♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 943
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 006
В следващия епизод Йомер няма да е толкова лош и сърдит  Whistling  Щом има желание да учи Дефне как да рисува  Crazy

# 691
  • Мнения: 3 608
1 minute ago View translation
#İlişkiDurumuKarışık bu akşam #DurGitme е хаштага
Май в превод е спри,не тръгвай Peace Peace Peace Peace

# 692
  • Мнения: 3 608
В следващия епизод Йомер няма да е толкова лош и сърдит  Whistling  Щом има желание да учи Дефне как да рисува  Crazy


Нормално,неможе само цветя и рози Hug Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 7 006
Хаштагът за довечера на Статуса е #Bugungunlerden. Превод може ли?  Peace  Разбрах само -  "Днес от дните"  Crazy  Peace

# 694
  • Мнения: 12 230
Изгледах Статуса най после между носните кърпи и капките за нос, такава хрема ме е налегнала Sick, милото ме пита за Джан Текин ли редя сълзи   Crazy, не джанъм заради сополите...както и да е. Все повече му набирам на това дърво, да му мисли тази вечер как ще се държи, че ще бъде безмилостно замерян с употребявани кърпички, тъпанар...

Ашка, нещо не ме кефи вече, така че го гледам само иформативно. Вечно тичаща за никъде Дефо, студен Йомер, инфантилна Нериман, нетактичен Кориш, уморен Синан....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....

# 695
  • Мнения: 7 006
1 minute ago View translation
#İlişkiDurumuKarışık bu akşam#DurGitme е хаштага
Май в превод е спри,не тръгвай Peace Peace Peace Peace

Ако е това, преводът те е правилен, Вес  Peace

Само не знам кое е вярно  Whistling  

Дано е #DurGitme  Praynig

# 696
  • Мнения: 3 608
Хаштагът за довечера на Статуса е #Bugungunlerden. Превод може ли?  Peace  Разбрах само -  "Днес от дните"  Crazy  Peace


Това не е хаштага
А Днес в очакване на Статус на връзката,това всяка седмица го има hahaha hahaha hahaha hahaha
Хаштага е дургитме-спри,не тръгвай Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 697
  • Мнения: 7 006
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling

# 698
  • Мнения: 3 608
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling
Еми късно Джан  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Знаех си,но колкото и да се опитва Джан да е лош при А повече се получава.Нейните думи и постъпки болят повече.В този епизод ще е същото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мурат печели поне засега Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 699
  • Мнения: 3 608
Изгледах Статуса най после между носните кърпи и капките за нос, такава хрема ме е налегнала Sick, милото ме пита за Джан Текин ли редя сълзи   Crazy, не джанъм заради сополите...както и да е. Все повече му набирам на това дърво, да му мисли тази вечер как ще се държи, че ще бъде безмилостно замерян с употребявани кърпички, тъпанар...

Ашка, нещо не ме кефи вече, така че го гледам само иформативно. Вечно тичаща за никъде Дефо, студен Йомер, инфантилна Нериман, нетактичен Кориш, уморен Синан....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
И аз спрях да гледам Ашка с вас,чакам си превода и това е.Сериала вече не ме влече като в началото Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 700
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 321
Вес  Hug

Отивам да се червя в ъгъла  Blush  Mr. Green

Значи  #DurGitme  - урааа  Party 
Джан ще тича подир Айш да не си тръгва от него  Whistling

Напомня ми на песента на Васко Кеца:

Спри, не си отивай,
ще ми биде тъжно...

# 701
  • IT
  • Мнения: 3 702
....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
Както винаги точна, пряма и до болка откровена  Joy Joy Joy
Харесваше ми в турския римейк на Малки сладки лъжкини, но аз гледах няколко серии само, защото съм фен на оригинала и съм го изгледала до край.

# 702
  • Мнения: 3 608
....и за капак Суде, толкова изкуствена / и пъпчива/....
Както винаги точна, пряма и до болка откровена  Joy Joy Joy
Харесваше ми в турския римейк на Малки сладки лъжкини, но аз гледах няколко серии само, защото съм фен на оригинала и съм го изгледала до край.
Оригинала има ли финал?

# 703
  • IT
  • Мнения: 3 702
Не знам дали ще има 7ми сезон. Със сезон 6 уж всичко приключи и се разкри.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Явно само аз съм наобратно - Статуса го гледам само информативно и не ме влече  чак толкова. Confused
Нуждите от драма си ги запълвам с Парчетата.

Общи условия

Активация на акаунт