасти всичко, но той не е нищо заплашително ако изключим това. Дъщерята на Нериман пък просто ми се струва лигава... Не зная за лоша, но лигава 100 процента. Може и да е с характер като майка си, но предполагам в даден момент би могло да се получи така, че да помогне на влюбените да се съберат при евентуална раздяла, дори може да попречи и на майка си ... Интересно би се получило едно такова противопоставяне и обръщане на нещата... Нера ще има да пие резене доживот  Mr. Green А може и пък тая въпросна дъщеря да зашие раненото сърце на Синан като спомогне той да се влюби именно в нея.  newsm78 много филми и сериали съм гледал, личи сииии

Общи условия

Активация на акаунт